Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 11 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 220

Thread: LittleBigPlanet 2

  1. #61 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Adica s-a mai dus un exclusiv ?

    Nu stiu cat de fun ar fi pe iPhone/ iPod.

  2. #62 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Killswitch View Post
    Ar fi foarte bine pentru cei ce detin device-ul,calatoriile cu metroul sau cu mijloacele de transport in comunt va fi foarte amuzant.

  3. #63 SP
    Member andreivladp's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Ar fi foarte bine pentru cei ce detin device-ul,calatoriile cu metroul sau cu mijloacele de transport in comunt va fi foarte amuzant.
    iti dai seama in imbulzeala aia din metrou sau autobuz ce misto e sa scoti iphone-ul sa te joci...din experienta iti spun ca nu scoate nici naiba gadget-urile in circumstantele spuse de tine sa se joace...poate sa asculte muzica...

  4. #64 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Depinde la ce ora mergi si daca stai jos sau nu.Sa incetam cu offtopicul...btw. fiecare face ce vrea!

  5. #65 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sunt convins ca nu va fi un joc, poate un app care sa serveasca la altceva. Pentru Sony ar fi o miscare proasta, PSPul pierde teren in fata iPhone-ului ( asta daca mai are un mic avantaj), iar acest lucru nu ar schimba cu nimic situatia. LBP2 daca va aparea sub forma de joc, va aparea pe PSP, nu pe o alta platforma.

    @paunstefan: Sa inteleg ca daca apare un joc pe Focus Sat ( habar n-am daca stia cineva, dar are si 2-3 joculete integrate), tu il consideri o exclusivitate pierduta.

  6. #66 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #67 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ok, tocmai s-a intamplat ceva foarte ciudat. am venit din Franta acum cateva zile si daca tot eram acolo ziceam sa-mi iau un joc pt ps3 de la ei. si intru eu in magazin si-mi cumpar frumos GT5 Prologue. chiar cand dadeam sa ies din magazin, am vazut vag un Little Big Planet si era cam scump asa ca m-am mirat ce-o fi cu pretul ala. am decis sa ma duc sa investighez si: soc. scria mare Little Big Planet 2 (da, 2!!!) iar carcasa era total diferita cu un 2 mare pe ea (deci clar nu era 1, din moment ce detin acest joc si stiu cum arata). Pe spate arata cateva poze din nivelele pe care le poti construi (gen alea de la E3) si zicea ca este compatibil cu Move....

    as fi intrebat vanzatoarea ce si cum dar la franceza mea, mai multe sanse aveam daca eram in China. so... what the hell?! cand e release date-ul?!

  8. #68 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Era probabil un stand de pre-order. Asa e in magazinele de afara.

  9. #69 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    nu cred, deoarece pa langa el mai erau si alte jocuri gen resident evil 5, grid, mgs4... jocuri care au aparut deja. si nu era nici ratacit pt ca m-am uitat prin tot magazinul si n-am mai vazut, ala era singurul.

  10. #70 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    nu cred, deoarece pa langa el mai erau si alte jocuri gen resident evil 5, grid, mgs4... jocuri care au aparut deja. si nu era nici ratacit pt ca m-am uitat prin tot magazinul si n-am mai vazut, ala era singurul.
    Era pentru pre-order. Am vazut si eu acum 2 ani in Londra RE5 si KZ2, ca si in cazul tau se aflau langa celalte jocuri.

  11. #71 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Era pentru pre-order. Am vazut si eu acum 2 ani in Londra RE5 si KZ2, ca si in cazul tau se aflau langa celalte jocuri.
    ok ms mult. chiar nu stiam asta... la noi de ce nu e asa? x(

  12. #72 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Si la noi poti face pre-order la anumite magazine online ( Gameshop). In magazine nu exista, probabil ca acest segment nu e foarte profitabil si nici nu cred ca ar avea succes un asemenea sistem ( cine ar face pre-order ca sa aiba jocul la destule zile dupa lansare, dar la un pret mai mare decat afara sau decat pe forum?).

  13. #73 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar







  14. #74 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    LittleBigPlanet 2 Dated?

    Looks like Play.com know something we don’t, with pre-order notifications apparently going out this morning over email advising customers that the release date for LittleBigPlanet 2 has been ‘changed’ to the 5th November this year.

    A formal release date has yet to be announced by Sony, and this could just be Play.com adding in a placeholder, but still, it’s nice to know somebody thinks Sackboy’s follow-up could be out in as little as a few months.

  15. #75 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  16. #76 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    LBP 2 lets you make your own music

    The official LittleBigPlanet Youtube channel has send out a message to its subscribers. While it doesn’t mention much new, there are two snippets of information that are worth noting. First of all it restates the rumored November release date for LittleBigPlanet 2 and secondly it confirms that we will be able to compose our own music. How that will look we don’t know yet, but it’s good to see that feature in the game. Hopefully that eliminates the need for complex music boxes or carts moving past a wall of magnetic keys.

  17. #77 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    LittleBigPlanet 2 Updates: Official Date and Retail Goodness!!!

    ---------- Post added 23-07-2010 at 11:04 PM ----------

    [url]

  18. #78 SP
    Senior Member eXist's Avatar

  19. #79 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  20. #80 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Damn, LBP2 si F3 New Vegas ma vor rupe la buzunar.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 11 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. LittleBigPlanet 3 By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 14 Last Post: 24-05-2016, 18:12
  2. LittleBigPlanet By DonAdryan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 630 Last Post: 03-01-2014, 00:34
  3. LittleBigPlanet 3 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 15:04
  4. LittleBigPlanet Manual By Bobby in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 11-09-2008, 13:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts