Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 85 of 1175 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 95 135 185 585 1085 ... LastLast
Results 1,681 to 1,700 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1681 SP
    Member adin33's Avatar
    Nu cred ca este de la disc,am incercat mai multe jocuri si face la fel,am facut restore sistem si face la fel,acum nici nu mai pot sa instalez Resident Evil 5 ca se blocheaza in timpul instalarii,iar de vreo 2 ori mi-a dat eroare la citirea discului.

  2. #1682 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    cat mai repede cu ea la garantie si sper sa o rezolve intr-un timp cat mai scurt ...

  3. #1683 SP
    Member reikkoo's Avatar

  4. #1684 SP
    Member adin33's Avatar
    Astazi mi-a trimis PS3-ul la Sony Center si mi-au spus ca o schimba.Acum sa vedem cat o sa dureze pana primesc alta.Acum parca am casa goala si imi vine sa turbez de ciuda.

  5. #1685 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    e bine macar k ti-o schimba

  6. #1686 SP
    Member adin33's Avatar
    Acuma m-am suparat si mai tare fiindca mi-a ajuns jocul SOCOM+wireless headset si nu-l pot folosi.

  7. #1687 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    nu e asa grav.eu astept de o saptamana sa mi se repare sau sa mi se schimbe monitorul de la ps3+ k azi imi iau resident evil 5 si nu se stie cand o sa il joc

  8. #1688 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    am si eu o intrebare(noob-ish): mi-am calculat azi cat imi ocupa game data, save data, video data, picture data, music files TOT ce am fisier pe hdd si a reiesit 21 de giga. La system settings zice ca mai am 7 gigs liberi. Hardul e de 40... WTF???? exista cumva fisiere de tip registrii care sunt "invizibile" ochiului?

  9. #1689 SP
    Admin MonkY's Avatar
    GeoGcX: verifica sa nu ai facuta partitia de 10GB pentru Linux. Daca da, e de rau, pt. ca trebuie formatat ca sa iti recuperezi cei 10GB

  10. #1690 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    am o intrebare.a mai luat cineva alone in the dark inferno de pe shopto?
    eu il vreau inferno da vad ca poza ii de la AITD simplu.
    stie cineva daca chiar ii inferno?

  11. #1691 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    salut baieti. cei cu internet wireless, vi se intampla sa va pice netul, zicand ceva de DNS, netul mergand numai daca dai restart consolei ? eu asta patesc...

  12. #1692 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da si mie mi s-a intamplat cand aveam conectata consola prin wireless. dar de cand am conexiunea prin cablu, nu am mai avut aceasta problema.

  13. #1693 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    deci o fi de la wireless. multumesc
    mai rabd un pic, ca pana ajung cu cablu la consola trece ceva timp

  14. #1694 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    din pacate am patit si eu prima problema cu ps3-ul luat in seara lansarii;
    am fost cu consola la un prieten si acum cand am conectat-o la mine nu am sunet pe optic (folosesc z5500), acum nu imi dau sigur seama care e problema deoarece folosesc un cablu de aprox 7 metri:
    - cablul e bagat in ps3 si vad lumina rosie in celalalt capat la receiver - deci ceva ise din ps3 insa nu este citit de receiver
    - am bagat cablul direct in calculator si merge perfect sunetul,
    astfel cablul este bun si receiverul la fel, am agitat eu prea tare ps3-ul si a patit cava ? l-am mai trasportat de multe ori si a fost ok de fiecare data...
    singura chestie la care ma gandesc e ca poate nu se infige bine mufa in ps3 insa dc apare lumina rosie in partea celalata ?

  15. #1695 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Ripjaws View Post
    am o intrebare.a mai luat cineva alone in the dark inferno de pe shopto?
    eu il vreau inferno da vad ca poza ii de la AITD simplu.
    stie cineva daca chiar ii inferno?
    Alone in the Dark Inferno este versiunea de PS3. Nu exista Alone in the Dark simplu

  16. #1696 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    GeoGcX: verifica sa nu ai facuta partitia de 10GB pentru Linux. Daca da, e de rau, pt. ca trebuie formatat ca sa iti recuperezi cei 10GB
    MonkY si eu am problema aia, am formatat hdd fara nici un rezultat. L-am formatat pana si la calc, iimi zicea ca am 38 liber dupa care, in ps3 dupa ce am reinstalat softul, era la fel ca inainte. Tind si eu sa cred ca sunt cateva fisiere invizibile, altfel nu imi explic.

  17. #1697 SP
    Junior Member sonic's Avatar
    As vrea sa imi upgadez si eu HDD-ul de 40GB insa nu vreau sa imi pierd salvarile.Cum fac sa tranfer ce am pe el?

  18. #1698 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by sonic View Post
    As vrea sa imi upgadez si eu HDD-ul de 40GB insa nu vreau sa imi pierd salvarile.Cum fac sa tranfer ce am pe el?
    Faci back-up pe un stick. Cand ai schimbat HDD pur si simplu introduci stickul in unul dintre USB si copiezi salvarile pe HDD

  19. #1699 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Sunt! E un fel de "memorie aditionala" care se instaleaza in HDD, fara de care PS3-ul nu poate functiona.
    ......de-ar fi toate lucrurile simple, cum am vrea noi sa fie, n-ar mai functiona nimica.

  20. #1700 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    deci... practic ps3 40 gb vers e defapt 28 vers. Sucky, chiar am nevoie de un hdd serios

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 85 of 1175 FirstFirst ... 35 75 83 84 85 86 87 95 135 185 585 1085 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts