Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1007 of 1175 FirstFirst ... 7 507 907 957 997 1005 1006 1007 1008 1009 1017 1057 1107 ... LastLast
Results 20,121 to 20,140 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20121 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    in UK zici ? uite la ce te poti uita si cum:

    Enjoy entertainment for all the family with instant access to your favourite TV programmes.

    Sign up to PlayStation Network for free and instantly turn your PlayStation 3 system into an entertainment hub for all the family with a range of your favourite TV services streamed direct to your living room.
    Catch up with the latest programmes from BBC, ITV and Channel 4.
    Once connected, head to TV/Video Services on the XMB™ Menu on your PS3 system, sit back and enjoy the show.


    ---------- Post added 20-06-2013 at 09:46 PM ----------

    iar prin intermediul browserului, neoficial, poti sa faci stream -> Watch all UK Freeview TV channels on your PS3 for ... - PlayStation Forum cum scrie si colegul mai sus

  2. #20122 SP
    Member snpz's Avatar
    a cumparat cineva de pe mediagames: Magazin nintendo wii, xbox 360, playstation 3, console video, jocuri, camere foto digitale, camere video, trepiede, genti foto ? am vazut ca au preturi decente , dar site`ul nu pare cine stie ce.

  3. #20123 SP
    Junior Member j0kk3r.stile's Avatar
    Salut vreau sa imi iua si eu un hdd pentru ps3 slim ... Ce imi recomandati , de ce ar trebui sa tin cont ?

  4. #20124 SP
    Junior Member Tyler9110's Avatar
    Salut.De cateva zile am inceput sa joc Uncharted 3 si am ajuns pana la chapter 21,totul bine si frumos pana aici.Iar acum ,cand intru in joc,nu sta mai mult de 10 sec si se inchide consola automat.Stie cineva care ar fi problema?

  5. #20125 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Western Digital black de 500 Gb cu 64 MB cache. E singurul wd cu 5 ani garantie, iar modelul de 500 Gb are un raport calitate/pret excelent. Am instalat peste 30 in ultimii doi ani in console si laptopuri, doar unul mi-a fost returnat pentru garantie pana acum.

  6. #20126 SP
    Member excess's Avatar
    imi explica si mie cineva daca Fifa 13 si fifa soccer 13 este acelasi lucru si difera doar ambalaju'?

  7. #20127 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dap este acelasi lucru, cel mai probabil Fifa Soccer 13 este din USA. unde l-ai vazut ? si man stiu ca este un thread de intrebari si raspunsuri si ma bucur ca apelezi la noi, dar unele intrebari isi gasesc raspunsul printr-un simplu search cu google, in cazul tau trebuia sa cauti "Fifa Soccer 13" si primeai un raspuns in 2 secunde. acest thread este totusi pentru intrebari mai complicate si la care putem sa contribuim si prin experienta noastra.

  8. #20128 SP
    Member excess's Avatar
    M-am uitat dar nu gasisem nimic prima oara, apoi am gasit pe Wikipedia ca este cunoscut in Nordul Americii ca Fifa Soccer 13! L-am cumparat de la cineva si mi se parea ca ceva nu e in regula!
    Attached Images Attached Images dsc_8094.jpg

  9. #20129 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Man sunt doar doua jocuri cu fotbal:
    • Fifa: avand ca producator EA Sports
    • PES (Pro Evolution Soccer ): avand ca producator Konami
    al tine scrie clar: EA Sports, inseamna ca poate fi un singur joc, Fifa. data viitoare fi atent si la publisher si la developer cand vrei sa indentifici un joc si nu stii nimic despre el, dai un simplu search pe google si o sa gasesti tot ce ai nevoie bafta si documenteaza-te putin inainte

  10. #20130 SP
    Member adin33's Avatar

  11. #20131 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cam cati Gb au jocurile de pe PS+? pentru ca sunt curios daca imi ajung 160 GB pentru vreo 5-6 jocuri instalate

  12. #20132 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Unele sunt destul de mari. Cateva exemple:

    The Walking Dead - 3,3GB
    Dead or Alive 5 - 5,7GB
    Mass Effect 3 - 14GB
    God of War 1 - 9,4GB
    Sleeping Dogs - 8GB
    Motorstorm Apocalypse - -6,7GB
    Little BiG Planet 2 - 7.1GB
    Ratchet and Clank All 4 One - 16GB
    Vanquish - 12GB
    Mortal Kombat - 9.2GB

  13. #20133 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Eu in 2-3 ani de Plus de US si UK mi-am umplut un hard de 650Gb . Daca le stergi si nu le ti dupa ce le termini, iti ajung 150Gb

  14. #20134 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dar oricum le poti copia mereu din Dw list nu? am gasit o oferta si mai buna cu 320 gb si garantie la emag pana in septembrie 2014 si 2 controllere si casca originala Sony plus un joc la 800 de ron eu zic ca e foarte buna

    LE: la garantie ma pot prezenta si eu chiar daca nu e pe numele meu si am factura si garantia? sau trebuie sa mearga propietarul? vorbesc despre emag

  15. #20135 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poti merge si tu. Din experienta mea, Emag, Altex si Pcgarage nu au treaba.

  16. #20136 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Din cate stiu garantia e pe produs .

  17. #20137 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Garantia e pe produs nu pe proprietar. Atata timp cat ai garantia si factura aferenta produsului nu ai probleme. Foarte tare oferta gasita de Andrewqp.

  18. #20138 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai e un pret corect pentru o consola SH.

  19. #20139 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    dar oricum le poti copia mereu din Dw list nu?...
    Da. Eu mai am doar 35 Gb din 500 liberi si nu reusesc sa ma hotarasc ce sa sterg. Problema este ca nu reusesc sa ma axez pe un singur joc si sa-l duc pana la capat, apoi sa-l sterg. Ma deruteaza mereu FIFA. Orice incep sa joc termin prin a juca FIFA...
    Daca esti hotarat iti descarci 5 jocuri si pe masura ce le termini, le stregi si tragi altele. Cel mai "voluminos" este Uncharted 3, care are ~30Gb in varianta 2D.

  20. #20140 SP
    Junior Member surdu's Avatar
    Singura mea problema ...download/ install -- aceste 2 etape dureaza de ZzzZZzzz.... Wtf ..sper ca pe PS4 sa se miste mai repejor!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts