Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 638 of 1175 FirstFirst ... 138 538 588 628 636 637 638 639 640 648 688 738 1138 ... LastLast
Results 12,741 to 12,760 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #12741 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Eu nu aud nimic in casca decat sunetul la TV ceea ce cred ca nu e normal. Ar trebuie sa aud doar sunetul in casca. Am si o pereche de casti cu fir pt PS3 si cand le pun pe PS3, nu mai aud nici un sunet la TV decat in casti. Cred ca asa ar trebui sa f-tioneze si casca asta wirelees.

  2. #12742 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dupa năzb�tia facuta de Sony, nu cred ca mai castiga ei pe nimeni de partea lor

  3. #12743 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Man casca wireless este pentru chat...nu ai cum sa auzi sunetul din joc...decat jucatorii cu care esti in sesiunile de joc....

  4. #12744 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am zis "poate" as in exista posibilitatea si potentialul

  5. #12745 SP
    Junior Member nicutapa's Avatar
    Merci. Am inteles. Eu credeam ca au acelasi rol ca si castile normale
    Duminica placuta in continuare

  6. #12746 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    acuma as vrea sal vad pe desteptu ala care zicea ca nu revine PSN nici macar in 4 MAI

  7. #12747 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Dupa năzb�tia facuta de Sony, nu cred ca mai castiga ei pe nimeni de partea lor
    Eu nu credeam ca au pierdut pe cineva, multi s-au plans dar sunt sigur ca nimeni nu a renuntat la ps pt ca a fost psn cazut o saptamana.

  8. #12748 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    Jocurile gen Need for Speed Hot Pursuit si Fifa 11 pot fi jucate online fara online pass?Daca da atunci la ce foloseste acel online pass?
    Nu merg jucate online fara Online Pass.

  9. #12749 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Pe ce data isi va reveni Psn-ul de luni 2 mai sau trebuie sa mai asteptam?

    Thx!

  10. #12750 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Frumos din partea lor, dar sper sa nu ne dea gratuit ceva de 1$ ( un wallpaper, o melodie dintr-un soundtrack etc.. ).

    Quote Originally Posted by BogdaN_RO View Post
    Si daca stim parola dar nu stim data nasterii pusa pe cont ca sa schimbam parola la login... Ce facem?
    Nu cred, probabil ca o sa ne ceara parola veche. In afara de e-mail si parola, nu mai stiu nici un detaliu ( data nasterii, adresa etc..) din cele 4 conturi care le am ( UK, US, HK si JP)

  11. #12751 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    Jocurile gen Need for Speed Hot Pursuit si Fifa 11 pot fi jucate online fara online pass?Daca da atunci la ce foloseste acel online pass?
    poti sa te jocin online o perioada de timp, de exemplu la fifa 11 poti sa experimentezi online-ul timp de-o saptamana.

  12. #12752 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Frumos din partea lor, dar sper sa nu ne dea gratuit ceva de 1$ ( un wallpaper, o melodie dintr-un soundtrack etc.. ).
    Fantastic. Dar ce vrei sa-ti dea? Eu ma multumeam sa mearga psnu, nu stiu de unde atatea pretentii pe unii.

  13. #12753 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Fantastic. Dar ce vrei sa-ti dea? Eu ma multumeam sa mearga psnu, nu stiu de unde atatea pretentii pe unii.
    Inseamna ca tu nu iti dai seama ce au facut cei de la Sony si nu ai inteles gravitatea problemei.

  14. #12754 SP
    Junior Member geopantera's Avatar
    salutare tuturor mi.am cumparat un hdd extern pentru consola si nu pot sa.l formatez in fat32 ,imi arata doar ntsf si exfat.am incercat cu exfat si nu a mers.cum pot sa.l formatez in fat32 si mai ales cum o sa pot copia dupa fisiere mai mari de 4gb

  15. #12755 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dar ce fisiere vrei tu sa copiezi mai mari de 4GB?

  16. #12756 SP
    Junior Member geopantera's Avatar
    in general filme

  17. #12757 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Conecteaza-l intai la PC si formateaza-l din PC in ce format vrei.

  18. #12758 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Inseamna ca tu nu iti dai seama ce au facut cei de la Sony si nu ai inteles gravitatea problemei.
    Si ce anume au facut cei de la Sony? Au copiat datele personale pe un CD si l-au trimis prin posta hackerilor? Eu cred ca tu nu iti dai seama ce vorbesti.

  19. #12759 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    E frumos ca daca ai 20 de conturi ai pe fiecare Ps Plus timp de o luna . Am sa-mi iau un card in dolari/lire, sa am cu ce sa "serbez" invierea.

  20. #12760 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Eh eh v-am zis eu ca primim ceva?
    Cine stie, asta poate fi in folosul lui Sony, multa lume va vedea cat de awesome e PS+ si poate isi vor upgrada contul...
    Salut, imi poti explica si mie, pana voi observa cu propriul meu gamepad, ce-i asa "awesome" la Plus fata de PSN-ul standard ?
    Apropo, ar fi excelent daca ne-am putea activa Plus-ul oricand am vrea noi, astfel incat sa mi-l tin pana in August cand, sper, se va mai organiza un PES 2012 BETA.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts