Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 768 of 1175 FirstFirst ... 268 668 718 758 766 767 768 769 770 778 818 868 ... LastLast
Results 15,341 to 15,360 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15341 SP
    Ω Pira's Avatar
    am eu si un cablu la fel, inainte sa am monitor full hd. sincer, se vede aproape identic ca si pe HDMI, insa cum spunea si MonkY culorile sunt ma sterse... acum il folosesc pt audio la sistem si pt ca are si mufa de casti

  2. #15342 SP
    Junior Member sir_sanjei's Avatar
    buna. am si eu o intrebare:
    cum imi incarc "portofelul" pe psn pt a-mi cumpara jocuri?
    m-am uitat pe pc si cand accesez contul de pe pc nu am nici o optiune de a cumpara jocul pe care il vreau.
    va rog daca e cineva care sa ma ajute ii "raman dator".

  3. #15343 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Update 3.73

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  4. #15344 SP
    Junior Member ClauBauBau's Avatar
    salut , ca sa iti incarci contul trebuie sa iti cumperi credit de pe niste cartele speciale pentru PS3 , cu valori de la 15 pana la 50 dolari sau euro (asta in functie de tara pe care ti-ai inregistrat contul ) iar acest cerdit pe care il cumperi il incarci in PS3 ( la RENDEEM CODE ) , ca recomandare de site-uri unde poti cumpara credit : cardcodes.com: The Leading Card Code Site on the Net , bafta !!!

  5. #15345 SP
    Junior Member icsfails's Avatar
    eu am luat de aici: cheap psn cards si am avut codul in cateva minute. Mi-au cerut o copie scanata dupa un act de identitate (cu poza)
    Please send us valid photo id such as passport or drivers licence to prove you are the account holder of this PayPal account and have authorised the payment. This measure has been put in due to a high rate of chargeback fraud. Please accept our apologies for the inconvenience caused. If you are not willing to send us the information we have asked for please let us know and we will cancel your transaction.

  6. #15346 SP
    Junior Member NosRa's Avatar
    Am achizitionat anul trecut PS3 320 GB Slim din magazin , si mi s-a oferit doar 1 an garantie. Garantia asta e oferita de magazin , dar Sony ca si corporatie , nu ar trebuii sa ofere garantia de 3 ani care este standard la PS3? Cel putin asta am citit pe net... acuma sper sa nu arda in flacari PS3u dupa 1 an si o zi , stie cineva mai multe despre asta ?

  7. #15347 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by NosRa View Post
    Am achizitionat anul trecut PS3 320 GB Slim din magazin , si mi s-a oferit doar 1 an garantie. Garantia asta e oferita de magazin , dar Sony ca si corporatie , nu ar trebuii sa ofere garantia de 3 ani care este standard la PS3? Cel putin asta am citit pe net... acuma sper sa nu arda in flacari PS3u dupa 1 an si o zi , stie cineva mai multe despre asta ?
    pai din pacate romania nu apare pe harta celor de la PlayStation si nu cred ca Sony RO ofera gaantie pentru PS3. despre ce magazin e vorba, din cate stiu eu majoritatea ofera 2 ani garantie

  8. #15348 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Din cate stiu eu magazinele sunt obligate de UE sa ofere minim 2 ani garantie la produsele de acest fel (console, televizoare, etc...).

  9. #15349 SP
    Junior Member Andreas1's Avatar
    Cam cat valoreaza un PS3 phat de 60gb (cu hd de 80), modat, 2 controllere, un joc original, headset gioteck ex02 special ops edition si telecomanda asta?
    Va cer si voua parerea pentru ca vreau sa-mi vand consola. Nu vreau sa cer nici prea mult, dar nici nu as vrea sa ma fraieresc.

  10. #15350 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Andreas1 View Post
    Cam cat valoreaza un PS3 phat de 60gb (cu hd de 80), modat, 2 controllere, un joc original, headset gioteck ex02 special ops edition si telecomanda asta?
    Va cer si voua parerea pentru ca vreau sa-mi vand consola. Nu vreau sa cer nici prea mult, dar nici nu as vrea sa ma fraieresc.
    650-700 ron.

  11. #15351 SP
    Junior Member Andreas1's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    650-700 ron.
    850 negociabil? Pare ok.

  12. #15352 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai e phat de 60 GB, asta inseamna ca e de acum 5 ani de zile, in plus e versiunea care este cea mai vulnerabila la YLOD - 300-350 de ron. 2 controllere folosite si probabil unul dintre ele e six-axis, 150 ron, un joc original, 50 ron, headset 30-40, telecomanda 40. imo maxim 700 ron, dar pana la urma nu conteaza ce cred eu, atata timp cat gasesti pe cineva dispus sa plateasca cat ceri.

  13. #15353 SP
    Junior Member Andreas1's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai e phat de 60 GB, asta inseamna ca e de acum 5 ani de zile, in plus e versiunea care este cea mai vulnerabila la YLOD - 300-350 de ron. 2 controllere folosite si probabil unul dintre ele e six-axis, 150 ron, un joc original, 50 ron, headset 30-40, telecomanda 40. imo maxim 700 ron, dar pana la urma nu conteaza ce cred eu, atata timp cat gasesti pe cineva dispus sa plateasca cat ceri.
    Ambele sunt ds3, si niciuna nu a zburat prin casa.

  14. #15354 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Omul iti spune 650-700, tu nu il bagi in seama si spui 850. De ce mai intrebi atunci? Tu ori iti bati joc, ori nu ai ce face. Si daca tot cauti un pret corect, foloseste aria bazar si adapteaza-ti pretul conform pietei.

  15. #15355 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Ce sa cumpar Ps3 sau Xbox 360 ?

  16. #15356 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by afganistanu View Post
    Ce sa cumpar Ps3 sau Xbox 360 ?
    In caz ca n-ai observat ce ti s-a scris si pe threadul pe care il deschisesei:
    Cumpara Wii, sau Terminator.

  17. #15357 SP
    Member kaoru's Avatar
    inainte sa nu umbli in el era ok. dupa ce ai umblat in el nu mai e ok. deci de la ce o fi?
    Incerca sa prinzi HDDul din nou. desi nu inteleg de ce tine lumea neaparat sa deschida PS3-ul...eu nu l-am deschis de 2 ani de cand il am si merge perfect. Si nici nu intentionez sa il deschid.

    Plasticul scoate sunet cand se dilata sau se contracta datorita temperaturii, dar atat.

    Succes..

  18. #15358 SP
    Junior Member boghy1995's Avatar
    DA nici eu nu am deschis ps3 asta pentru ca inca mai e in garantie.
    Ai dreptate kaoru si al meu "pocneste" cand ma joc pe el in jurul a jumatate de ora...si apoi mai pocneste cand il opresc si se raceste.
    Am ps3 120Gb slim.

  19. #15359 SP
    Junior Member eRAZr's Avatar
    Salutare tuturor in primul rand! Ma bucur nespus ca am gasit forumul asta.

    Am o nelamurire in ceea ce priveste contul(rile) de PSN.In momentul in care mi-am luat PS3`ul ,mi-am facut contul principal pe Romania(nu stiam ca RO nu are PS store).

    Acum vreau sa imi fac un cont pe UK pe DLC`uri ,demo`uri,etc.Nelamurirea mea e daca sony cauta si baneaza conturile "fake".Am tot citit ca e improbabil,altii ca e stipulat in EULA ca nu ai voie sa faci cont fake ...sincer mai mult m-au bagat in ceata.Singurul lucru care l-am inteles 100% e ca trebuie sa folosesc carduri prepaid pt reincarcarea contului.

    As vrea sa fiu imi zica si mie cineva mai "calificat" care e treaba ...As prefera sa ma joc online fara dlc`uri si demo`uri decat deloc.

    Va multumesc anticipat!

  20. #15360 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    stai linistit, nu te baneaza nimeni.
    toti de aici au cel putin 3 conturi: ro - pe care se joaca lumea de obicei, uk si us pentru demouri si pentru activat dlc-uri in functie de joc.

    in concluzie pe contul de ro daca doresti te joci si iti faci trofeele, iar de pe celelalte acesezi store-ul.
    bafta!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts