Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 268 of 1175 FirstFirst ... 168 218 258 266 267 268 269 270 278 318 368 768 ... LastLast
Results 5,341 to 5,360 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #5341 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    imi raspunde si mie cineva?

  2. #5342 SP
    Junior Member dragosup's Avatar
    care e maximul de G la PS3 ?

  3. #5343 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by dragosup View Post
    care e maximul de G la PS3 ?
    Vrei sa fi mai explicit!?

  4. #5344 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post
    Vrei sa fi mai explicit!?
    Cred ca vrea sa spuna "Cate trofee poti aduna daca ai juca toate jocurile de ps3 si sa aduni toate trofeele acestora?"
    Nu stiu, cred ca asta intereseaza pe putine persoane.

  5. #5345 SP
    Junior Member dragosup's Avatar
    cati GB poate avea un HDD .Cata memorie ? am citit ca merge schimbat cu un HDD de laptop...?????

  6. #5346 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by dragosup View Post
    cati GB poate avea un HDD .Cata memorie ? am citit ca merge schimbat cu un HDD de laptop...?????
    La celalalt post ai pus numa un "G". Credeam ca te referi la "G-urile"/achievements specifice xboxului.
    Da, de laptop. Stiu ca poti pune de 500 GB. S-ar putea si mai mult, dar cred ca iti ajunge atat.

    Pt ca sistemu trebuie sa fie FAT32, teoretic ar trebui sa mearga pana la 2 TB. Dar nu sint hdd de laptop asa mari.

  7. #5347 SP
    Member wolverine's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post
    Arunca o privire pe aici sau aici poate gasesti ceva bune pentru tine.
    ms fain.au gramada de chestii interesante.cam scumpe ce-i drept dar na,asta-i viata.

    ---------- Post added 04-12-2009 at 12:05 AM ----------

    la PS3 slim se mai poate schimba hardul,cum se putea la predecesorul sau?

  8. #5348 SP
    Member FusioN's Avatar
    Da.

  9. #5349 SP
    Member wolverine's Avatar
    [QUOTE=wolverine;224565]ms fain.au gramada de chestii interesante.cam scumpe ce-i drept dar na,asta-i viata.

    ---------- Post added 04-12-2009 at 12:05 AM ----------

    la PS3 slim se mai poate schimba hardul,cum se putea la predecesorul sau?[/QUOTE

    se pare ca se poate am gasit un review pe google.

  10. #5350 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    imi raspunde si mie cineva?
    trb sa indreti fie care statuie spre punctul cardinal corespunzator ei( 2 in schimb au locul schimbat intre ele- e usor sa vezi care). bafta

  11. #5351 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  12. #5352 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Salut tuturor, am o nelamurire legata de garantia pentru o consola PS3.Am cumparat una de la Altex si mi-au oferit doar 1 an garantie.Tin sa precizez ca pe site-ul lor garantia comerciala este "conform certificatului de garantie emis de producator" (stiu ca Sony ofera doar 1 an de garantie pentru consolele lor) iar cea de conformitate este de 2 ani.Care este treaba cu aceste doua tipuri de garantie si pana la urma cat dureaza aceasta (1 an sau 2) ?
    Tin sa precizez ca mi-au facut un singur certificat de garantie de 1 an.Trebuie sa-mi dea certificat si pentru garantia de conformitate ?
    Sunt curios daca cei de la Altex sunt corecti sau vor sa-mi dea teapa (caz in care vreau sa fiu pregatit).

  13. #5353 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Recomandati-mi, va rog, un site ok si safe de unde sa pot cumpara PSN instant code de 20 sau 50$/lire. Ma intereseaza sa accepte plati cu card (Mastercard, embosat), ca Paypal-ul inca nu am reusit sa-l configurez pana la capat.

  14. #5354 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    Recomandati-mi, va rog, un site ok si safe de unde sa pot cumpara PSN instant code de 20 sau 50$/lire. Ma intereseaza sa accepte plati cu card (Mastercard, embosat), ca Paypal-ul inca nu am reusit sa-l configurez pana la capat.
    poti lua cod instant de pe www.shopto.net
    de asemenea poti apela la webpredator : http://www.consolegames.ro/forum/f41...-si-originale/
    sau la bodopsx: http://www.consolegames.ro/forum/f41...plus-playasia/

  15. #5355 SP
    gmn
    Junior Member gmn's Avatar
    am cumparat de pe gamepointsnow.com https://www.gamepointsnow.com/psn-pl...-network-cards fara probleme.
    Se plateste prin google checkout si iti trimit codul instant pe mail.

  16. #5356 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Salut tuturor, am o nelamurire legata de garantia pentru o consola PS3.Am cumparat una de la Altex si mi-au oferit doar 1 an garantie.Tin sa precizez ca pe site-ul lor garantia comerciala este "conform certificatului de garantie emis de producator" (stiu ca Sony ofera doar 1 an de garantie pentru consolele lor) iar cea de conformitate este de 2 ani.Care este treaba cu aceste doua tipuri de garantie si pana la urma cat dureaza aceasta (1 an sau 2) ?
    Tin sa precizez ca mi-au facut un singur certificat de garantie de 1 an.Trebuie sa-mi dea certificat si pentru garantia de conformitate ?
    Sunt curios daca cei de la Altex sunt corecti sau vor sa-mi dea teapa (caz in care vreau sa fiu pregatit).
    Si eu am Slim de la Altex si garantia e de 2 ani.

  17. #5357 SP
    Member richardm27's Avatar
    Eu am luat slim de la Carrefour si mi-au oferit garantie 2 ani.

  18. #5358 SP
    Junior Member dragosup's Avatar
    Multumesc. Inca nu am un PS3 , dar ma gandesc de sarbatori la unul..........sunt un pic indecis...........

  19. #5359 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    A mai patit careva chestia cu DNS error si sa gaseasca o rezolvare ?

  20. #5360 SP
    Member griever666's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Salut tuturor, am o nelamurire legata de garantia pentru o consola PS3.Am cumparat una de la Altex si mi-au oferit doar 1 an garantie.Tin sa precizez ca pe site-ul lor garantia comerciala este "conform certificatului de garantie emis de producator" (stiu ca Sony ofera doar 1 an de garantie pentru consolele lor) iar cea de conformitate este de 2 ani.Care este treaba cu aceste doua tipuri de garantie si pana la urma cat dureaza aceasta (1 an sau 2) ?
    Tin sa precizez ca mi-au facut un singur certificat de garantie de 1 an.Trebuie sa-mi dea certificat si pentru garantia de conformitate ?
    Sunt curios daca cei de la Altex sunt corecti sau vor sa-mi dea teapa (caz in care vreau sa fiu pregatit).
    Man, indiferent de ce zic cei de la Altex garantia este de 2 ani. In caz ca ai probleme cu PS3-ul dupa mai mult de un an, si ei nu vor sa iti rezolve problema, faci plangere online la protectia consumatorului si or sa ti-o schimbe.
    Indiferent ce scrie pe certificatul pe care il dau ei, sau ce prostii iti spun, legea e lege, si daca nu vor sa ti-o repare faci reclamatie si vor fi obligati. Asa ca stai linistit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts