Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 106 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106
Results 2,101 to 2,120 of 2120

Thread: God of War 3

  1. #2101 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar





  2. #2102 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Boghy, se pune asa ca l-am facut platina?
    Dupa 5 ore de stat pe masa, si ultima juma de ora de nesuportat, sa zicem ca am prima platina pe PS3?
    Attached Images Attached Images _mg_2975.jpg

  3. #2103 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Asta esti tu?

  4. #2104 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Stiu, putin paros, cateva alunite si cam alb, ca n-am fost o zi la plaja anul asta....but i had to brag about it!!!

  5. #2105 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Felicitari, e bad-ass. Acum tre' sa bagi repede la sala Unde ti l-ai facut? A iesit foarte bine.

  6. #2106 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Hai ca nu am burta asa mare!

    In Bucuresti, un salon din centru, tipul chiar se pricepe, si are doar 25 de ani.

    Ms mult, sunt mai incantat decat credeam, mi-a depasit asteptarile, de aia l-am si pus aici, ca de obicei i dont like to show off.

    Sorry de offtopic.

  7. #2107 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu oscilam intre nenea Kratos si nenea Marston, acum trebuie sa renunt la zeu' razboiului, raman cu tabloul.

  8. #2108 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Stii, gand la gand cu bucurie, la Marston m-am gandit pe spate, sa acopar pe unu vechi.

    Ti-l fur si pe asta?

  9. #2109 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Boghy, se pune asa ca l-am facut platina?
    Dupa 5 ore de stat pe masa, si ultima juma de ora de nesuportat, sa zicem ca am prima platina pe PS3?
    Nice man , ce platina , really bad ass tatuajul.Make Kraos proud if you get into a fight

    Acum ca ai tatuajul trebuie neaparat platine la Gow Saga

    PS: Vezi sa nu iei rage de la el si sa faci scandal

  10. #2110 SP
    Member Kratos's Avatar
    O veste proasta: God of War 3 director leaves Sony - GameSpot.
    After 11 years with the company, Stig Asmussen no longer working at Sony Santa Monica.
    Thanks Stig!

  11. #2111 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Numai veşti proaste in ultima vreme...wtf?

  12. #2112 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Cel mai bun joc din serie si directorul pleaca ... bad news

  13. #2113 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Din cunostintele mele fiecare joc God of War a avut alt director cu o alta viziune si un alt stil de impartasit tocmai pentru a evita banalizarea seriei, deci, din punct de vedere al frachise-ului God of War, este un lucru "obisnuit". Faptul e ca era un om talentat si studioul Santa Monica are nevoie de oameni ca el este totusi un lucru adevarat.

  14. #2114 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Era oarecum de asteptat sa plece. A condus aproape 4 ani un proiect ce a fost anulat de curand: Sony Santa Monica's New IP Canceled Alongside Studio Layoffs - News - www.GameInformer.com

  15. #2115 SP
    Ω Pira's Avatar
    Nu stiu cum sau in ce mod, dar cineva trebuie sa reinvie cumva seria asta!

  16. #2116 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    De ce crezi ca a revenit Cory Barlog, directorul lui God of War 2?

  17. #2117 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    Sunt milioane de fani gow, asteptari mari...muzica din joc trebuie sa fie rascolitoare, povestea nemuritoare, puzeluri chinuitoare, lupte epice-toare ...grafica e super ok iar mai nou multiplayer fantastic.

  18. #2118 SP
    Member Mishy's Avatar
    A mai patit cineva ca jocul sa i se tot blocheze? Ma joc ,apare logo-ul in dreapta jos ca si cum jocul s-ar incarca numai ca se blocheaza. Intr-un cutscene vocile nu se auzeau deloc si parca jocul era pe fast-forward. E de vina jocul sau e ceva cu PS3-ul(versiunea Super Slim 12GB)?

  19. #2119 SP
    Member BlackGremlin's Avatar
    Poate e din cauza hdd-ului.E prea putin spatiu,si nu-si poate face cache.Mai multa lume s-a plans de anumite probleme la ps3-urile cu hdd de 12gb.Pune si tu unul ceva mai mare.Succes!

  20. #2120 SP
    Junior Member forsakenbv's Avatar
    Ascension nu este cel mai bun joc de pe PlayStation 3. Nu reuseste nici macar sa fie cel mai bun joc God of War, sau cel mai bun action-adventure de pana acum. Este insa un episod nou din serie, care este clar adresat fanilor. In timp ce povestea poate lasa de dorit, gameplay-ul va va tine lipiti de joc pana la sfarsit. Dificultatea a fost ridicata in acest titlu, iar acest lucru va da batai de cap nou-venitilor in serie. Sugerez chiar si celor mai experimentati sa joace mai intai pe dificultate normala inainte de a trece la Hard sau Titan. Multiplayer-ul este o aditie interesanta, insa este executata stangaci. Asta nu inseamna ca nu te poti simti bine alaturi de acest mod de joc, insa . Adunand toate acestea, ce ramane din God of War: Ascension? Un joc extraordinar din punct de vedere vizual, cu probleme tehnice pe alocuri, cu un multiplayer asa-si-asa si cu un gameplay foarte satisfacator. Orice fan God of War trebuie neparat sa incerce acest joc, iar orice detinator de PlayStation 3 ar trebui sa isi imbogateasca colectia cu Ascension.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 106 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 19-04-2012, 12:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts