Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 266 of 1175 FirstFirst ... 166 216 256 264 265 266 267 268 276 316 366 766 ... LastLast
Results 5,301 to 5,320 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5301 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    Fara probleme. Teoretic pina in la 2TB (limita FAT32) nu trebuie sa fie nici o problema. Important sa fie SATA si 2.5".

  2. #5302 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  3. #5303 SP
    Member ReLLicK's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Inseamna ca poti face screenshoturi (poze) la ce vezi pe ecran. Faci poza intr-un joc, o trimiti unui amic sa te lauzi. Pentru noi, ca editori, iti dai seama ca e mana cereasca. Sau pentru cineva care face un review... nu mai trebuie sa dea bani pe tuner sau sa se chinuie cu aparate foto simandicoase
    Cand se va baga Screen Grabbing? banuiesc ca o sa faci screenshot-ul din meniu ... nu ?

  4. #5304 SP
    Junior Member volsergiu's Avatar
    Salut !
    Am jucat COD4 si COD5 in MP si n-am avut mari probleme cu net-ul, aveam 3 linii verzi majoritatea timpului, dar acum la COD:MW2 majoritatea timpului (asta ca sa nu spun tot timpul !) am 2 linii galbene, cate o data merge, dar cel mai des "crap" ca un erou si sunt singurul cu galben din 12-18 players. Ce este de facut ?
    Am net de la ClickNet(6Mb) si am conectat PS3 cu un switch; Am inteles ca ar merge mai bine daca as conecta un router, care apoi trebuie configurat.
    Ce router asi putea folosi ?

    Regards!

  5. #5305 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mai sunt 400 de coduri pentru mag beta http://thegameraccess.com/ps3/500-ma...s-up-for-grabs

  6. #5306 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    mai sunt 400 de coduri pentru mag beta http://thegameraccess.com/ps3/500-ma...s-up-for-grabs
    Nu merge pagina.

  7. #5307 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Nu merge pagina.
    Este linkul de 2 ori. Ca și cum ar fi www.google.rowww.google.ro.
    Ăsta este linkul corect.

  8. #5308 SP
    Member griever666's Avatar
    Nu merge mai bine daca conectezi un router. Ai, insa, multe alte avantaje, in principal de securitate.

  9. #5309 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by volsergiu View Post
    Salut !
    Am jucat COD4 si COD5 in MP si n-am avut mari probleme cu net-ul, aveam 3 linii verzi majoritatea timpului, dar acum la COD:MW2 majoritatea timpului (asta ca sa nu spun tot timpul !) am 2 linii galbene, cate o data merge, dar cel mai des "crap" ca un erou si sunt singurul cu galben din 12-18 players. Ce este de facut ?
    Am net de la ClickNet(6Mb) si am conectat PS3 cu un switch; Am inteles ca ar merge mai bine daca as conecta un router, care apoi trebuie configurat.
    Ce router asi putea folosi ?

    Regards!
    Am net de la Clicknet si folosesc routerul D-Link DI-524 Wireless. Merge impecabil.

  10. #5310 SP
    Junior Member volsergiu's Avatar
    Multumesc, Pizzi !
    Dar ce "viteza"(broadband speed) ai ? Eu am numai 6Mb;
    Multumesc mult inca o data !

    Regards.

  11. #5311 SP
    Member wolverine's Avatar
    salut,as vrea sa stiu daca poti sa conectezi ps3 la un sistem audio 5.1 fara sa fie nevoie de intermediar.de ex eu il am conectat prin fibra optica cu dvd playerul care la randul sau reda prin boxe sunetul.nu stiu daca conteaza dar o sa mentionez si asta: dvd playerul si cu boxele sunt sistem home cinema,wooferul nu are nici o mufa nici o intrare.e legat direct cu dvd-ul.nu ma super nici daca recomandati si un sistem audio.va multumesc anticipat.

    ---------- Post added 02-12-2009 at 08:53 PM ----------

    scuzati eventualele greseli gramaticale,dar scriam in graba de la servici.da stiu ca scuza asta a mai fost folosita de 1000 de ori pana acum,dar alta mai buna n-am.

  12. #5312 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Salutare, cum fac si eu sa cumpar de pe PSN US cu card romanesc? Adresa contului US e undeva prin Texas, cum rezolv cu adresa romaneasca a cardului, astfel incat sa nu-mi mai dea eroare cand vreau sa incarc contul?

  13. #5313 SP
    Junior Member angelburn2000's Avatar
    De ce cand fac streaming intre pc si ps3 si vreau sa vad un film de pe pc calitatea filmului este mult scazuta decat daca il vad direct de pe pc???

  14. #5314 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Probabil ai tvu mai mare ca monitoru ...si calitatea filmului e slaba...incearca un blu ray sau dvdrip.

  15. #5315 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by angelburn2000 View Post
    De ce cand fac streaming intre pc si ps3 si vreau sa vad un film de pe pc calitatea filmului este mult scazuta decat daca il vad direct de pe pc???
    poate fi din 2 motive:
    1) calculator slab
    2) conexiune proasta/slaba intre calculator si ps3. daca cumva e wireless incearca cu un fir.

  16. #5316 SP
    Member wolverine's Avatar
    salut,as vrea sa stiu daca poti sa conectezi ps3 la un sistem audio 5.1 fara sa fie nevoie de intermediar.de ex eu il am conectat prin cablu optica cu dvd playerul care la randul sau reda prin boxe sunetul.nu stiu daca conteaza dar o sa mentionez si asta: dvd playerul si cu boxele sunt sistem home cinema,wooferul nu are nici o mufa nici o intrare.e legat direct cu dvd-ul.nu ma supar nici daca recomandati si un sistem audio.va multumesc anticipat.


  17. #5317 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    Salutare, cum fac si eu sa cumpar de pe PSN US cu card romanesc? Adresa contului US e undeva prin Texas, cum rezolv cu adresa romaneasca a cardului, astfel incat sa nu-mi mai dea eroare cand vreau sa incarc contul?
    Nu merge. Verifica adresa cardului. Cumpara-ti un card PSN. Play-Asia stiu ca are. Bagi codul de pe card si iti da creditul respectiv.

  18. #5318 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    Salutare, cum fac si eu sa cumpar de pe PSN US cu card romanesc? Adresa contului US e undeva prin Texas, cum rezolv cu adresa romaneasca a cardului, astfel incat sa nu-mi mai dea eroare cand vreau sa incarc contul?
    Dacă ai Mastercard, forget about it, nu va merge. VISA Electron majoritatea merg �n schimb.
    Bagă şi tu adresă de California, mai lasă Texasul, să nu te trezeşti cu taxe peste preţul afişat.
    Nu prea contează ce scrii la adresă, doar codul poştal să potrivească. Sugerez pentru inspiraţie un celebru serial cu şi pentru adolescenţi

  19. #5319 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Bagat adresa de California, dar "Your card is no longer valid. Please try a different credit card"

  20. #5320 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    Bagat adresa de California, dar "Your card is no longer valid. Please try a different credit card"
    Hmm, de obicei acest mesaj apare c�nd este expirat cardul -- bănuiesc că ai completat corect c�mpurile Valid Until Month, Year �nainte �ţi spunea cumva "The credit card information is not valid"?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18053 Last Post: Today, 05:51
  2. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts