Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 26 of 26

Thread: YLOD la PS3 slim ?

  1. #21 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by miron View Post
    yo am ps2 de 9 ani si merge perfect
    Esti total pe langa...citeste mai cu atentie numele topicului.

  2. #22 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    chiar daca nu da Ylod, da'blocul optic tot se va duce daca veti folosi discuri pirat(dvd si filme bluray), concluzia apartine multor utilizatori, te asigur de asta....
    Care? Unde-s utilizatorii aia? Prostii mai mari nu am mai auzit, sau folosesc utilizatorii aia discuri cu date cu smirghelu de strica unitatea optica?? Vad ca repede te-ai sucit de la ylod la bloc optic stricat. Spune si tu cauza ylod-ului la citirea discurilor piratate, sau a blocului optic. Se enerveaza cumva cand vede ca nu e disc original? Isi da seama domnu bloc optic cu doamna lentila de magarie, divorteaza si gata nu mai merge ps3-ul. Hai nu mai vorbiti fara voi.

  3. #23 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Voi realizați că pe threadul ăsta nu s-a mai postat cam de un an, nu?

  4. #24 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Pai nu ma uit eu prea des la data postarii, azi am dat peste aberatile astea si nu prea conteaza cand au fost scrise, ideea ramane aceiasi, un mare nonsense.

  5. #25 SP
    Junior Member miron's Avatar
    ma nu se stie daca este.yo am auzit foarte multe cazuri la modelul phat si fat de 60 si 40 gb.la slim nu am auzit nimic in prvinta asta.sper sa nu se intample cand imi iau ps3.....

  6. #26 SP
    Member PumaS's Avatar
    daca veti incerca un mic search pe youtube veti vedea destule PS3 Slim cu YLOD






Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts