Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 74

Thread: PSP GO

  1. #1 SP
    Member justamodel's Avatar

    PSP GO

    The PSP Go has been revealed by the June 2009 iteration of Qore.

    The PSP Go features a 3.8-inch sliding screen, is 43% lighter than the PSP-3000, has 16 gigs of flash memory, supports Bluetooth, and has all digital content. Just to reiterate, that means that there's no UMD drive. It also supports memory stick micro, so you can "add extra memory to it if you'd like."

    There will, of course, be a large emphasis on games in the digital marketplace (including Gran Turismo, Jak and Daxter, and Metal Gear Solid PSP games), but movies and other content will be offered as well.

    GCN has posted the video of Qore on YouTube, so have a gander at the next iteration of the PSP for yourself below.

    YouTube - PSP Go

  2. #2 SP
    Member DraZziW's Avatar
    Sony a anun?at oficial PSPgo | Realitatea .NET
    Nu de la asta ma asteptam de la Sony, sper sa apara si PSP2 in curand ca asta nu are rost sa il cumperi

  3. #3 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cam inutil....nu mi se pare cu nimic mai interesant,ziceau unii ca va avea touch screen,mare teapa ce si-au luat

  4. #4 SP
    Manager paul's Avatar
    Miyamoto checks out PSP Go.
    Attached Images Attached Images miyamoto_psp_go.jpg

  5. #5 SP
    Junior Member w1sT's Avatar
    eu cred ca e probabil sa se renunte la ideea acestui psp.
    productia acestui psp o sa se opreasca inainte de a incepe.

  6. #6 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by w1sT View Post
    eu cred ca e probabil sa se renunte la ideea acestui psp.
    productia acestui psp o sa se opreasca inainte de a incepe.
    Nici tu nu stii ce vrei sa spui..

  7. #7 SP
    Junior Member w1sT's Avatar
    Adica producatorii aceste "bijuterii" or sa observe ca nu se vinde scula si o sa opreasca productia.Nu cred ca o sa fie cumparata.

  8. #8 SP
    Banned cryyo's Avatar
    O cretinitate de PSP.
    Admir imaginatia lor in a se straduii sa ne scoata banii din buzunar, dar nici noi nu suntem chiar atat de prosti.

  9. #9 SP
    Manager paul's Avatar

  10. #10 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Designul e foarte urat...

  11. #11 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by MateRiaLLo View Post
    Designul e foarte urat...

    La fel si BMW X5 ...

  12. #12 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Mie imi place chiar foarte mult cum arata... Problema e ca nu imi place deloc chestia asta cu download only... C'mon...

  13. #13 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    La fel pot sa zic si despre AppStore ... Si a vandut, de a rupt norma.

  14. #14 SP
    Member octav's Avatar
    mie nu imi place sa platesc cu cardul...cel mai bine ma duc in magazin sau comand dupa net umd-uri si platesc cash ori la magazin, ori cand imi aduce comanda acasa

  15. #15 SP
    Junior Member tolique's Avatar
    Mi se pare suficient de bine lucrat, poate nu cel mai atragator design, dar daca e pe asa si DS-ul arata ca o caramida mai subtirica.
    16GB e genial ca spatiu si deja au inceput sa prezinte ceva jocuri originale mai pe partea lui DS. Download-ul e o chestie foarte buna pentru ca in felul asta imi iau ce joc vrea sufletul meu fara sa alerg dupa el pe la nesimtiti de pe la noi.

  16. #16 SP
    Member octav's Avatar
    pt lenesi PSP-GO e cel mai bun

  17. #17 SP
    Junior Member tolique's Avatar
    Oricum e cazul sa incetam cu gandirea noastra ca nimeni nu va cumpara X chestie pentru ca nu face banii. V-ati uitat in jurul vostru pe strada sa vedeti cata lume are iPhone sau Hummer?

    De vandut se va vinde oricum si PSP-ul asta cum se vinde si 3000-ul desi nu vine cu nimic nou inafara de display cu nu stiu cate 'jde culori in plus si anti-reflexie. Momentan noi nu suntem tinta pentru Sony si cred ca se observa asta.

    Interesant e de vazut ce adaptor gandesc ei pentru mini-MS in asa fel incat sa nu arate ca si cum i-a crescut o aripa.

  18. #18 SP
    Junior Member gorrocs's Avatar
    Sunt curios daca PSP GO va fi lansat oficial in Romania. Cum as putea altfel sa ddl content si jocuri fara un Playstation Store romanesc? (presupun ca Sony nu o sa zica, nicio problema faceti-va cont pe US,UK etc.)

  19. #19 SP
    Junior Member TeQsen's Avatar
    Mi se pare o aiureala noul PSP GO...designiar partea cu downloadul...la fel ,seria 2000 mi se pare pe departe cea mai reusita..

  20. #20 SP
    Banned Mario's Avatar
    Oile mele pspu asta GO e prea misto ,si jocurile vor fi foarte ieftin daca sunt cu download onlyo sa fie ff misto

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. PSP wifi Store si un nou mod infrastructure PSP-PS3 By apbaciu in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 3 Last Post: 21-10-2008, 19:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts