Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 44

Thread: Care e cel mai bun model de ps3???

  1. #21 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    eu iti recomand din media galaxy, nu te risca pe situri straine, garantie, transport etc...are all a pain in the ass.

  2. #22 SP
    Junior Member DRACVLAD's Avatar
    Multumesc.In nici un caz nu vreau sa imi iau de pe vreun site sau de "afara",pt ca asa cum a zis si @Tavitzu e vb si de garantie si de.......multe alte inconveniente.Chiar daca preturile sunt (poate )mai bune,prefer sa il iau de aici. @huber_93 am sa ma uit si la media sa vad ce au.Oricum inaintye de toate voi face un studiu de piata(am inceput deja).De aceea am intrebat pt ca mai sunt magazine care poate nu imi trec prin minte.Multumesc tuturor pt ajutor si sfaturi.

  3. #23 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    vezi la flanco la 1500 ron sunt bundle-uri cu motorstorm pacific rift sau fifa 09.cred ca de acolo imi iau si eu

  4. #24 SP
    Junior Member DRACVLAD's Avatar
    @Walkman-Ma gandeam sa imi iau de aolo cu fifa.09 sau motorstorm.Mi se pare cel mai accesibil avand in vedere pretul jocurilor la noi.Si sa am ce sa joc pina imi fac comanda afara(RD-ca am vazut ca e serios si asta intilnesti mai rar).Ca sa nu mai vb de accesorii care au preturi de te doare capu'.Apropos am inteles bine jocurile sunt freezone?Deci nu e problema pot sa le iau de oriunde nu mai e ca la PS2!?

  5. #25 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Da. Jocurile din SUA o sa iti mearga pe consola luata de aici.

  6. #26 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by DRACVLAD View Post
    @Walkman-Ma gandeam sa imi iau de aolo cu fifa.09 sau motorstorm.Mi se pare cel mai accesibil avand in vedere pretul jocurilor la noi.Si sa am ce sa joc pina imi fac comanda afara(RD-ca am vazut ca e serios si asta intilnesti mai rar).Ca sa nu mai vb de accesorii care au preturi de te doare capu'.Apropos am inteles bine jocurile sunt freezone?Deci nu e problema pot sa le iau de oriunde nu mai e ca la PS2!?
    tu cu care dintre jocuri iti iei?eu nu ma pot hotari

  7. #27 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Eu zic Motorstorm: Pacific Rift!

  8. #28 SP
    Junior Member DRACVLAD's Avatar
    Da...O intrebare destul de buna.Din ce am vazut pe forum si din filmulete Motor Storm este interesant si arata foarte bine (ca toate celelalte jocuri defapt) ,dar avand in vedere ca voi juca si cu prietenii si online probabil,voi opta (cred90%)pentru fifa 09.Dar ca jocuri ce le voi lua imediat vor fi cu siguranta MK vs DC,GT5 si Resident Evil 5.

  9. #29 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Ti-as recomanda si MGS4...are si multiplayer destul de cool, si story-ul, gameplay-ul, dar mai ales feeling-ul sunt superbe.

  10. #30 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by DRACVLAD View Post
    Multumesc.In nici un caz nu vreau sa imi iau de pe vreun site sau de "afara",pt ca asa cum a zis si @Tavitzu e vb si de garantie si de.......multe alte inconveniente.Chiar daca preturile sunt (poate )mai bune,prefer sa il iau de aici. @huber_93 am sa ma uit si la media sa vad ce au.Oricum inaintye de toate voi face un studiu de piata(am inceput deja).De aceea am intrebat pt ca mai sunt magazine care poate nu imi trec prin minte.Multumesc tuturor pt ajutor si sfaturi.
    cu placere , si daca iti ei consola fa rost cat mai repede de MK vs DC e superb bafta

  11. #31 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    vezi la flanco la 15 mil este bundle si primesti jocul motorstorm pacific rift gratis
    dont's say, a aparut si separat?

  12. #32 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex2099 View Post
    dont's say, a aparut si separat?

    da.eu mi-am cumparat bundleul cu motorstorm pacific rift.super jocul

    insa gasesti si separat jocul

  13. #33 SP
    Junior Member spooker's Avatar
    din cate stiu nu e cel mai bun model ps3 slim?

    ---------- Post added 02-11-2009 at 08:20 AM ----------

    si yo trebuie sami cumpar recent un ps3 si nu sunt hotarat de care sami iau nustiu care e cel mai bun?

  14. #34 SP
    Member Snoopz's Avatar
    faptul ca ai reinviat un thread, nu e bine ... mai este 1 luna si se face 1 an de cand nu s-a mai postat aici
    puteai sa pui intrebarea pe Thread-ul "pune o intrebare primeste un raspuns" si ca sa iti raspund la intrebare :nu difera cu nimic PS3 fat fata de PS3 slim ,doar hdd-ul care e de 120 la slim si 80 la fat ,apoi dimensiunile

    enjoy!

  15. #35 SP
    Junior Member spooker's Avatar
    dar pana la urma cel mai bun ps3 e cel de 80 g?

    ---------- Post added 02-11-2009 at 08:44 AM ----------

    sau care?

  16. #36 SP
    Member Snoopz's Avatar
    man.. tu nu intelegi ca nu are nici o legatura "cu care e cel mai bun"? toate sunt la fel(ma refer la configuratie)PS3 slim este mai nou,are alt aspect si un HDD de 120gb ,dar tu poti gasi un PS3 80gb bundle pack(iti da niste jocuri) la acelasi pret cu unul Slim

    PS:daca il iei sa il iei cu garantie 2 ani

  17. #37 SP
    Junior Member spooker's Avatar
    dar pe ps3 de 80 gb poti juca jocuri de la ps2 si la slim nu e adevarat?

    ---------- Post added 02-11-2009 at 09:17 AM ----------

    sau cume ca nu stiu ca zicewau astia la comenturi ?

    ---------- Post added 02-11-2009 at 09:18 AM ----------

    man ai mess?

    dami id tau daca ai sau de skype

  18. #38 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    da de ps3 de 80 gb nu poti juca de la ps2 da la slim nu poti nu e adevarat
    asa cume ziceaw bine aia la comenturi
    mama ei de limba.

  19. #39 SP
    Junior Member spooker's Avatar
    da deci pana l urma intr-un fel mias lua slim da la ala de ps3 de 80 gb ma refer poti juca pe el jocuri pt ps2

  20. #40 SP
    Member Painkiller's Avatar
    nu poti juca nici pe ala de 80 jocuri de ps2. modelele alea nici nu se mai produc si nici nu erau in europa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 23 Last Post: 17-11-2015, 23:51
  2. Replies: 54 Last Post: 12-05-2013, 10:18
  3. Care joc e cel mai bun din ele? By roby48 in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 3 Last Post: 05-07-2011, 02:37
  4. Care este cel mai bun publisher ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 60 Last Post: 29-12-2010, 21:59
  5. Replies: 18 Last Post: 21-06-2009, 18:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts