Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 101 to 120 of 120

Thread: Twisted Metal

  1. #101 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    La Altex mira-m-as, am gasit cel mai bun pret 140 de lei sau ceva de genu... si mai putin decat pe zavvi.

    btw multiplayer-ul online cum e la joc? Are lag? Au loc crash-uri, freeze-uri? Joaca lumea? Vreau sa il iau cam in doua luni si vreau sa stiu care e situatia in momentul de fata.

  2. #102 SP
    Ω Pira's Avatar
    Cand am vazut trailer-ul la Twisted Metal, mi-am adus aminte de Vigilante 8 de pe PS1 Ehh, vremuri...
    Si eu eram curios tot de multiplayer online cum se prezinta.

  3. #103 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Hazer, eu l-am luat cu ~24 de lire de la hut. Acum vad ca se gaseste pe la ~30 de lire in UK. Eu ti l-as recomanda si la pretul ala pentru ca jocul e foarte bun, dar depinde de ce buget ai si daca esti fan mai vechi. Probabil ca in 2 saptamani o sa ajunga pe la ~20 de lire intr-un Mega Monday.
    Heh, multumesc de raspuns. Da, cel mai probabil voi astepta o reducere.. macar sa-l iau la acelasi pret cu cat l-ai luat si tu.

  4. #104 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Eu momentan vreau sa termin campania SP full - mai am doua eventuri la Dollface si aia e. Mi-a placut destul de mult faptul ca, chiar si pe Normal, e destul de challenging, in special la capitolul boss fights. Trust me, it will piss you off

    Probabil ca in weekend, ca tot o sa stau pe acasa sa ma relaxez, o sa stau mai mult prin MP. Pana acum n-am jucat decat 2-3 meciuri-test de Deathmatch si a fost ok. A durat cam mult pana a gasit un server, dar dupa aia n-au fost probleme. It was pretty fun, cu toate ca am dat peste niste d-aia buni si m-au cam rupt. Oricum, va recomand sa faceti de doua ori tutorialul si cel putin o campanie in SP inainte sa va bagati la MP. Acolo nu-ti mai permiti sa nu stii controlul.

  5. #105 SP
    Senior Member boga's Avatar
    L-a mai luat cineva pana la urma?

  6. #106 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    da, eu. Cred ca il are si Toma.

  7. #107 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Tu si cu Toma sunteti ca banditii aia doi din Singur Acasa

  8. #108 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Review Zon@ IT?

  9. #109 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Deloc rau review. Iar jocul e intr-adevar foarte fain, dar, dupa cum am mai zis-o cred, foarte underrated aici pe CG

  10. #110 SP
    Ω Pira's Avatar
    Cum e in story mode?

  11. #111 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Ce pot spune... Pentru un joc de racing-combat, la care nu ma asteptam la un story reusit am fost placut impresionat sa vad filmuletele celor 3 personaje si finalul fiecaruia cu totul si cu totul twisted . Deci in mare constituie un plus, dar unul cam scurt, campania terminandu-se destul de repede.

  12. #112 SP
    Junior Member kerjo's Avatar
    Cu prima ocazie o sa-l achizitionez si eu.Vocea lui SweetTooth si aspectul general din cutscen-uri, care imi aduce aminte de Sin City, m-au facut curios sa vad ce este cu jocul asta si chiar m-a impresionat ce am vazut prin review-uri.

  13. #113 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    La noi se primeste cu Twisted Metal si ceva online code pt. Sweet Tooth Starhawk skin sau doar in U.S.? Thx.

  14. #114 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by gugukalimero View Post
    La noi se primeste cu Twisted Metal si ceva online code pt. Sweet Tooth Starhawk skin sau doar in U.S.? Thx.
    Sa inteleg ca nimeni nu si-a cumparat Twisted Metal? Trist...

  15. #115 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Boga, cand bagam si noi un online cu Toma distrugatorul?

  16. #116 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Vin si eu daca ma primiti,da eu m-as da cu rotilele ca nu-mi place cum se controleaza masinile alea,prea complicat pt mine,mai fain e per pedes

  17. #117 SP
    Member Hazer's Avatar
    De ce sunteți toți plictisiți?

  18. #118 SP
    Senior Member boga's Avatar

  19. #119 SP
    Junior Member ilexandru's Avatar
    Am si eu o intrebare, cum este Online, pe mine asta ma intereseaza cel mai tare este reusit, si este chiar asa de complicat controlul la joc sau te obisnuiesti rapid cu el. Cred ca o sa il cumpar si eu curand

  20. #120 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Depinde ce intelegi prin control complicat. E mai complicat decat, de exemplu, cel din NFS sau Dirt, dar sub nicio forma nu e ceva cu care sa nu te poti obisnui. Faci tutorialul de 2-3 ori, campania single pe normal si nu o sa ai nicio problema online. Nu gasesti tot timpu usor un meci ca lumea (fie sunt deja in desfasurare, fie sunt prea putini oameni), dar dupa ce gasesti nu-s probleme cu lagul sau deconectarile. La inceput o sa mori destul de mult, mai ales daca dai peste skill level > 80, dar dupa ce treci peste entuziasm/frustrare si incepi sa-ti faci o strategie devine frumos, tocmai pentru ca majoritatea n-au nicio strategie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Similar Threads

  1. Twisted Metal bots? By bubu91 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 28-08-2013, 16:11
  2. Twisted Metal e gold By Dant3 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 07-02-2012, 16:27
  3. Twisted Metal Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 11 Last Post: 23-07-2011, 00:18
  4. Twisted Metal se va lansa pe... By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 09-04-2011, 00:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts