Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 639 of 1175 FirstFirst ... 139 539 589 629 637 638 639 640 641 649 689 739 1139 ... LastLast
Results 12,761 to 12,780 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12761 SP
    Member emanuel's Avatar
    si eu am aceiasi nedumerire, sunt curios ce imi aduce in plus...Plus-ul

  2. #12762 SP
    Member viezure's Avatar
    Tudy, eu am inteles

    Dar ce vreau sa intreb: inteleg ca o sa dea drumul la online play within a week si la psn store wihin a MONTH?

  3. #12763 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Teme si wallpaper-e gratuite, unele jocuri si dlc-uri la reducere, acces in beta mai devreme cu o saptamana decat restul utilizatorilor normali si cam atat. Pe scurt... nimic util sau interesant, risipa de bani.

  4. #12764 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by emanuel View Post
    si eu am aceiasi nedumerire, sunt curios ce imi aduce in plus...Plus-ul
    Copy paste de pe blog:
    PlayStation Plus is an evolving service and the features included at launch will be:
    • Games
    • PS Store Discounts
    • Exclusive offers on select demos, betas and early purchases
    • Full Game Trial
    • Automatic Downloads
    Discount cam la orice produs pe Store, ajuta cele 30zile gratuite acum ca am luat cele 50lire cu 100RON. In rest n-as plati pentru acest serviciu.

  5. #12765 SP
    Banned tacconi's Avatar
    cum ma viezure nu ai inteles???? nu vati tavalit pe jos ca se rezolva tot pana pe 03 05???? iar eu vam spus ca va mai dura..... abia astept sa postez pe 4 si sa va intreb cum va merge psn-ul.... nu mai haliti orice.... daca rezolvse problema acum aveam psn

  6. #12766 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    cum ma viezure nu ai inteles???? nu vati tavalit pe jos ca se rezolva tot pana pe 03 05???? iar eu vam spus ca va mai dura..... abia astept sa postez pe 4 si sa va intreb cum va merge psn-ul.... nu mai haliti orice.... daca rezolvse problema acum aveam psn
    Tu vii din viitor? De unde sti ca nu-i va da drumul pe 03.05?

  7. #12767 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Da fiule, eu sunt....

    ---------- Post added 01-05-2011 at 04:40 PM ----------

    bogdane eu sa mor in puscarie daca nu asi da si 300$ sa-i dea drumu azi... dar voi spuneati ca da drumul cel tarziu pe 3... suntem deja in 1 iar acum spuneti ca e fix pe 3... pe 4 o sa ziceti ca pe 3 06....etc

  8. #12768 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Si ce anume au facut cei de la Sony? Au copiat datele personale pe un CD si l-au trimis prin posta hackerilor? Eu cred ca tu nu iti dai seama ce vorbesti.
    O firma mare si serioasa nu permite asa ceva. Ce au lasat ei sa se intample e foarte grav. Tu nu iti dai seama probabil de gravitatea problemei, dar daca aveai trecute si tu datele de pe card pe contul tau, aveai emotii acum. Decat sa vorbesti aiurea mai bine nu vorbesti deloc

  9. #12769 SP
    Banned tacconi's Avatar
    pur si simplu am o cunostinta in care cred mai mult decat in ceea ce-mi zice sony... iar baiatu asta zice ca e b*e"l"i*t"a si ca poate dura si o luna revenirea psn-ului la normal.... vb pe 4

  10. #12770 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    Da fiule, eu sunt....

    ---------- Post added 01-05-2011 at 04:40 PM ----------

    bogdane eu sa mor in puscarie daca nu asi da si 300$ sa-i dea drumu azi... dar voi spuneati ca da drumul cel tarziu pe 3... suntem deja in 1 iar acum spuneti ca e fix pe 3... pe 4 o sa ziceti ca pe 3 06....etc
    Sa-i dea cineva o vacanta la papagalu asta...

  11. #12771 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Bine tacconi, merci de info. Razboiul din Iraq cand se termina? Afla te rog repede si spune-ne si noua. Si cine l-a impuscat de fapt pe Kennedy. Tu ai resursele sa afli imediat. Merci tacconi

  12. #12772 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by tacconi View Post
    pur si simplu am o cunostinta in care cred mai mult decat in ceea ce-mi zice sony... iar baiatu asta zice ca e b*e"l"i*t"a si ca poate dura si o luna revenirea psn-ului la normal.... vb pe 4
    Parca ai mai zis ca vb pe 4 insa tu tot revii pe aici si ne impartasesti din constiinta ta pretioasa.Nu mai bine astepti si tu ca omu normal ?mai bine bucurate ca va revenii PSN-ul in curand

  13. #12773 SP
    Banned tacconi's Avatar
    stimate beugen daca am fi fata in fata nu m-ai face papagal ci ai tremura ca o vrabie obosita....

  14. #12774 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    O firma mare si serioasa nu permite asa ceva. Ce au lasat ei sa se intample e foarte grav. Tu nu iti dai seama probabil de gravitatea problemei, dar daca aveai trecute si tu datele de pe card pe contul tau, aveai emotii acum. Decat sa vorbesti aiurea mai bine nu vorbesti deloc
    Tu crezi ca ei au vrut sa se intample asa ceva sau ca au stiut si au stat cu mainile in buzunar? Au avut ghinionul ca un baiat foarte talentat si plictisit sa-si dedice timpul si sa-si riste viitorul in spatele gratiilor. Toata povestea asta e mai umflata de media decat cozonacul dospit a lu' buna.

    Daca aveam datele trecute in baza lor de date, sunam la banca si ii rogam sa imi blocheze cardul si sa imi emita altul in 2-3 zile. Big Deal. Resul datelor care s-au furat mi le gasesi in cartea de telefon si pe facebook. OMG OMG OMG.

  15. #12775 SP
    Banned tacconi's Avatar
    ok.furie nu mai postez pana pe 4

  16. #12776 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Teme si wallpaper-e gratuite, unele jocuri si dlc-uri la reducere, acces in beta mai devreme cu o saptamana decat restul utilizatorilor normali si cam atat. Pe scurt... nimic util sau interesant, risipa de bani.
    Bai nu stiu ce e asa risipa de bani, ca doar au zis ca primesti gratis o luna. Poate unii il vor vedea ca fiind awesome si isi vor cumpara. Dar na, si ce e gratis e subiect de critica!
    Pe mine nu ma intereseaza temele si reducerile, eu vreau doar alea 3 jocuri free de PS1 si mini (pe care vad ca ai uitat sa le mentionezi, bineinteles, ai spus cele mai neinsemnate lucruri)... terminati cu ipocrizia asta ca nu face bine la prostata.

  17. #12777 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Va salut pe toti.As vrea sa va cer o parere legata de conectivitatea PS3-ului meu la internet.M-ar interesa un router wireless bun in jurul sumei de 100 ron.Mentionez ca-l voi folosi strict pentru PC si consola.O alta dilema in alegerea routerului ar fi aceea ca de la PC pana in camera in care este pozitionata consola sunt 2 pereti.Tinand cont si de acest aspect,v-as ruga sa-mi sugerati ce fel de model ar fi mai indicat pentru un semnal mai bun.Mai exista o alta alternativa inafara de router wireless?Imi cer scuze in eventualitatea in care am deschis un thread cu aceeasi tema.

    ---------- Post added 01-05-2011 at 04:19 PM ----------

    Va salut pe toti.As vrea sa va cer o parere legata de conectivitatea PS3-ului meu la internet.M-ar interesa un router wireless bun in jurul sumei de 100 ron.Mentionez ca-l voi folosi strict pentru PC si consola.O alta dilema in alegerea routerului ar fi aceea ca de la PC pana in camera in care este pozitionata consola sunt 2 pereti.Tinand cont si de acest aspect,v-as ruga sa-mi sugerati ce fel de model ar fi mai indicat pentru un semnal mai bun.Mai exista o alta alternativa inafara de router wireless?Imi cer scuze in eventualitatea in care am deschis un thread cu aceeasi tema.

    ---------- Post added 01-05-2011 at 04:22 PM ----------

    Va salut pe toti.As vrea sa va cer o parere legata de conectivitatea PS3-ului meu la internet.M-ar interesa un router wireless bun in jurul sumei de 100 ron.Mentionez ca-l voi folosi strict pentru PC si consola.O alta dilema in alegerea routerului ar fi aceea ca de la PC pana in camera in care este pozitionata consola sunt 2 pereti.Tinand cont si de acest aspect,v-as ruga sa-mi sugerati ce fel de model ar fi mai indicat pentru un semnal mai bun.Mai exista o alta alternativa inafara de router wireless?Imi cer scuze in eventualitatea in care am deschis un thread cu aceeasi tema.

  18. #12778 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    O firma mare si serioasa nu permite asa ceva. Ce au lasat ei sa se intample e foarte grav. Tu nu iti dai seama probabil de gravitatea problemei, dar daca aveai trecute si tu datele de pe card pe contul tau, aveai emotii acum. Decat sa vorbesti aiurea mai bine nu vorbesti deloc
    Tu esti genul ala de om care vorbeste intai si apoi gandeste ce a vorbit? Orice firma mare si serioasa din lumea asta putea sa pateasca ce a patit Sony. Se sparg bazele de date ale FBI-ului si ale pentagonului intr-o veselie si tu vrei ca o corporatie privata sa fie 100% securizata?

  19. #12779 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    PlayStation Services - PlayStation�Plus

    Se dau cel putin 3-4 jocuri gratis luna-de-luna + teme, avatar'uri si reduceri semnificative + online storage for game saves, dupa parerea mea PSN+ se merita daca nu traiesi dupa un buget strans (iese cam 4 lire/luna daca nu ma insel).

  20. #12780 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Bai nu stiu ce e asa risipa de bani, ca doar au zis ca primesti gratis o luna. Poate unii il vor vedea ca fiind awesome si isi vor cumpara. Dar na, si ce e gratis e subiect de critica!
    Pe mine nu ma intereseaza temele si reducerile, eu vreau doar alea 3 jocuri free de PS1 si mini (pe care vad ca ai uitat sa le mentionezi, bineinteles, ai spus cele mai neinsemnate lucruri)... terminati cu ipocrizia asta ca nu face bine la prostata.
    Sper ca stii ca daca dupa luna aia gratuita de PS Plus nu continui pierzi toate jocurile pe care le "primeai" nu? Eu am criticat ce primesti pentru o suma de bani, nu ce primesti gratis timp de o luna. Ce bine ar fii daca am si gandii inainte sa postam... Din punctul meu de vedere PS Plus este o risipa iar daca tu ai alt punct de vedere esti liber sa il exprimi, de preferat fara sa faci pe desteptu.

    Ca referinta, lista cu ce va fii disponibil in luna Mai:

    Coming Soon

    Check out some of the great content coming to PlayStation Plus members next month.


    4 May to 31 May 2011

    All titles are for PlayStation 3 unless stated otherwise.

    Games
    Streets of Rage 2
    BABEL The King of the Blocks
    The 2D Adventures of Rotating Octopus Character
    James Pond 2: Codename Robocod (PS one Classic)

    Special Offers
    PlayTV Live Chat - 25% off until 6 July 2011
    Eat Them! - 50% off
    Beyond Good & Evil - 20% off

    Dynamic themes and Premium Avatars
    City theme
    Dragon theme

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4284 Last Post: 31-05-2024, 20:05
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts