Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 160 of 1175 FirstFirst ... 60 110 150 158 159 160 161 162 170 210 260 660 1160 ... LastLast
Results 3,181 to 3,200 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3181 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by soselinho View Post
    Salutare tuturor posesorilor de PS3!
    Sunt intr-o dilema din care cred ca am iesit, vream sa-mi cumpar un xbox 360 din motive financiare insa am vazut o gramada de comparatii pe youtube intre xbox si ps3 si m-am hotarat in cele din urma sa optez spre ps3, cred ca este o decizie buna.
    Acum nu stiu care varianta este mai buna de 20, 40, 60, 80, 160gb? insa in romaia am vazut doar de 80 de gb
    diferenta intre aceste modele este doar in privinta hdd-ului sau au alte performante, ca asa as lua varianta de 80 de gb, ulterior inlocuindu-l cu unul de 250, ca am inteles ca este acelas hdd folosit si pe laptopuri.
    La ce ma ajuta pe mine dimensiunea hdd, ce pot stoca pe el: muzica filme jocuri..... sau jocuri nu merge?
    Ps3 poate rula si pe un monitor care are doar iesire d-sub?, cu ajutorul unui adaptor, si cu ce vine ps3 in pachet?

    Multumesc mult pentru raspunsuri!
    Versiunile de 20/40/60 gb nu se mai produc. Pe HDD poti downloada demouri, instalezi jocurile, downloadezi trailere, teme, wallpapers etc
    PS3ul vine cu cablu AV, controller DS3, cablu de alimentare, manuale, cablu pentru reincarcarea controllerului

    ---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Unde gasesc un asemenea cablu care sa fie compatibil cu ps3 ul? Si ce pret are?

    Merci.
    Este in pachet

  2. #3182 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Unde gasesc un asemenea cablu care sa fie compatibil cu ps3 ul? Si ce pret are?

    Merci.
    Daca nu il ai deja (din pachet) incearca la Donely.

  3. #3183 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Batman: Arkham Asylum demo on Euro PSN now

    Just a quick post to let all you Euro PS3 owners know that the demo for Batman: Arkham Asylum is up now. A full day early.
    At the time of writing, it's not yet appeared on the Xbox Live Marketplace, but we'll keep you posted.


    ---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

    GamingIndians.com What we should expect from Sony at GamesCom
    1. PS3 Slim and price cut
    2. Gran Turismo 5 release date
    3. Revamped PSN
    4. PS2 backwards compatibility
    5. Glowing motion control dildos
    6. Heavy Rain showcase
    7. New titles from European studios
    8. PSN apps store and PSP digital releases
    9. PlayStation loyalty program
    10. Agent debut?


    ---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

    PlayStation Store Update – 6th August 2009

    Okay, so onto the content this week, we have another mixed bag available for you, from the quiz game TV Show King, to the demo version of Batman: Arkham Asylum, via a trial for Rag Doll Kung-Fu to the third map pack for the ever popular Call of Duty: World at War.
    The Waldgeist expansion pack for Savage Moon has also arrived, as well as additional content for LittleBigPlanet, Call of Juarez: Bound in Blood and Fight Night Round 4. That’s not all though, for a complete list scroll down for more!

  4. #3184 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Am si eu o intrebare :
    Pentru cei care si-au schimbat blocul optic la PS3..n-o sa mai aiba probleme deloc?..sau pot patzi din nou pe viitor aceiasi problema?

  5. #3185 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
    Am si eu o intrebare :
    Pentru cei care si-au schimbat blocul optic la PS3..n-o sa mai aiba probleme deloc?..sau pot patzi din nou pe viitor aceiasi problema?
    Se poate intampla din nou

  6. #3186 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by soselinho View Post
    Salutare tuturor posesorilor de PS3!
    Sunt intr-o dilema din care cred ca am iesit, vream sa-mi cumpar un xbox 360 din motive financiare insa am vazut o gramada de comparatii pe youtube intre xbox si ps3 si m-am hotarat in cele din urma sa optez spre ps3, cred ca este o decizie buna.
    Acum nu stiu care varianta este mai buna de 20, 40, 60, 80, 160gb? insa in romaia am vazut doar de 80 de gb
    diferenta intre aceste modele este doar in privinta hdd-ului sau au alte performante, ca asa as lua varianta de 80 de gb, ulterior inlocuindu-l cu unul de 250, ca am inteles ca este acelas hdd folosit si pe laptopuri.
    La ce ma ajuta pe mine dimensiunea hdd, ce pot stoca pe el: muzica filme jocuri..... sau jocuri nu merge?
    Ps3 poate rula si pe un monitor care are doar iesire d-sub?, cu ajutorul unui adaptor, si cu ce vine ps3 in pachet?

    Multumesc mult pentru raspunsuri!
    in primul rand te felicit pentru alegerea facuta, nu o sa regreti. Pai versiunea de 20, 60 GB nu se mai fabrica de mult o sa gasesti daor Second hand. Din cate am inteles in Romania se gaseste deocamdata doar versiunea de 80 de gb. Care sunt difefrenteleintre ele? toate consolele sunt la fel la difera doar numarul de usb si respectiv marimea HDD. versiunile de 60 gb PAL si 80 gb NTSC au Backward compatibility cu jocurile de ps2. mai multe detali aici, vei gasi un tabel mai jos. Da se poate schimba HDD ps3 cu unul de la lapttop, pentru mai multe detali foloseste search de pe forum is vei gasi mai multe threaduri. jocurile nu se pot instlala pe HDD, dar unele jocuri (gen MGS4) va necesita o mica insatalre pe HDD. IGN: PlayStation 3: What's in the Box
    aaa sa nu uit, te sfatuisc sa astepti pana pe 18 august si dupa aceea sa iti iei ps3 Sony D-DAY

  7. #3187 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    Am intrebat pt k ..am sperat k poate nu e bun blocul optic din fabrica si k altul nou s-ar fi comportat altfel si nu ar mai fi aparut niciun fel de problema.

  8. #3188 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    18 august? price cut? ..si chiar crezi k o sa se pune in practica si in Romania anul asta? ..eu nu prea cred..prea mare foamea de bani

  9. #3189 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
    18 august? price cut? ..si chiar crezi k o sa se pune in practica si in Romania anul asta? ..eu nu prea cred..prea mare foamea de bani
    Cand s-au ieftinit consolele afara au scazut preturile si la noi

  10. #3190 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cand xboxul a avut un price cut august anul trecut, reducerea s-a aplicat si consolelor din romania, chiar foarte repede.

  11. #3191 SP
    Member soselinho's Avatar
    da asa este de ex in anglia este 14 mil, putin mai ieftin ca la noi,
    si cum imi dau seama intre cele 2 versiuni de 80 de gb, care este mai buna
    cat despre reduceri cat poate sa taie din pret???

  12. #3192 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    atunci sper sa fie bine si in cazul PS3..sa dea Domnul sa ai dreptate..
    Dar cam la cat timp a aparut si reducerea?

  13. #3193 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by soselinho View Post
    da asa este de ex in anglia este 14 mil, putin mai ieftin ca la noi,
    si cum imi dau seama intre cele 2 versiuni de 80 de gb, care este mai buna
    cat despre reduceri cat poate sa taie din pret???
    2 versiuni de PS3 80gb?
    Sunt zvonuri ca vor taia cam 100$

    ---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

    Quote Originally Posted by 5uNNy View Post
    atunci sper sa fie bine si in cazul PS3..sa dea Domnul sa ai dreptate..
    Dar cam la cat timp a aparut si reducerea?
    Cand a aparut X360 Pro a avut acelasi pret in Romania ca afara sau a fost putin mai scump.

  14. #3194 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    ok..atunci asteptam sa vedem cum sta treaba.. 18 AUGUST

  15. #3195 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    http://www.gamezine.co.uk/news/formats/playstation3/ps3-cut-�249-by-italian-retailer-$1317025.htm

  16. #3196 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ma ajuta si pe mine cineva? am nevoie de o poza de mare rezolutie a unui cover back and front cu fifa 09.

  17. #3197 SP
    Member soselinho's Avatar
    Ps 3 inca nu se poate moda pana la momenul actual, si inteleg ca o sa cumpar numai jocuri originale.
    Aceste jocuri le pot copia pe hdd din ps3? ca mai apoi sa renunt la dvd-urile originale?
    Faptul ca nu se modeaza afecteaza doar in privinta jocurilor? un film bluray copiat de pe net pe un disc il poate citi?

  18. #3198 SP
    Member sentyno's Avatar
    Asa ma gandeam si eu pana sa`mi iau ca pot copia pe hdd, dar nu e asa . Chiar daca jocul respectiv isi instaleaza pe acolo, tot ai nevoie de disc sa rulezi.
    La filme nu este nicio problema.
    Parca o spui cu regret
    Quote Originally Posted by soselinho
    si inteleg ca o sa cumpar numai jocuri originale.
    sau mi se pare mie

  19. #3199 SP
    Member 5uNNy's Avatar
    frate , lasa k e de bine k nu se modeaza...da incredere mai multa celor care fac jocuri pt aceasta consola..

  20. #3200 SP
    Member MSlv's Avatar
    intrebarea asta mi-am pus-o si eu. dupa acest raspuns nu mai am de zis decat un singur lucru: naspa!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Yesterday, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts