Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: PS3 slim intr-un Laptop, la propriu

  1. #1 SP
    Junior Member Ping's Avatar

    PS3 slim intr-un Laptop, la propriu

    ia uitati ce tare e asta, a bagat un ps3 slim in laptop...acum e ps3 slim-portable lol

    "This laptop sees Sony's PS3 Slim stuffed into a monochromatic chassis with 17-inch Gateway 1775w LCD throwing a 1280 x 720 pixel resolution. There's even space inside to tuck away the power cord when traveling"

    link:
    Video: Ben Heck's 17-inch PS3 Slim laptop makes hearts race


  2. #2 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Intr-adevar, seamana foarte bine cu un aparat de prajit paine. Si miroase a chinezarie ieftina, clar.

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Ping View Post
    ia uitati ce tare e asta, a bagat un ps3 slim in laptop...acum e ps3 slim-portable lol

    "This laptop sees Sony's PS3 Slim stuffed into a monochromatic chassis with 17-inch Gateway 1775w LCD throwing a 1280 x 720 pixel resolution. There's even space inside to tuck away the power cord when traveling"

    link:
    Video: Ben Heck's 17-inch PS3 Slim laptop makes hearts race
    Este pur si simplu... oribil. Si nici nu vad rostul?! Te duci la picnic si te joci la ps3? Sau unde il iei cu tine? Ca psp-ul il iei peste tot ca e micut, usor si convenabil este alta treaba. "Hardughia" asta urata e buna ca arma alba daca tot o iei cu tine.

    L.E: Doamne, da urat mai e

  4. #4 SP
    Junior Member Ping's Avatar
    a mai facut si un 360...ala parca arata un pic mai bine.

    Din ce am mai citit asta ar fi doar prima versiune, urmeaza sa faca niste "revizii"

  5. #5 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Parca sa mai postat ceva asemanator...dar cu ps3 fat daca nu ma insel,anyway ,vrei mobilitate...cumperi psp sau laptop,nu incepi sa tai fridigeru ca vrei lada frigorifica.E ceva....total inutil.Si urat pe deasupra.

  6. #6 SP
    Junior Member lotoganja's Avatar
    idiotul nici nu stie sa scoata jocul din carcasa

  7. #7 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by lotoganja View Post
    idiotul nici nu stie sa scoata jocul din carcasa
    Bag mana in foc ca "idiotul" a realizat dublu cat tine in viata...

  8. #8 SP
    Member Snoopz's Avatar
    idee e buna ,dar daca ar lucra si la design..
    si domnu' care l-a facut idiot.nu ai vazut ca avea o mana ocupata?goana dupa posturi te-a facut sa remarci chestia asta?facandu-l idiot ?(nici strabunica mea nu stie sa scoata dvd-ul(bd-ul)din carcasa si te asigur ca are mai multa minte ca tine )

  9. #9 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Chestia asta cu "nu-i vad rostul", "mai bine iti iei un psp" s-a mai discutat si cand a s-a postat un alt proiect al lui Ben Heck, si anume un PS3 phat facut in laptop.
    Ar trebui sa va dati si voi seama ca omul nu face chestia aia ca sa-si ia ps3-ul cu el la picnic. Pur si simplu ii place sa modeze console si accesori de console, e hobby-ul lui. Daca asta e pasiunea omului (care probabil ii mai si aduce bani pe deasupra) nu vad de ce tot sariti la gatul lui.
    Si poate ca voi sunteti de parere ca e urat si inutil, dar sunt convins ca daca il scoate pe ebay ia mai multi bani pe el decat fac majoritatea romanilor intr-un an.

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tipul e un meserias. Indiferent ce s-ar spune despre el (a se cita jignirea de mai sus cand saracul se chinuie sa si explice si sa filmeze decent in timp ce se agita sa scoata un disk din carcasa). Nu-mi plac culorile, insa gusturile nu se discuta. Sper sa scoata o astfel de consola intr-o valiza din aceea anti-atomica, bulletproof si mai stiu eu ce. Macar sa stiu ca orice s-ar intampla, consola rezista

  11. #11 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Tipul e un meserias. Indiferent ce s-ar spune despre el (a se cita jignirea de mai sus cand saracul se chinuie sa si explice si sa filmeze decent in timp ce se chinuie sa scoata un disk din carcasa). Nu-mi plac culorile, insa gusturile nu se discuta. Sper sa scoata o astfel de consola intr-o valiza din aceea anti-atomica, bulletproof si mai stiu eu ce. Macar sa stiu ca orice s-ar intampla, consola rezista
    Degeaba o pune intr-o valiza anti-atomica , daca incepe sa iti arate "3 luminite rosii" ..

    ..Anyway , arata chiar foarte bine , ii lipseste doar tastatura aceea ca la PS3-ul facut tot de el ..

  12. #12 SP
    Member FusioN's Avatar
    Sper sa scoata o astfel de consola intr-o valiza din aceea anti-atomica, bulletproof si mai stiu eu ce. Macar sa stiu ca orice s-ar intampla, consola rezista
    PS3 deja rezista la accidente de masina.Mai trebe doar bulletproof

  13. #13 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by lotoganja View Post
    idiotul nici nu stie sa scoata jocul din carcasa
    Pe "idiotul" asta ar trebui sa-l angajeze cei de la sony cat de repede...se pare ca are ceva in cap tipu daca a facut asa o treaba faina.Bravo lui

  14. #14 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Cu siguranta ar trebui. Sunt sigur ca Corporatia Sony nu s-ar descurca sa scoata un ps3 gen laptop.

  15. #15 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Pentru ca , corporatia sony are laptopuri vaio pentru mobilitate ...eventual psp.Si eventual corporatia sony nu se gandeau ca daca azi scot un frigider ...maine un destept se gandeste sa il faca lada frigorifica...PLAYSTATION 3 = home entertainment geeez.

  16. #16 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    da sony a scos asa ceva acum mai bine de 10 ani cu ps 1,

  17. #17 SP
    Junior Member cheloo74's Avatar
    Nu stiu de ce ar fi o idee asa proasta tinand cont ca am vazut aici zeci de postari cu useri care doresc sa conecteze consola la monitor LCD de cel mult 22 inch. Eu pe aia o vad ca idee proasta.

  18. #18 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ideea aia "proasta" e pentru cei care au tv-uri CRT si nu LCD ...si vor sa ruleze jocuri la o rezolutie de peste 1024 ...nu 640 sau cat are un tv crt...adica tv cu tub.

  19. #19 SP
    Junior Member arberoa's Avatar
    Ca sa vedeti cat a muncit omul asta, si cu ce minutiozitate
    The Official Blog of Benjamin J Heckendorn

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Aventurile Skyrim intr-un screen By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 11 Last Post: 20-12-2013, 03:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts