Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 1175 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 202 602 1102 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #2021 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    cred ca se referea la rate my ride..in fine. .poate fi de la PS3.mai ai si alte jocuri la care iti face asa?

  2. #2022 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    era precizat pe aici un link cu topul jocurilor de ps3
    mi-l mai poate oferi careva ca nu il gasesc

  3. #2023 SP
    Member L0G1X's Avatar
    X-Men Origins: Wolverine Demo disponibil pe Playstation Store UK. Pe mine m-a surprins plăcut prin grafica bună, ritmul alert şi stilul violent, un fel de Ninja Gaiden meets God of War.

  4. #2024 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    L-am luat si eu in weekend. Super distractiv - recomand! Dupa cateva beri in coop e nebunie chiar.
    despre ce joc este vorba?

  5. #2025 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Joaca cienva de la jumatea lui Mai(sa am ami eliberez) un Rainbow six vegas 2 co-op sau Bro in Arms Hell's highaw daca se poate co-op.
    joc si eu

  6. #2026 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    despre ce joc este vorba?
    Despre Burn Zombie Burn .

  7. #2027 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by faby_67 View Post
    deci am o antrebare stiu ca ps3iul se mai blocheaza dar mie mi se blochiaza de fiecare data cand joc midnaigt club LA. cand intru la rate mai ride stie cineva de ce
    Sweet Jesus ii aproape la misto postul. Vezi acest link: MCLA freezes when I try to rate rides... - Racing General - PlayStation.com Forums poate reusesti sa rezolvi ceva. Daca nu, faby vinzi midnaigt-ul?

  8. #2028 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    daca folosesc un sistem home cinema wireless va interfera cu controllerul de la PS3?

  9. #2029 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Intrebare: Se merita sa iau Street Fighter 4 daca nu am cu cine sa il joc (la dublu) si nu am un stick?
    PS: Ma tine mult in fata TV-ului?

  10. #2030 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Daca nu te ti de el, nu ti-l recomand. SF4 nu e un joc pentru oricine. Gandeste-te ca e unul din cele mai grele jocuri de fighting
    Daca vrei ceva mai casual, iti recomand Soul Calibur 4 sau MK vs DC Universe.
    LE: Daca te hotarasti sa il iei te asteptam online

  11. #2031 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Nu prea merita daca nu ai stick si daca nu ai cu cine juca la dubla pentru ca e destul de greu cu controlerul normal ,pe mine sincer mai mult de o ora nu ma tinut in fata Tv-ului :S .

  12. #2032 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    daca folosesc un sistem home cinema wireless va interfera cu controllerul de la PS3?
    anybody?

  13. #2033 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Nu cred,am un prieten care are home cinema si ps3 si nu a avut nici o problema so far .

  14. #2034 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by raul12 View Post
    Nu cred,am un prieten care are home cinema si ps3 si nu a avut nici o problema so far .
    dar e un sistem home cinema Wireless?

  15. #2035 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Dap

  16. #2036 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    daca folosesc un sistem home cinema wireless va interfera cu controllerul de la PS3?
    Controller-ul de la PSe este Bluetooth.
    Nu exista nici un fel de interferente.
    Dar oricum ma indoiesc ca sistemul home cinema este bluetooth. Cred ca e mai degraba pe unde radio.
    Doar sa stii cu nu ai cum sa scoti din PS3 direct sunet wireless, doar pe fir si abia apoi din amplificatorul sistemului wireless mai departe la difuzoare, sigur nu bluetooth.

  17. #2037 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am o nelamurire. In spate, unde este switch-ul l / O daca bag degetul in slotul pentru power cable si ridic putin in sus,se misca,este normal?
    Ar trebui sa imi fac griji?

  18. #2038 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Controller-ul de la PSe este Bluetooth.
    Nu exista nici un fel de interferente.
    Dar oricum ma indoiesc ca sistemul home cinema este bluetooth. Cred ca e mai degraba pe unde radio.
    cred ca se cuvine o corectie in ceea ce priveste unda radio si bluetooth, care este un produs derivat si care utilizeaza undele radio cum fac toate tehnologiile de altfel.

    Bluetooth uses radio waves (in the 2.4 GHz frequency band) to communicate, and as a result, Bluetooth devices don't have to be in visual communication to exchange data. This means that two devices can communicate even if they are on either side of a wall, and best of all, Bluetooth devices can detect one another without the user's involvement, so long as they are within each other's range.

  19. #2039 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    La trofee la Prince of Persia pentru ultimul trebuie sa fac ceva ce include epilogue..daca eu nu am epilogue add-on nu o sa pot lua platinum?

  20. #2040 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    La toate jocurile, Platinumul poate fi luat prin obtinerea trofeelor din jocul de baza. Game on!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts