Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 72

Thread: Sport Champions

  1. #21 SP
    Banned cryyo's Avatar
    L-am batut pe Kenji la Champions (tenis).
    Trebuia sa ma laud la cat m-am chinuit.

  2. #22 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Kenji e deja prea de tot la ping pong Gold Cup. Ori eram eu prea obosit azi noapte, ori joaca el prea bine. Macar am trecut relativ rapid de Dallas

  3. #23 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Am inmuiat si tinicheaua de pe robot...

  4. #24 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Te vei chinui ceva vreme la Kenji si vei scoate multe chestii urate pe gura, eu cel putin am avut o inspiratie in momentele alea... trebuia sa mi le notez

  5. #25 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Kenji e deja prea de tot la ping pong Gold Cup. Ori eram eu prea obosit azi noapte, ori joaca el prea bine. Macar am trecut relativ rapid de Dallas
    Dupa ce ieri am facut pauza de o zi (am zis ca poate mai trece febra), azi am facut si jumatatea ramasa din cupa Gold pana la Kenji. M-a disperat Kenji cu mingile cu efect pe partea stanga.

  6. #26 SP
    Junior Member Dynamix's Avatar
    Uf, am fost la un pas sa-l bat pe Kenji la Champions Cup. Primul set i l-am luat cu 19-17, dupa ce-am salvat vreo patru mingi de set, in al doilea m-am odihnit , iar in al treilea am avut 13-10, dar a revenit incredibil. Punctul decisiv a fost la 13-11, cand a avut o lovitura din aia super enervanta care prinde milimetric muchia mesei si se duce in lateral.

  7. #27 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dynamix View Post
    .... a avut o lovitura din aia super enervanta care prinde milimetric muchia mesei si se duce in lateral.
    Urate lovituri sunt astea. Si computerul le prinde destul de des.

  8. #28 SP
    Junior Member Dynamix's Avatar
    Cu niste melodii motivante in custom soundtrack am reusit sa-l bat pe Kenji la Champions Cup. ACE-8000 a fost floare la ureche dup-aia, a fost gata din a doua incercare. Acum am numarul maxim de stele la table tennis si ma apuc serios de restul sporturilor, ca sa-mi mai odihnesc putin dreapta.

    Tare frumos ar fi fost un multiplayer online... poate in Sports Champions 2.

  9. #29 SP
    Member BatsBike's Avatar
    adica,Move(controller)se incarca NUMAI prin dispozitivul acela,charge unit,sau merge prin cablu la USB ... &cat te tine sa joci,incarcat ...
    pune`ti si voi imagini sau linkuri cu inregistrari din ce jucati(urcate pe youtube sau ... ) ...

  10. #30 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Nu este novoie de charge unit ca sa-l incarci poti si prin usb ca un ds3.

  11. #31 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Am incercat si rasincercat, nu pot sa trec de Kenji la ping pong Gold. Care e punctul lui slab? Vreo strategie, ceva?

  12. #32 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    sa nu dai bombe. ti le intoarce cu foarte mare usurinta, da-le doar daca e mingea sus langa fileu, si-i dai la mama naibii intr-o parte. trebuie sa ai rabdare si sa continui sa-l plimbi cand pe stanga cand pe dreapta, eu am stat si 5-6 minute la un punct.

  13. #33 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Am incercat si rasincercat, nu pot sa trec de Kenji la ping pong Gold. Care e punctul lui slab? Vreo strategie, ceva?
    Nici eu nu am reusit sa trec de el, dar am observat ca poti castiga 90% din servele tale daca servesti pe partea stanga. Aproape de fiecare data mi-a returnat in fileu sau afara.

  14. #34 SP
    Junior Member MCV1's Avatar
    Azi pe la 3 am gasit jocu si m-am apucat sa il joc.La ping pong am facut 3 stele la toti dar nu pot sa trec de kenji..Imi da si mie cineva un sfat cum sa il bat?

  15. #35 SP
    Member prise's Avatar
    aceiasi dilema. kenji e periculos rau, am sa incerc ideea de a numai da bombe si sa ii trimit cat mai multe mingi inapoi sperand sa greseasca el. jucatori care sunt cu lacatele cand ii deblochezi ca sa zic asa?

  16. #36 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by MCV1 View Post
    Azi pe la 3 am gasit jocu si m-am apucat sa il joc.La ping pong am facut 3 stele la toti dar nu pot sa trec de kenji..Imi da si mie cineva un sfat cum sa il bat?
    Quote Originally Posted by prise View Post
    aceiasi dilema. kenji e periculos rau, am sa incerc ideea de a numai da bombe si sa ii trimit cat mai multe mingi inapoi sperand sa greseasca el.
    Am reusit sa il bat aseara pe Kenji la Gold Cup. Strategia mea: serve numai pe partea stanga a lui (90% le returneaza afara daca sunt servele bune) si mingi taiate in asa fel incat sa nu sara de pe masa (ori le returneaza in fileu ori le ridica la fileu si apoi poti sa il bombardezi). Orice minge care o dadeam tare spre el o returneaza foarte repede si baga niste efecte de te zapaceste.

    Quote Originally Posted by prise View Post
    jucatori care sunt cu lacatele cand ii deblochezi ca sa zic asa?
    Am deblocat un singur jucator dupa ce am terminat Gold Cup la tenis de masa. Nu stiu daca are importanta cate stele ai pentru ca eu am facut toate meciurile 3 stele.

  17. #37 SP
    Junior Member MCV1's Avatar
    Mi se pare mie sau la gladiator e mai usor pe argint

  18. #38 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Table tennis a trecut de la greu la frustrant. Nu numai ca AI-ul joaca precum un robot, dar vad ca dupa Jenji de la Gold chiar joc cu un robot lol Iar Kenji e super bazat, da numai cu efect, dar nu e in stare sa intoarca o serva data pe dreapta mesei, ca am incercat cum a sugerat cristi-dinu. Iar primul jucator secret deblocat e Random?? lol lol Adica pur si simplu imi alege random dintre jucatorii deja existenti.

  19. #39 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Iar primul jucator secret deblocat e Random?? lol lol Adica pur si simplu imi alege random dintre jucatorii deja existenti.
    Eu am deblocat pe Ace 8000.

  20. #40 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    deblochezi robotul ala infect din cate stiu. singurul personaj deblocat de mine e la archery, un tip dubios cu gluga lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts