Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 727 of 1175 FirstFirst ... 227 627 677 717 725 726 727 728 729 737 777 827 ... LastLast
Results 14,521 to 14,540 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14521 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Salut am si eu o problema am medal of honor pe pc si nu pot sa sar un zid ce trebuie sa fak
    Am apasat space dar nu merge decat sare dar nu se suie pe stanca !

  2. #14522 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by afganistanu View Post
    Salut am si eu o problema am medal of honor pe pc si nu pot sa sar un zid ce trebuie sa fak
    Am apasat space dar nu merge decat sare dar nu se suie pe stanca !
    Si te-ai gandit sa intrebi aici pe aria cu PS3? Bv bv

    Incearca aici: Medal of Honor

  3. #14523 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Free PSN Games: $195.83
    Free Minis: $75.79
    Free PSOne titles: $77.89
    Offered discounts: $453.87

    Doesn't take into account Betas, Cloud Saves, Automatic downloads, early demos, Themes, Avatars...etc.
    PlayStation Plus: One Year Later - IGN

    LIMBO coming to PSN in July

  4. #14524 SP
    Member s0whaT's Avatar
    foloseste si Sageata in sus .
    Sageata in sus + space = urci pe stanci / faci alpinism

  5. #14525 SP
    Member romey's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Cam cat are viata un PS3 slim daca te joci sa zicem 3 ore pe zi?
    Eu il am din 2008 ( dar e modelul Phat) si nu am avut probleme.

  6. #14526 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Daca vrei sa-ti traiasca ca al lui romey tine-l intr-un spatiu deschis,fara praf,nu-l tine in stiva cu alte obiecte,tine orificiile de ventilatie la cel putin 15 cm de perete.Pentru mai multe informatii consultati manualul utilizatorului sau vizitati paginaOfficial PlayStation website

  7. #14527 SP
    Junior Member kevin_m's Avatar
    salut,imi poate spune cineva de ce cand scot consola din priza,nu mai tine minte data si ora?ma gandeam ca e vorba de bateria de pe placa de baza insa nu stiu daca are asa ceva(bios),nu am desfacut niciodata o consola...
    multumesc,stima si respect

  8. #14528 SP
    Junior Member LoveF's Avatar
    Salut!De craciun am cumparat un hdd extren wd de 500 gb, mentionez ca este usb 3, acum o saptamana mi-a venit ideea sa incerc hdd-ul pe ps3, sa vad filme,poze etc.Am formatat hdd-ul cu swiss knife parca in fat 32 si apoi surpriza...hdd-ul nu era recunoscut!Am incercat chiar sa-l partitionez si sa formatez fat 32!
    Ma poate ajuta cineva?

  9. #14529 SP
    Member drati71's Avatar
    Incearca sa-l partitionezi 200 - 200 - 100 si vezi daca merge. Intai vezi daca e compatibil USB 2.0, daca nu e s-ar putea asta sa fie cauza ca nu ti-l vede PS3.

  10. #14530 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Salut. Din cate stiu PS3 nu cunoaste USB 3.0. Vezi daca se poate conecta si pe USB 2.0 altfel nu o sa-l poti folosi pe PS3. Numai bine!

    Quote Originally Posted by LoveF View Post
    Salut!De craciun am cumparat un hdd extren wd de 500 gb, mentionez ca este usb 3, acum o saptamana mi-a venit ideea sa incerc hdd-ul pe ps3, sa vad filme,poze etc.Am formatat hdd-ul cu swiss knife parca in fat 32 si apoi surpriza...hdd-ul nu era recunoscut!Am incercat chiar sa-l partitionez si sa formatez fat 32!
    Ma poate ajuta cineva?

  11. #14531 SP
    Junior Member LoveF's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Salut. Din cate stiu PS3 nu cunoaste USB 3.0. Vezi daca se poate conecta si pe USB 2.0 altfel nu o sa-l poti folosi pe PS3. Numai bine!
    este 100% compatibil cu usb 2 deoarece il folosesc pe laptop fara nici o problema, iar laptop-ul nu are usb 3( e din 2007)

  12. #14532 SP
    Member krOOm's Avatar
    Cine stie tastatura de ps3 functioneaza si pe PC? sa functioneze normal, adica sa functioneze toate tastele!

    http://www.consolegames.ro/forum/att...aboard_pro.jpg

  13. #14533 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am avut un joc dar nu mai stiu exact daca era zona 1 sau zona 2. Pot afla cumva din salvare? Chiar nu vreau sa imi pierd progresul facut in joc.

  14. #14534 SP
    Member jon209's Avatar
    A trebuit sa formatez HDD si din graba nu am facut backup am pierdut user tot din pacate am pierdut si code-ul online la fifa 11 acu ca mi-am facut alt user cum mai pot folosi codul?

  15. #14535 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am avut un joc dar nu mai stiu exact daca era zona 1 sau zona 2. Pot afla cumva din salvare? Chiar nu vreau sa imi pierd progresul facut in joc.
    PS3? bagă salvarea pe un stick și vezi cu ce incepe, bles, blas, blus etc.

  16. #14536 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    A trebuit sa formatez HDD si din graba nu am facut backup am pierdut user tot din pacate am pierdut si code-ul online la fifa 11 acu ca mi-am facut alt user cum mai pot folosi codul?
    Dar nu ai pierdut userul! Nu mai ti minte mailul, parola si pe ce regiune era la cel vechi?
    Ai pierdut doar salvarile. Nici jocurile luate de pe store nu le-ai pierdut pt le poti descarca iar daca refaci userul initial pe consola.

  17. #14537 SP
    Member jon209's Avatar
    Gata am rezolvat-o ms mult dar am observat un lucru ca nu poti pune alte salvari

  18. #14538 SP
    Junior Member adryanos's Avatar
    As vrea sa cumpar si eu un PS3+controller move. Problema este ca nu prea stiu de unde sa il iau. La noi in tara acest pachet este cam 1500-1600 lei. Eu ma gandeam sa il cumpar de pe amazon, mai exact consola de 160gb+pachetul format din camera si un controller (fara starter disc)+inca un gamepad. Asta ma ajungea pe amazon.co.uk 299 lire acum vreo 2 zile, dar acum nu mai este consola in stock. Deci de unde imi recomandati sa cumpar. Ma intereseaza acest pachet si sa nu depaseasca 320 lire (aici sa fie inclusa si taxa de transport si tot ce trebuie). Sper ca am postat unde trebuie.

  19. #14539 SP
    Junior Member adryanos's Avatar
    O sa postez acolo, merci de raspunsul rapid.

  20. #14540 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by adryanos View Post
    O sa postez acolo, merci de raspunsul rapid.

    Ce raspuns...?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts