Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 728 of 1175 FirstFirst ... 228 628 678 718 726 727 728 729 730 738 778 828 ... LastLast
Results 14,541 to 14,560 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14541 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Ce raspuns...?
    A fost prea rapid ... nu ai cum sa-l vezi...

  2. #14542 SP
    Junior Member adryanos's Avatar
    tudyniuz mi-a dat un raspuns, dar cred ca a sters postul. Mi-a spus sa postez la Ghidul cumparatorului consolist.

  3. #14543 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Atunci cand joc Black Ops MP se aude foarte des un sunet ca si cum PS3u ar citi de pe disc in mod constant. La alte jocuri (Infamous, God of War 3, Uncharted) astfel de sunete nu apar decat foarte foarte rar. Este din cauza faptului ca jocul e MP si discul e citit in mod constant sau e o problema a PS3-ului ? Char si asa, sunetul pe care il face nu e ca si cum un PC ar citi un disc.

  4. #14544 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai discul il pui in consola ca sa fie citit. Nu sa ii tina de foame PS3-ului . Eu zic sa stai linistit pentru ca e normal ca la unele jocuri sa se auda mai tare consola decat la altele.

  5. #14545 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Cand am deschis PS3-ul azi s-a facut tot ecranul rosu si mi-a zis "An error has occure, please request assitance" in toate limbile. Pun imagini imediat. Help pls, mai am vreo sansa sa il repar? E iesit din garantie.

  6. #14546 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Cand am deschis PS3-ul azi s-a facut tot ecranul rosu si mi-a zis "An error has occure, please request assitance" in toate limbile. Pun imagini imediat. Help pls, mai am vreo sansa sa il repar? E iesit din garantie.

  7. #14547 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Se chaema red screen of dead si nu cred ca poate fi reparat so....

  8. #14548 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by quentin_04 View Post
    Cand am deschis PS3-ul azi s-a facut tot ecranul rosu si mi-a zis "An error has occure, please request assitance" in toate limbile. Pun imagini imediat. Help pls, mai am vreo sansa sa il repar? E iesit din garantie.
    Pune poza

    Uite aici ce ai putea sa faci: How to Fix The PS3 Red Screen

  9. #14549 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ok, imi pare rau pentru consola ta... dar inainte incearca sa faci:

    But first, let’s start off with some basic tips.
    1 – Take out the HDD drive, and place it back into your console again carefully.
    2 – Restart you console.
    Didn’t work? Try out these 2 tips.
    1 – Plug out all cables, and plug them back in.
    2 – Check for loose cables.
    3 – Then restart your console again.
    daca nu merge vorbeste cu donely, dar nu cred ca are ce sa-i faca. doar un centru sony te poate ajuta insa o sa coste $

  10. #14550 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Am gasit pe net o solutie
    si pot da restore la PS3, dar intrebarea mea e daca dau restore se pierd toate datele? (trofee, salvari, jocuri de pe PSN, dlc-uri)?

  11. #14551 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu din moment ce dai restore.

    ---------- Post added 02-07-2011 at 01:47 PM ----------

    A si io am o intrebare ps3-ul mi-a dat freeze ieri si l-am oprit.Trebuie facut ceva sau, este normal sa se intample asa ceva??

  12. #14552 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    @quentin_04 ti s-a raspuns la post...

  13. #14553 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Evident ca se mai intampla sa inghete...am patit si eu de doua ori cu La Noire

  14. #14554 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    A ma speriasem, scz

  15. #14555 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Am incercat toate variantele pt. fix la Red Screen of Death si nu s-a intamplat nimic... asta e.

  16. #14556 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Da ce ai facut ? te-ai jucat prea mult ? are aerisire buna ? care e problema...?

  17. #14557 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sorry for you man...this is the life of a console...born->play and fun->and die

  18. #14558 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Ori praf, ori faptul ca de obicei inchideam consola de la spate, ori faptul ca o deschideam dimineata si o lasam deschisa chiar daca eu nu eram acasa cateodata. Oricum cel mai mult imi pare rau de trofee si de salvari. Alt PS3 pot cumpara, dar pana ajung la lvl 48 la Assassins Creed Brotherhood sau Uncharted 2 cu toate trofeele castigate... mai greu.

  19. #14559 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Din cate stiu,aceasta problema apare de la hard disk.O fila corupta intrerupe transferul de date si pa...

    ---------- Post added 02-07-2011 at 02:31 PM ----------

    Stii ala care face bakup de date fara ca,consola sa nu aiba nimic nu este prost,are o logica deci io zic ca cel mai bine pt toti este sa facem un backup pe un hdd pentru orice eventualitate.Nici odata nu se stie

  20. #14560 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by quentin_04 View Post
    Ori praf, ori faptul ca de obicei inchideam consola de la spate, ori faptul ca o deschideam dimineata si o lasam deschisa chiar daca eu nu eram acasa cateodata. Oricum cel mai mult imi pare rau de trofee si de salvari. Alt PS3 pot cumpara, dar pana ajung la lvl 48 la Assassins Creed Brotherhood sau Uncharted 2 cu toate trofeele castigate... mai greu.
    Nu pierzi trofeele si nici ce ai facut online. Doar salvarile. O sa ai tot ce aveai cand te-ai conectat ultima data pe PSN.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts