Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 40 of 40

Thread: Need for Speed - Undercover

  1. #21 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    OK, atunci hai sa discutam numai despre jocuri care au luat note peste 9. Restul nu ne merita timpul.
    Ai perfecta dreptate!

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Jocul asta nici nu trebuia adus in discutie. Ma intreb daca se gasesc mai mult de 3-4 oameni de pe forum sa dea bani pe el.
    Mo l-a cumparat
    Si eu cred ca-l voi cumpara. Sunt sigur ca la nici o luna de la lansare, o sa-l gasim cu 10 Lire... maxim. Long live EA for making cheap games

  3. #23 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Ai perfecta dreptate!
    /sarcasm

    Adica sa fim sclavii unui marketing facut cu plicul cu bani. NFSU chiar nu poate fi un diamant in noroi, dar jocuri precum Tomb Raider Underworld, MK vs. DCU si altele n-ar trebui sa indraznim sa le pomenim aici pe forum ca nu-ti convine tie ca nu sunt jocuri high class.

    Nu te forteaza nimeni sa dai click pe toate thread-urile, mai lasa-ne din cand in cand sa ne simtim liberi pui de Fidel Castro ce esti.

  4. #24 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Stai man ca nu am comentat nimic de Tomb Raider sau de MK vs DC, dar sa fim seriosi, daca tie iti place mizeria asta de NFS atunci, fara suparare, ai o problema.

  5. #25 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    de ce nu s a continuat discutia aici:http://www.consolegames.ro/forum/f15...fs-undercover/ ???

  6. #26 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Stai man ca nu am comentat nimic de Tomb Raider sau de MK vs DC, dar sa fim seriosi, daca tie iti place mizeria asta de NFS atunci, fara suparare, ai o problema.

    poate tu ai o problema

    l-ai jucat pe ps3 cumva ca sa te dai cu parerea ??? probabil nici pe pc nu ai avut ocazia,vorbesti din ce au comentat altii

    mie imi ajunge marti jocul si atunci ma voi da calumea cu parerea

    daca jocu e naspa ,dar in schimb va fi calumea online sunt multumit

    oricare joc il termin in 2 zile,si eu nu dau bani sa il tin dupa aceea in vitrina ,
    ca de max 2 ori imi vine sa il termin si m-as plictisi.dar daca el e misto online cu siguranta tot anu il voi juca pana la aparitia celuilalt


    ca si cod 4, cod 5 sunt superbe(il termini in 6-8 ore) dar daca ar fi avut modul online de toata jena nu il mai cumparam,pentru ca nu cumpar un joc pentru 6 ore de jucat si atat

  7. #27 SP
    Manager paul's Avatar
    Terminati cu discutiile astea ca nu ajungeti nicaieri. istrategie fiecare percepe un joc altfel. Am vazut pe un user de pe ceva forum ca i-a dat nota 10. Asta e, lui i-a placut. Poate ca si lui Khan si altora le place, si atunci nu strica nici un ban.

  8. #28 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    astazi imi ajunse si mie jocu pentru ps3

    - per total e misto jocu
    -ce strica - uneori cu prea mare viteze poti sa iei curbele

    daca ar fi fost strazile calumea merita un 8

  9. #29 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Stai man ca nu am comentat nimic de Tomb Raider sau de MK vs DC, dar sa fim seriosi, daca tie iti place mizeria asta de NFS atunci, fara suparare, ai o problema.
    De ce comentezi un joc care nu la-i jucat ? Undercover mi sa parut un joc bun cu o poveste interesanta si un gameplay cam slabut merita un 7 dar pe total e funny .

  10. #30 SP
    Junior Member speedman's Avatar
    Sa fim seriosi,acest NFS este pt gamerii gen arcade,adica comportamentul e total nerealist,singurul lucru bun ar fi politia,care s-a mai desteptat,in rest nu e de spus mare lucru,ar mai doar ca daca te prinde politia si nu ai bani,ti se confisca masina pentru totdeauna si daca e singura masina tb sa o iei de la 0.

    Eu unu nu as sta stau 2 zile sa temin acest joc.primu motiv e ca nu stau sa ma joc o zi intreaga,mai am si alte lucruri de facut.Al doilea motiv ar fi ca la capitolul racing sunt jocuri de n ori mai bune ca acest nfs.

    Poate multi vor spune ca vb prostii,dar acuma daca avem de unde alege putem face o selectie.Sigur,unii prefera arcade(pt acestia nfsu este foarte bun),iar altii prefera simultoare(aceasta categorie este un pic mai exigenta),dar sunt jocuri pentru toti asa ca enjoy your racing.

    Bafta

  11. #31 SP
    Member weriwulf's Avatar
    ...huh...jocul asta a iesit un esec...adica ma asteptam la ceva mai bun, dar dupa review-uri am inteles ca EA ramane EA...

  12. #32 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    am probat si eu un pic undercover.Intradevar e arcade 100 %,nici o inbunatatire in sensul condusului,anyway ramane un joc fun.Daca vreau sa joc un simulator,atunci bag Forza in actiune.Nu stiu de ce va tot certati pe aici.

    Imi pare rau pentru ca la modul de condus parca e mai prost ca NFS MW.Pare a fi cel mai de top din seria NFS in care poti lua curbele cu maree viteza.

    Hell pana si GTA a ingreunat stilul de condus facadu-l mai aproape de realitate in GTA IV.La intersectii aproape trebuie sa opresti ca sa iei curba.

    Rusine EA Games,poate ar trebui sa se lase de seria NFS.

  13. #33 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    un joc distrus.

  14. #34 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    am probat si eu un pic undercover.Intradevar e arcade 100 %,nici o inbunatatire in sensul condusului,anyway ramane un joc fun.Daca vreau sa joc un simulator,atunci bag Forza in actiune.Nu stiu de ce va tot certati pe aici.

    Imi pare rau pentru ca la modul de condus parca e mai prost ca NFS MW.Pare a fi cel mai de top din seria NFS in care poti lua curbele cu maree viteza.

    Hell pana si GTA a ingreunat stilul de condus facadu-l mai aproape de realitate in GTA IV.La intersectii aproape trebuie sa opresti ca sa iei curba.

    Rusine EA Games,poate ar trebui sa se lase de seria NFS.
    Referitor la condus daca ai masina cu handling bun Gen Audi TT poti sa intri in curbe cu 300 km/h , nu apar jocul care este destul de slabut dar nu distus cum spuneau unii dar ma dispera oamnei care zic ca este un joc naspa chiar daca nu lau jucat .

  15. #35 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by weriwulf View Post
    ...huh...jocul asta a iesit un esec...adica ma asteptam la ceva mai bun, dar dupa review-uri am inteles ca EA ramane EA...
    Developeri de nfs sunt prosti, ea a avansat foarte mult fata de 07 cu jocuri ca burnout paradise, fifa 09,dead space si bf bad comapny ce sunt de nota 9 toate.
    Cat despre joc mie mi se pare o porcarie, un joc ce nici nu merita 10 lire daca ar avea trophy support.Toti prieteni mei ce practica gamingul (inafara de cei care joaca doar mmo-uri si shootere) spun ca nfs este destul de bun,dar majoritatea il joaca pe un pc de 10 miliaone la low piratat desigur deci opinia lor = 0 taiat in patru

  16. #36 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    3 neplaceri am cu jocu asta

    1 )am terminat jocu,si cel mai mult am prins cu pagani zonda 261 de mile(420 km) la ora si culmea gipanu de politie se tine de mine

    2) curbele,viteza mare si le iei la perfectie cu 200 si ceva de km la ora

    3) filmuletele in timpu jocului,cand lovesti acele lucruri strategice si cad pe masinile de politie sunt de toata jena ,grafica e de jocuri 2006-2007 ,lucurrile arata de toata jena,mai ales o benzinarie cand explodeaza ,zidurile sunt dintr-o linie facuti,

  17. #37 SP
    Junior Member sony94's Avatar

    NFS UnderCover ps3

    poate fi jucat NFS UnderCover pe acceasi consola PS3 ???? pt ca eu am 2 conttrolere si as dori sa juo cu un preten ...cum fac .???? ms anticipat !!

  18. #38 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by sony94 View Post
    poate fi jucat NFS UnderCover pe acceasi consola PS3 ???? pt ca eu am 2 conttrolere si as dori sa juo cu un preten ...cum fac .???? ms anticipat !!

    nu merge

  19. #39 SP
    Junior Member Shaft's Avatar
    Va zic eu k e soooper .... mai am umpik si il duc in capat

  20. #40 SP
    Member faby_67's Avatar
    Ma dezamagi ami place prostreet mai mult.daca o tin tot asa cu nfs-ul cred ca renunt ca fan nu mai suport sa ami spuna toti ca ie o batjocora undercoverul. Si al am pe ps3 lam adaugat la colectia mea nfs care ie conplecta pana an momentul de fata dar ramane de vazut cu urmatorul titlu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Need for speed undercover By sensamur in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 6 Last Post: 11-10-2010, 19:41
  2. Need For Speed: Undercover Videos By zNowkid in forum Videos
    Replies: 26 Last Post: 18-11-2008, 22:38
  3. Need for Speed Undercover, 3 New Screens By Max in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 12-09-2008, 22:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts