Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 14 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 265

Thread: God of War Collection (1&2)

  1. #61 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    God of War Collection (Asia, No Region Protection)
    Release date Nov 17, 2009
    1 US$ 39.90 US$ 39.90

    la cursul paypal...mi-a luat din cont 129 de ron
    dezavantajul e ca o sa imi vina ff greu..am itneles mai sus 3 saptamani

  2. #62 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    130 lei cu tot cu shipping ?....e bine, cred ca imi iau si eu de la ei, o sa iti dau PM daca nu te deranjeaza pentru mai multe amanunte

  3. #63 SP

  4. #64 SP
    Member Witchalok's Avatar
    De pe Kotaku, pagina 2 a manualului
    Attached Images Attached Images 500x_god_of_war_collections.jpg

  5. #65 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  6. #66 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  7. #67 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    pe langa faptul ca GameTrailers sunt cam pe langa cu notele pe care le dau (ignore them), pentru cei care inca nu au jucat nici un GOW si intentioneaza sa cumpere Collection: review-ul contine SPOILERE majore imo.

  8. #68 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Aseara am jucat GOW Collection. Normal, am inceput cu GOW1. Prima impresie e: WOW. Se vede lacrima. Nu are nicio legatura cu PS2. Stiti problema cu full screen pe lcd-uri mari, cand imaginea se vedea execrabil. Singura ''buba'' este la filmulete. Au o claritate mai slaba decat jocul in sine. In title screen puteti alege ce joc sa jucati. Nu am avansat foarte mult in joc. Am luat doua trofee (nu va spun exact cand o sa le luati pentru a nu strica fun-ul). Si da, se simt cele 60 fps. In rest, distractie placuta.

  9. #69 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    De unde ai pus mana pe el deja?

  10. #70 SP
    Member Painkiller's Avatar
    l-a adus si alex. il are de ieri deja.

  11. #71 SP
    Junior Member Usktu's Avatar
    probabil ca de la webpredator. Au sosit de ieri.

  12. #72 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    eu mai am de asteptat din pacate dupa play-asia....daca stiam ca dureaza asa de mult ..renuntam si il luam de la webpredator
    credeam ca e precum la thehut..intr-o saptamana doua il ai

  13. #73 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    si mie mi-a ajuns ieri din canada. din pacate nu am timp de al acum

  14. #74 SP
    Junior Member andy1's Avatar
    Si eu l-am luat de la Alex . Inca nu am ajuns sa-l joc insa ce nu gasesc ( daca o fi cazul ) e codul de demo pt GOW3 .

    E cumva inclus in colectie?

  15. #75 SP
    Member Painkiller's Avatar
    niste nesimtiti ordinari astia de la sony. si eu l-am luat de la alex si nu are nici un cod. oricum l-am jucat si oricum nu stau eu in 10 minute de joc, dar e chestie de principiu. niste nesimtiti ordinari.

  16. #76 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Romanu s-o nascut hot nu stiai?

  17. #77 SP
    Junior Member Dynamix's Avatar
    Asta ca sa cumpere oamenii bluray-ul "District 9".

  18. #78 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by Dynamix View Post
    Asta ca sa cumpere fraierii bluray-ul "District 9".
    ai perfecta dreptate.

  19. #79 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Faceti careva un review la GOW: Colection? Da cu impresii personale.

  20. #80 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    pe langa faptul ca GameTrailers sunt cam pe langa cu notele pe care le dau (ignore them), pentru cei care inca nu au jucat nici un GOW si intentioneaza sa cumpere Collection: review-ul contine SPOILERE majore imo.
    Are u kidding me ? spoilere pentru un joc din 2005 (respectiv 2007) ... sa fim seriosi.

    - acest pachet fiind doar cireasa de pe tort pentru fani sau posesori de PS3 (puterea francizelor Sony, e ca si cum Microsoft ar scoate Halo 1/2 pe engine de Xbox 360, deja Nintendo a scos jocurile mai vechi gen Metroid Trilogy, sau Resident Evil remake, sau Pikmin pentru Wii) - eventual audienta mai tanara care nu avea varsta necesara - ATENTIE vorbim despre un joc M/18+ - care nu indeplinea varsta necesara - la vremea cand a aparut respectivul joc - si nu nu vorbesc despre parintii inconstienti din Romania care cumpara kinderului PSP/PS2 la varsta de 11-12 ani si primul joc GTA (e doar un exemplu aleator poate fi inlocuit de orice joc M/18) sau mai stiu eu ce joc violent si apoi se mira ca pustiul stie sa injure, in cel mai fericit caz sau are contract cu lumea drogurilor si a prostitutiei inca de la varste fragede.

    PS: deja am ajuns in Athens si am deblocat (cred - 7-8 trofee ) il joc pe Spartan pentru a debloca dificultatea - iar demoul de la God of War 3 m-a cam dezamagit, datorita sistemului de control, parca un pic prea complicat pentru gustul meu si pentru faptul ca e intunecat prea RAU pentru "atmosfera" - si pentru a putea introduce niste elemente noi de gameplay - insa intr'un fel mult prea diferit fata de primele 2 - insa abea astept luna martie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 14 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. God of War Collection By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 15 Last Post: 11-11-2015, 07:53
  2. Intrebare God of War Collection By sonic in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 12-06-2013, 14:38
  3. Licitatie: God of War Collection By solaru in forum Licitatii
    Replies: 13 Last Post: 06-08-2012, 12:43
  4. God of War Collection in 2009 By erik95 in forum Console News
    Replies: 34 Last Post: 28-09-2009, 16:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts