Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 1175 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 535 1035 ... LastLast
Results 681 to 700 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #681 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    am un ps3 versiunea de 60 gb si nu mai citeste niciun dvd, am intrat in system recovery iar la optiunea restore file sistem imi apare ceva de genul your file system on hard drive is corrupted am formatat hardul dar degeaba, se poate sa se fi stricat hardul sau blocul optic?

  2. #682 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Da. E bun. Cu ocazia asta am pus si eu ochiipe el

  3. #683 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Sony PS3 se ieftineste la primavara

    de Valentin Gabriel | 26 Noiembrie 2008 Dupa o perioada destul de lunga in care au afirmat ca nu se gandesc la nici un fel de ieftinire pentru consola Playstation 3, se pare ca oficialii Sony au revenit la ganduri mai bune pentru utilizatorii de rand, si au ajuns la concluzia ca o astfel de ieftinire se impune.



    Afirmatia apartine chiar presedintelui diviziei Sony Europe care a declarat ca �Sony va deveni mult mai competitive la preturi� si cel mai probabil eventualele ieftiniri vor fi operate in luna Martie a anului viitor.
    Adevarul este ca in acest moment PS3 a ramas cea mai scumpa consola de pe piata, si daca ne gandim ca celelalte doua firme care produc console au versiuni ce pleaca de la mai putin de 200 de dolari intelegem de ce o scadere de pret este necesara ( in Anglia Playstation 3 costa 452 de dolari...)
    In plus, Sony sunt nemultumiti in acelasi timp de vanzarile sub asteptari ale playerelor Blu-Ray � care suntem convinsi ca se datoreaza tot preturilor foarte mari pe bucata.

    Sursa: Electronista

  4. #684 SP
    Junior Member neverik's Avatar
    salutare

    mi-am luat acum cateva zile gta 4.si parca se vede cam blurry.. trebuie sa pun o setare la ps3 display sa se vada mai bine ( am hdmi dar setarile la ps3 sunt default ) ? poate e tv.. am un sony w4500 cu setarile la default. sfat pls

  5. #685 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    GTA4 are o rezolutie nasolita si are si mult blur. Nu ai ce sa ii faci!

  6. #686 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    cred ca asa se vede gta 4 blurry eu lam incercat pe 2 lcd-uri si pe 1 plasma si pe toate e aceeasi senzatie.

  7. #687 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  8. #688 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    multumesc pt ajutor...

  9. #689 SP
    Junior Member neverik's Avatar
    ms de raspuns

  10. #690 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by neverik View Post
    ms de raspuns

  11. #691 SP
    Member maniac360's Avatar
    Azi pt prima data am avut un freeze in Uncharted, pe la nivelul 17, dupa vreo 4 ore de jucat. Consola e noua, o am de vreo 10 zile si e relativ bine aerisita. Ar trebui sa ma ingrijorez?

  12. #692 SP
    Admin MonkY's Avatar
    maniac360: e posibil sa fie de la joc... e totusi software. Daca iti mai da si in alte jocuri, da, ar trebui sa o pregatesti de garantie. Daca nu, sau foarte rar, da vina pe software

  13. #693 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    E ceva normal. Nu prea ai de ce sa te ingrijorezi.

  14. #694 SP
    Member maniac360's Avatar
    Azi m-am mai jucat vreo 3 ore pana am terminat jocul si a mers perfect. Apoi am reluat nivelul in care s-a blocat in urma cu o zi si din nou nici o problema. Am mai incercat 2 jocuri si totul a fost ok. Cu alte cuvinte nu am reusit sa reproduc acel freeze.
    Sper ca "istrategie" sa aiba dreptate

  15. #695 SP
    Member Imperatore's Avatar
    mi se intampla si mie mai demult, aveam freezuri dar pe masura ce updateurile de firmware au aparut usor usor s-au rezolvat.

  16. #696 SP
    Member psycho-07's Avatar
    am si eu o intrebare , mi-a dat un prieten useru lui si pasword si am descarcat de pe psn toate jocurile care le avea el si nu imi merg zice eror 80000etc sau protection faile , trebuie sa joci jocurile dupa psn care le-ai descarcat el?

  17. #697 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    In mare parte, DA.

  18. #698 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    unele da, altele nu

  19. #699 SP
    Member andreips3's Avatar
    Am si eu o intrebare. De pe contul us ma rog canada, vad aceleasi srv ca si pe contul ro? Intrebarea e valabila si pentru home. Voi fi automat inregistrat la EMEA sau ma baga la region 1 us.

  20. #700 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    dupa psn
    Nu inteleg de ce folosesc unii "dupa" in loc de "de pe" in contextul respectiv.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 1175 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 535 1035 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts