Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: Tutorial casti PS3

  1. #21 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Hai ca m-ai facut curios....am un LCD si o Plasma acasa...
    LCD: Optic + Jack 3.5 pt casti
    Plasma: Optic + RCA analogic
    Cand mai ajung printr-un market ma uit special dupa asa ceva, chiar n-am bagat de sema.
    PS: ce TV ai?

  2. #22 SP
    Member adicodlea's Avatar
    eu am un LCD samsung care are doar optic , si o plasma de 106 LG care are doar optic ! nu au analogic deloc , jack deloc , doar atat , optic !
    acum vreau sa imi iau un Logitech 5.1 doar ptr asta ..

  3. #23 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Offtopic, ti-as sugera sa-ti indrepti atentia si catre sisteme de la Microlab si Edifier ...am ascultat in paralel cele 3 marci si facand o comparatie calitate/pret, Logitech este in spate pe ultimul loc.

  4. #24 SP
    Member adicodlea's Avatar
    au intrare optica ? da-mi un link ceva sa vedem , nu ma intereseaza neaparat logitech dar nu gasesc ceva cu optic..

    // ma tot uit pe net dar nu mai are nimeni pe stoc vreunul din sisteme microlab sau edifier.

  5. #25 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pt Edifier trebuie sa te uiti direct la eta2u
    Pentru Microlab, poti incerca tot la ei sau daca nu direct la ETC
    Ei sunt importatori principali in RO, am comandat atat pt mine cat si pt niste amici vreo 6 sisteme dealungul timpului si s-au gasit pe stoc, cel mai bine e sa suni si sa intrebi.

    Acum nu stiu ce urmaresti, vrei neaparat 5.1? sau mergi si pe un sistem 2.0 sau 2.1 ...
    Spre exemplu Edifier are un super sistem la 5.1 insa nu are Optic, are un sistem cu Optic si COaxial insa e 2.0
    Si cel mai important, bugetul

  6. #26 SP
    Member adicodlea's Avatar
    da , vreau neaparat 5.1 si optic , din cauza asta cam singur alegere e logitech..tampenie faza dar asta este..

  7. #27 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu m-am lasat demult de sportul asta cu 5.1 pe care il gasesc atat de inutil incat n-am cuvinte

    Prefer un sistem sanatos 2.0 sau 2.1, si ti-as recomanda ceva pe 2.0 si 2.1 cu Optic si Coax de la Edifier.
    Foarte apreciatul sistem 2.1 Edifier S330D si un 2.0 Edifier S2000 - cu astea nu cred ca ai cum sa dai gres

  8. #28 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Salut .... Unde anume pot gasi un cablu ca cel din poza tutorialului de comandat preferabil online

  9. #29 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Salut, exista vre-o modalitate sa pot vorbi la casti cu microfon cu iesire pt pc la ps3? Sau daca imi iau casti cu usb se aude microfonul?

  10. #30 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    De unde anume pot cumpara asa ceva sau altu asemanator, preferabil din RO ???

    PS: la Flanco nu au asa ceva

  11. #31 SP
    Member adicodlea's Avatar
    incearca la magazine de piese si componente electronice , sigur gasesti acolo tot ce ai nevoie .

  12. #32 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Incerc sa gasesc si eu un cablu asemanator celui din primul post si nimic...am incercat altex,flanco,domo,media galaxy si nimic.Va rog un link daca aveti careva sau chiar de pe amazon

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 03-05-2012, 21:57
  2. Replies: 0 Last Post: 10-07-2011, 12:47
  3. Replies: 0 Last Post: 20-06-2011, 21:28
  4. Replies: 0 Last Post: 19-06-2011, 21:55
  5. Rog Tutorial Java PS3 Media Server By paulone in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 28 Last Post: 08-04-2011, 19:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts