Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 1175 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 560 1060 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #1181 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Ripjaws View Post
    imi zice si mie cineva daca ii fain oblivion(goty edition) pe ps3?isi merita banii?

    vreau sa mi-l cumpar da mi-a zis cineva ca ii nasol si vreau sa aud/vad mai multe pareri
    Mie mi s-a parut destul de bun jocul.Eu zic ca merita mai ales ca acum il gasesti la preturi destul de mici

  2. #1182 SP
    Junior Member ROBMEN's Avatar
    se pare ca cenzura este buna numai ptr unii iar atacul la persoana este trecuta cu vederea ptr altii PACAT PTR TINE "MARE GURU " ( a se citi admin ) !!! DACA VREI SA FI CORECT , FI IMPARTIAL CU ABSOLUT TOTI USERII !!! CE AR INSEMNA SA TE TRIMIT SI EU PE TINE SA JOCI O PARTIDA DE COUNTER STRIKE ( ASA CUM AM FOST EU TRIMIS ) DE CIT SA STAI SA ADMINISTREZI ACEST SITE SI SUB PSEUDONIMUL DE " BAIETICA" ? SPER SA AI TARIA CRITICI SI SA NE AUZIM CU BINE IN CONTINUARE !!! SALUTARI TIE SI TUTUROR USERI-LOR DE CONSOLE DAR IN SPECIAL CELOR DE PS3 !!!

  3. #1183 SP
    Member alalalt's Avatar
    Am luat si eu warn draga. Nu mai plange.

  4. #1184 SP
    Member maniac360's Avatar
    @Robmen:

    Ti-am citit posturile si vad ca esti suparat tare pe ps3 din cauza ghinionului pe care-l ai cu consola ta. D.p.d.v. hardware ps3-ul e un "aparat" foarte fiabil, dovada fiind rata mica de esec a acestei console. La fel ca orice aparat electronic este supusa procesului de uzura electrica, mecanica, termica, de unde apare si asazisul proces de "imbatranire". O mare parte din electronicele comercializate pe piata (include aici si ps3-ul) au si "defecte de fabricatie" => durata de viata mai mica a aparatului respectiv. De asemenea foarte important e modul de exploatare si intretinere a consolei. Daca nu ma insel durata de functionare optima a unei console e in jur de 3 ani, deci sa nu te gandesti ca ar trebui sa te tina "o viata".

    In alta ordine de idei mi se pare tare urat modul in care te adresezi persoanelor de pe acest forum si scrisul tau cu litere mari ma omoara. Pace...

  5. #1185 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    urmeaza sa imi iau si eu consola PS3 de 60 GB. Ar trebuii sa stau cu frica defectarii blocului optic ? Consola care urmeaza sa o cumpar are 1 an si 3 luni de cand e luata. sa stiu la ce sa ma astept . pica asa des blocul optic la varianta de 60 ?

  6. #1186 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Se strica foarte rar. Oricum, daca iti cade blocul optic, ti-l schimba Donely!

  7. #1187 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    si cam atat ar fi problemele nu ? chestia aia Red Blinking light of Death din cate am auzit e poveste de adormit copii. oricum multumes istrategie

  8. #1188 SP
    Member playgame's Avatar

  9. #1189 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    Stirea era mai sus! Ai inceput sa spamezi in ultima vreme!

  10. #1190 SP
    Member Imperatore's Avatar
    cam asa ceva...eu nu am auzit ceva mai serios decat sa se strice blocul optic

  11. #1191 SP
    Member thegame's Avatar
    imi spune si mie cineva daca imi iau o pereche de casti cu microfon pe usb merge la ps3 ? !

  12. #1192 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Ar trebui sa mearga. Eu am o pereche de la Logitech si merge perfect.

  13. #1193 SP
    Junior Member ROBMEN's Avatar
    urioc cum poti sa crezi ca red light este o chestie de adormit copii cind eu am o consola de 60G pe post de mobilier din aceasta cauza ! deci consider ca ptr 500 de roni ptr care ar trebui sa -i dai implus ptr una noua la care sa ai si garantie nu merita riscul Oare de ce crezi ca respectivul o vinde dupa 1 an si 3 luni ? ea este dejea uzata, obosita !! " Celalalt" ma bucur ptr tine si la mai mare si mai multe !!

    "maniac 360 " daca 8 luni reprezinta ptr tine "o viata" ma speri foarte tare si inteleg ca suferi de vreo boala incurabila daca speranta ta de viata este atat de scurta nu ma intelege gresit , stiu ce inseamna un aparat electronic , un defect de fab. , o uzura in timp.Iubec PS3 si sunt gamer din '92 dar ca fiabilitate este un esec . acelas regim la care a fost supus PS3( minim 10 ore de func. pe zi deoarece suntem 2 maniaci : eu si fiul meu ) a fost supus si PS2 (care sa nu uitam ca el func. cu toate spanurile de DVD-uri trase pe diferite spanuri de PC-uri timp ) de 7 ani . o singura schimbare de bloc optic a avut parte si el func. si acum nu pot sa spun acest lucru si de primul meu ps3 si credema ca nu te mint cand am precizat ca am in lista prieteni din intreaga lume care au patit-o

  14. #1194 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Stirea era mai sus! Ai inceput sa spamezi in ultima vreme!
    tu ai intrat macar sa vezi ca nu e la fel ,aicea Sony spune ca nu sunt adevarate speculatiile la PS4

  15. #1195 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Imi cer scuze. Am vazut ca e acelasi site si am crezut ca e acelasi lucru!

  16. #1196 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    ROBMEN, unii de pe forumul asta au consola din launch-day in Europa si nu au avut nici macar un singur freeze, de probleme mai serioase nici nu ar trebui mentionat! Cum poti spune ca din punct de vedere al fiabilitatii este un esec?

  17. #1197 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    ROBMEN, unii de pe forumul asta au consola din launch-day in Europa si nu au avut nici macar un singur freeze, de probleme mai serioase nici nu ar trebui mentionat! Cum poti spune ca din punct de vedere al fiabilitatii este un esec?
    eu o am din aprilie 2007, merge perfect. Probleme tehnice intotdeauna existata ... dar fiabilitatea este in general f buna.

  18. #1198 SP
    Junior Member ROBMEN's Avatar
    la dracu oameni buni cred ca voi aveti impresia ca am ceva cu PS3 !! ma repet , "IUBESC " ( daca poti iubi cu adevarat un lucru ) PS3 , dar cind tie ti se intimpla pocinogul ( deci nu vorbesc din auzite ) , mai am in lista de prieteni 3 rom. , 2 germani, 1 elvetian si un australian a caror console nu au facut anul voi ce ati face ? datorita " marii iubiri " ptr PS3 veti spune " vai ce fiabill si destept e PS3-UL !! " Eu zic sa fim oameni maturi , lucizi si sa -i dam cei al Cezarului dar nimic mai mult !! OK?

  19. #1199 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    robmen ... just relax. Imi pare rau pentru problema ta, sper sa ti-o poti rezolva cat mai repede si ieftin.
    Da PS3 e cea mai piz..oasa scula inventata pe planeta
    Sper ca iti dai seama ca noi ne relaxam pe forumu asta.

  20. #1200 SP
    Junior Member kriegsmarine's Avatar

    Fiabilitate PS3

    Quote Originally Posted by ROBMEN View Post
    la dracu oameni buni cred ca voi aveti impresia ca am ceva cu PS3 !! ma repet , "IUBESC " ( daca poti iubi cu adevarat un lucru ) PS3 , dar cind tie ti se intimpla pocinogul ( deci nu vorbesc din auzite ) , mai am in lista de prieteni 3 rom. , 2 germani, 1 elvetian si un australian a caror console nu au facut anul voi ce ati face ? datorita " marii iubiri " ptr PS3 veti spune " vai ce fiabill si destept e PS3-UL !! " Eu zic sa fim oameni maturi , lucizi si sa -i dam cei al Cezarului dar nimic mai mult !! OK?
    Dragule, nu te supara, dar chiar tu ai spus intr-un post anterior ca ai desfacut consola ca sa cureti lentila respectiva...Putem noi sti cat de bine sau cat de rau te pricepi la asa ceva?De unde sti ca poate chiar atunci, cand ai defacut-o, nu ai stricat sau atins ceva in ea?Se poate intampla, nu? Mai ales daca nu esti de "specialitate", ca Donely spre exemplu(si nu ma refer aici la cati ani de gaming ai).Sau putem sti noi in ce conditii ai utilizat-o, cum ai utilizat-o, s.a.m.d?

    Chiar si asa, chestiile astea sunt relative.Si pe vremuri, cand existau consolele pirat "Terminator" mai erau unele cu probleme mai mari sau mai mici(mie, de exemplu, imi merge si acum fara probleme ), dar asta nu insemna ca toate sunt defecte sau ca toate nu sunt fiabile(daca poti sa spui ca o consola gen Terminator a fost conceputa sa fie fiabila .
    Si, ca o ultima precizare, ai macar rabdare sa citesti macar jumatate din posturile de pe acest forum, legate de problemele sau defectiunile cu care se confrunta PS3.O sa observi astfel ca 80% din ele se refera la blocul optic iar ceilalti 20% la alte probleme(gen freezuri, probleme video, hdd sau audio).Fa apoi o comparatie cu problemele cu care se confrunta utilizatorii de XBOX 360 si apoi formeaza-ti o parere asupra fiabilitatii fiecarei console in parte.Dar sigur, e mai usor sa tipi in gura mare decat sa stai oleaca sa mai judeci...

    Numai bine!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 1175 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 560 1060 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts