Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 729 of 1175 FirstFirst ... 229 629 679 719 727 728 729 730 731 739 779 829 ... LastLast
Results 14,561 to 14,580 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14561 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Praise Jesus!! Consola mea a revenit la viata. I-am dat Rebuild Database. Am pierdut tot, dar asta e.

  2. #14562 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by quentin_04 View Post
    Praise Jesus!! Consola mea a revenit la viata. I-am dat Rebuild Database. Am pierdut tot, dar asta e.
    Incearca sa nu mai inchizi consola din spate... e ca si cum s-ar stinge lumina...
    Foloseste shutdown-ul din meniul cu useri

  3. #14563 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by quentin_04 View Post
    Ori praf, ori faptul ca de obicei inchideam consola de la spate, ori faptul ca o deschideam dimineata si o lasam deschisa chiar daca eu nu eram acasa cateodata.
    Dar stiu ca ai grija de scule!

  4. #14564 SP
    Junior Member petrutz13's Avatar
    Salut baieti am si eu o nelamurire pot instala jocurile de pe disk in hdd ps3?
    Si inca ceva saptamana viitoare imi cumpar un PS3 Slim 320 Gb si vreau sa stiu daca are sanse sa dea Ylod sau are vreo problema cu blocul optic?

  5. #14565 SP
    Member party_man's Avatar
    se poate face LAN cu 3-4 PS3-uri?

  6. #14566 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Acum vreo 2 pagini intrebam despre un sunet suspect scos de PS3 atunci cand are un disc inauntru. Desi nu cred ca am explicat tocmai bine, am gasit un filmulet cu sunetul respectiv (se aude mai bine spre sfarsitul acestuia). E normal sunetul ? Link:

  7. #14567 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Salut baieti am si eu o nelamurire pot instala jocurile de pe disk in hdd
    ps3?
    Si
    inca ceva saptamana viitoare imi cumpar un PS3 Slim 320 Gb si vreau sa stiu daca
    are sanse sa dea Ylod sau are vreo problema cu blocul optic?
    Doar unele jocuri se pot instala pe hdd dar tot ai nevoie de disc,iar sansele sa dea ylod depind de felul cum ai grija de consola....mai multe informatii despre cum sa intretii consola vei gasi in manualul utilizatorului.Probleme cu blocul optic se intampla rar..

  8. #14568 SP
    Junior Member petrutz13's Avatar
    Am sa intretin consola foarte bine,iar in legatura cu instalarea jocurilor pe hdd stiu ca o sa am nevoie de disk,eu ma refeream cand bag diskul cu jocul respectiv sa se incarce si mai repede ca daca nu il instalez in hdd si il joc asa doar bagand diskul o sa se incarce mai greu am dreptate sau nu,dar de instalat toate merg instalate nu?

    ---------- Post added 03-07-2011 at 05:57 PM ----------

    Imi raspunde cineva la intrebarea de mai sus?

  9. #14569 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    Buna seara...am si eu o intrebare va rog.... am luat un joc de pe Play station store.... pot cumva sa il salvez sa ma pot juca si altadata daca se intimpla ceva cu hardul? un fel de backup? siii daca da... il pot da si la altcineva pentru a juca apoi online in retea? ce ar trebui sa fac?... sper sa ma lamureasca cineva si pe mine... va multumesc anticipat....

  10. #14570 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by alexrobu View Post
    Buna seara...am si eu o intrebare va rog.... am luat un joc de pe Play station store.... pot cumva sa il salvez sa ma pot juca si altadata daca se intimpla ceva cu hardul? un fel de backup? siii daca da... il pot da si la altcineva pentru a juca apoi online in retea? ce ar trebui sa fac?... sper sa ma lamureasca cineva si pe mine... va multumesc anticipat....
    Daca schimbi HDD-ul, daca se strica consola sau o schimbi, folosind contul de pe care ai cumparat jocul, il vei putea lua din nou.

    Back-up nu se poate face.

  11. #14571 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by alexrobu View Post
    Buna seara...am si eu o intrebare va rog.... am luat un joc de pe Play station store.... pot cumva sa il salvez sa ma pot juca si altadata daca se intimpla ceva cu hardul? un fel de backup? siii daca da... il pot da si la altcineva pentru a juca apoi online in retea? ce ar trebui sa fac?... sper sa ma lamureasca cineva si pe mine... va multumesc anticipat....
    Daca faci backup la consola il vei avea acolo impreuna cu toate celelalte chestii de pe consola.
    Dar jocurile descarcate de pe Store le vei gasi mereu pe store in downloads. De acolo le vei putea downloada oricand.
    Ca sa dai jocul altcuiva trebuie sa-i dai userul si parola ta de la PSN pentru a se loga pe contul tau si a urma procedura de mai sus.

  12. #14572 SP
    Member paulone's Avatar
    va rog explicati-mi si mie la PS3 Media Server....la unele filme subtitrarea apare hasurata si evident nu se intelege nimic, de ce?
    daca ard filmul pe disc se vede OK, dar nu pricep de ce prin media server face asa?

  13. #14573 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    cred ca din cauza java script....

  14. #14574 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    cred ca din cauza java script....
    si ce pot face?

  15. #14575 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    asta ma depas=ste,asteapta un raspuns de la cineva care se pricepe.scz ca nu te pot ajuta

  16. #14576 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Nu putem sa iti spunem ca toate se instaleaza 100%. Unele o fac in backround fara sa percepi tu, unele te intreaba, altele au prin meniu o optiune de instalare facultativa. In general se instaleaza jocurile foarte mari, intocmai cum ai spus tu, pentru timpi de incarcare mai mici.

  17. #14577 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca nu ati avut timp sa copiati jocurile din welcome back, sa stiti ca oferta se prelungeste pana maine "until 9am Pacific on Tuesday July 5th. "

  18. #14578 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Am si eu o problema, dupa ce am dat Rebuild Database la consola, nu a mai fost salvat contul meu de pe US, si eu nu stiu toate datele pentru el, stiu parola si username-ul dar nu stiu email-ul; cum il pot afla?
    EDIT: Nvm am rezolvat

  19. #14579 SP
    Member awaytokill's Avatar
    salut am net de la rds prin cablu si cand lam conectat la ps3 imi cere pppoe user name si password inainte aveam wireless si am schimbat si cere pppoe asta

  20. #14580 SP
    Member awaytokill's Avatar
    salut am net de la rds prin cablu si cand lam conectat la ps3 imi cere pppoe user name si password inainte aveam wireless si am schimbat si cere pppoe asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts