Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 14 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 LastLast
Results 221 to 240 of 265

Thread: God of War Collection (1&2)

  1. #221 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Cum naiba ce pot colecta 20 de ochi dintr-un singur run? Mi se pare imposibil, sunt la al doilea run plus 1 challenge facut si am doar 9 ochi de ciclop.
    Trebuie sa repeti challange 1 pana faci 20 de ochi;foarte important,sa salvezi dupa ce faci primu challange,dupa ii dai load si iara faci primul challange si tot asa pana ai luat trofeul.

  2. #222 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Se face super repede in Titan Form + Blade of olympus upgradata la maxim din 3 lovituri iti da minigame-ul ca sa ii scoti ochisoru'

  3. #223 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Eu l-am facut mai spre sfarsit inainte sa intri in templul ala si vin 2 ciclopi cu 2 d-aia mici. Toata schema e sa omori ciclopul si sa-i lasi pe aia mici in viata. Chestia valabila si in challenge. Pentru ca aia mici vor chema ciclopi la infinit.
    Spor.

  4. #224 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Are cineva salvari la gow 2 chiar inainte sau la intrarea in underground? Am nevoie de un save game de prin zona aia.

  5. #225 SP
    Junior Member TheOtherAI's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Are cineva salvari la gow 2 chiar inainte sau la intrarea in underground? Am nevoie de un save game de prin zona aia.
    daca ai norocul sa-ti mearga ai grija pt ca se dezactiveaza trofeele

    "Trophies are tied to PSN ID's, they can't be transferred like save data can. So no, you wouldn't have the trophies if you did that."

  6. #226 SP
    Banned God of War 3's Avatar

    Question

    Prometeu strigase către Zeus că oamenii vor vieţui vreme de mii şi mii de ani,�nsă el,Zeus,va pieri.
    (Wikipedia)

    interesant
    Attached Images Attached Images untitled.png

  7. #227 SP
    Member Painkiller's Avatar
    stii macar din ce joc e imaginea daca esti asa mega-fan?

  8. #228 SP
    Banned God of War 3's Avatar
    God of war 1,nivelul cu Cutia Pandorei,dehhhhhhh

  9. #229 SP
    Member Painkiller's Avatar
    eu am vazut-o in camera tronului. dupa ce il omori pe ares.

  10. #230 SP
    Banned God of War 3's Avatar
    nu e adevarat,am vazut-o inainte de cutia pandorei,daca e,mai uitate pe you tube la partea 43,din God of war collection HD
    in camera tronului am vazut statuia lui Ares,scheletul minotaurului din Tartar si capul impaiat al Hidrei,plus tronul

  11. #231 SP
    Member Painkiller's Avatar
    lol, enciclopedie de god of war. da, my bad, fix inainte de pandora era.
    eu nu ma uit la video pe youtube la jocuri, prefer sa le joc pe ps3 pe toate.

  12. #232 SP
    Member unlike's Avatar
    O intrebare, in functie de nivelul de dificultate, primesti mai multe puncte d-alea rosii ? Daca stiti, e un trofeu, sa-ti upgradezi toate armele la maxim, si mie imi trebuiau inca vreo 1000 de d-alea rosii .. din pacate n-am reusit deci trebuie sa iau din nou jocul, si nu stiu pe ce dificultate sa joc.
    Sunt sigur 100% ca am deschis toate cuferele rosii/ascunse si am omorat toti inamicii .. nu stiu ce sa fac sa iau mai multe in tura urmatoare.

  13. #233 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Eu am luat trofeu ala dupa ce am facut speed run cu unlimited magic,n-am luat nici un chest ..am dat skip peste inamici si totusi am upgradat toate armele,nu am inteles nici eu cum dar vezi ca e un costum care iti da mai multe red orbs.

  14. #234 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Painkiller View Post
    lol, enciclopedie de god of war. da, my bad, fix inainte de pandora era.
    eu nu ma uit la video pe youtube la jocuri, prefer sa le joc pe ps3 pe toate.
    Nu stiai ce sa-i zici cand ai vazut ca nu ai dreptate si te-ai luat de el din nou, ba mai mult ai vrut sa ii dai peste nas cu faza cu youtube. Mare scofala ai facut. Ti-a raspuns politicos si tot nu te-ai abtinut. Ii place, stie fiecare particica din acel joc, fiind doar entuziast in raspunsuri.
    Si eu ma uit pe youtube la anumite jocuri.

    Ontopic: i s-a mai intamplat cuiva sa ia toti gorgon eyes si totusi sa nu primeasca trofeul?

  15. #235 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Nu stiai ce sa-i zici cand ai vazut ca nu ai dreptate si te-ai luat de el din nou, ba mai mult ai vrut sa ii dai peste nas cu faza cu youtube. Mare scofala ai facut. Ti-a raspuns politicos si tot nu te-ai abtinut. Ii place, stie fiecare particica din acel joc, fiind doar entuziast in raspunsuri.
    Si eu ma uit pe youtube la anumite jocuri.
    bine ca ai fost tu desteptu care sa taca la faza asta. nu vezi frate ca e troll? trebuia sa il linisteasca cineva repede sa nu mai spameze thread-urile de gow. si asa are un numar impresionant de posturi pentru felul in care a postat.

  16. #236 SP
    Banned Mario's Avatar
    Deci am ajuns fix aici,la inceput cand trebuie sa-l omor pe ala:YouTube - God of War Walkthrough part 12 ATHENS dar pur si simplu n-am zeus lighting bolt,nu cred ca am upgradat destul unu dintre alea,ce fac?Nu vad ca as putea sa le downgradez ca sa iau punctele alea.

  17. #237 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pai fugi si ia-l.

  18. #238 SP
    Member Execitor's Avatar
    Salut . In gow1 am ajuns �ntrun loc unde este un om care tine un levier sa nu se deschida podul. imi poate spune cineva cum pot trece de locul acesta?

  19. #239 SP
    Member unlike's Avatar

  20. #240 SP
    Junior Member mone_andrei's Avatar
    Vreau sa cumpar si eu ca n-am avut ocazia sa joc aceste 2 jocuri si imi place genul asta. Cam cate ore imi va lua sa termin ambele jocuri pe cel mai usor mod?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 14 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 LastLast

Similar Threads

  1. God of War Collection By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 15 Last Post: 11-11-2015, 07:53
  2. Intrebare God of War Collection By sonic in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 12-06-2013, 14:38
  3. Licitatie: God of War Collection By solaru in forum Licitatii
    Replies: 13 Last Post: 06-08-2012, 12:43
  4. God of War Collection in 2009 By erik95 in forum Console News
    Replies: 34 Last Post: 28-09-2009, 16:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts