Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 46

Thread: SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation

  1. #1 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar

    Exclamation SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation




    O sa fiu sincer. Nu am mai auzit de SOCOM. Stiu ca este pentru PS2, team-based, alea alea, doar ca n-am mai auzit de el.
    Si totusi iata, ca am gasit de la cineva un cod pentru a intra in beta. Si Doamne ajuta, ce dezamagire. Dar... ce tot spun. Nici macar nu pot sa spun ceva concret despre joc. De ce ? PENTRU CA ABEA POTI SA TE CONECTEZI ! Vorbesc cat se poate de serios. Am incercat probabil de vreo 30 de ori sa intru intr-un joc, si m-am conectat de cel mult trei ori. De multe ori cred ca intru in joc, dar defapt sta si se incarca la infinit. Astept minute in sir, si nimic. Si nici macar nu poti sa intrerupi conectarea printr-o singura apasare de buton, ci trebuie sa INCHIZI CONSOLA. DOAMNE.
    Cand in sfarsit intru in joc, o harababura totala. Team based zici ? Da, maine ca-i ziua mai lunga. Nimeni nu face nimic.
    Si vai, vai, ce controale idioate. IDIOATE. Apesi pe un buton, face ceva, apesi pe acelasi buton dar tii apasat, face altceva, toate asezate asa de random ca ma miram cum de nu s-au gandit sa programeze SELECT ca buton de tragere.

    Bravo, SOCOM. Bravo pentru ca m-ai facut sa te urasc asa de mult in mai putin de doua zile.

    Asta e, pentru mine SOCOM nici macar nu ma gandesc sa-l iau, nici daca l-as primi gratis... ei bine, poate l-as primi. DAR TOTUSI. Voi ati intrat in beta ? Ce credeti despre joc ?

  2. #2 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Eu voi intra in beta pe 11 , stiu ca seria socom era ceva pe ps2(cel mai bun joc online sau ceva de genu)
    Si mie mi se pare o balarie....but you can't judge a book by it's cover!
    Cat despre controle nu da vine pe joc ca ii complex , despre connectiune toti de dincolo nu au probleme esti pe wifi/rd****?. Iti recomand sa'l mai joci poate iti face o parere mai buna, deobicei in timpu saptamani nu sunt probleme cu serverele beta.

  3. #3 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Zici tu acum ca sa ii dau o sansa, da' asteapta sa pui mana pe el sa vezi cat de nasol poate fi.

  4. #4 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Sincer, eu ma astept sa fie o deziluzie... nu pare aproape nimic impresionant din trailere...
    Cand o sa apara demo?

  5. #5 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Demo nu stiu cand apare, dar beta a aparut acum cateva zile. Poate reusesti sa mai gasesti vreun key pe vreun site care are concursuri and such. Eurogamer a dat de exemplu 6000 de coduri.

  6. #6 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    1. am jucat o noapte intreaga (harta de 32) fara nici o problema (daca vrei sa fii carcotas, avea la 2-3 minute un freeze de 0.5 sec...multumit?)
    2. controlul de poate configura cum vor muschii tai
    3. jocul chiar ESTE team-based, trebuie doar sa nimeresti unde trebuie
    4. pachetul cu headset (care este superb sony) chiar se merita
    5. si cel mai important...trebuie sa fii fan genul asta de joc...tom clancy&s***

    nu cred ca e ok sa va bagati ca disperatii in beta-uri si demo-uri, tragand concluzii pripite

  7. #7 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu zic sa te mai gandesti
    IGN Review

  8. #8 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Eu zic sa te mai gandesti
    IGN Review
    sa ma gandesc la ce? de curiozitate, tu ai jocul? sau IGN e biblia ta?

    Admittedly, there's no excuse for the servers being the way they were, but I've almost zero problems in the last week at least, definitely since the temporary patch.
    Posted by: jmv23 on October 31, 2008 01:01 PDT

    Why make a statement first to not review the game till patch. Then patch is out and you complain about all the things that were an issue before patch. A 4,5 for gameplay, LMFAO. Gameplay is most amazing I have ever seen.
    Posted by: Glutins on October 31, 2008 01:18 PDT

  9. #9 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Mie personal imi place cum arata. Totusi mai astept un patch ceva, sa isi rezolve problemele tehnice.

  10. #10 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Dupa cum arata jocul nu l-as cumpara pentru mai mult de 30 de RONi. Prima data am vrut sa mi-l iau, dar dupa ce am mai vazut cateva trailere am ajuns la concluzia ca nu merita. Si review-urile de pana acum spun cam acelasi lucru.

  11. #11 SP
    Member Nonelito's Avatar
    4.5 pe IGN spune multe!

  12. #12 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    deja putem domina...facem un clan? tekken, tavitzu, ucigasu, nonelito, eu....

  13. #13 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Daca reusesc sa ma obisnuiesc cu controlu ma bag si eu .

  14. #14 SP
    Member Vami's Avatar
    voiam si eu sa-l cumpar dar m-am razgandit!

  15. #15 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by quik_123 View Post
    voiam si eu sa-l cumpar dar m-am razgandit!

    asa si? macar spune de ce te-ai razgandit...sau ceva cat de cat util

  16. #16 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Chiar nu inteleg de ce a luat note asa mici...
    Serverele sunt mereu full, abia apuc sa intru undeva si jocul e chiar bun !

  17. #17 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Pentru ca majoritatea notelor sunt pe baza versiunii originale inainte de un patch ce a rezolvat cateva buguri. Daca e sa judeci un joc dupa note pierzi multe, asa ca eu zic sa-l incercati, SOCOM e o gura de aer proaspat printre atatea CoDuri (nu ca s-ar compara ca genuri).

    Ce aduce urmatorul patch:

    New Features
    • SOCOM Awards and PSN Trophies
    • DTS audio support
    • Add HUD and scoreboard opacity
    • Scoreboard invocation improvements (tap select for persistent scoreboard, hold for temporary)
    • Spectator mode HUD turns off after brief interval
    • Spectator camera look now respects user invert on/off setting
    • Spectator camera pan now consistent with in game camera
    • Add dive-to-prone
    • Add lean control to d-pad
    • Gear items stackable
    • Extend post-round period
    • Restrict RPGs and grenade launchers in ranked rooms
    • Increase prone movement speed
    • Adding support for lefty control configuration (analog stick functions swapped)
    • Increase frag grenade effectiveness
    • Prevent incorrect reload interruptions
    Bug Fixes
    • Fix animation issue when prone rolling near certain objects.
    • Fix remaining issues with statistics gathering and display
    • Fix bugs related to equipping of C4 in breach mode
    • Fix occasional audio drop outs
    • Fix last remaining framerate hitch when other clients late join
    • Fix remaining stability issues
    • Fix hostages being affected by smoke

  18. #18 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Foarte Bine !!!!
    Cred ca o sa ma apuc serios de el !

  19. #19 SP
    Member andreips3's Avatar
    Am luat si eu jocu. Cam cati il aveti, poate, cine stie, ne strangem la un meci.

  20. #20 SP
    Junior Member sony94's Avatar
    sal....azi am luat si eu jocul ...dar am o problema .... L-am instalat prima data , apai am luat de pe net updateul de 564 mb .......si dupa toate acestea ...am intrat in joc ....cand intru in joc imi zice initializating network , iar dupa 1 minut imi zice Network faild ...cu toate ca mie imi merge excelent netu pe consola .....daca stiti pls ajutatima !! ..ms moolt

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Socom 4: US Navy SEALs By Dj Mo in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 89 Last Post: 21-03-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 14:17
  3. SOCOM 4: U.S. Navy SEALs Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 11 Last Post: 23-04-2011, 11:05
  4. SOCOM: US Navy SEALs Confrontation Campanie Romania By sony94 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 10 Last Post: 13-05-2009, 22:24
  5. Replies: 0 Last Post: 06-08-2008, 22:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts