Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1135 of 1175 FirstFirst ... 135 635 1035 1085 1125 1133 1134 1135 1136 1137 1145 ... LastLast
Results 22,681 to 22,700 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #22681 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Maestre, daca ai un joc care necesita software peste 3.55 iti instaleaza direct de pe discul jocului software oficial (asa am patit eu la un joc acum 3 ani). Din moment ce ai putut sa umbli prin meniu PS3 ca sa dai update, nu este busit modulul BT(bluetooth?).

  2. #22682 SP
    Member mittyredstar's Avatar
    Imi cer scuze , am omis un lucru important, maneta e legata de consola prin cablu usb (doar asa pot naviga si da comenzi), daca scot cablu nu se face nici o sincronizare ....

  3. #22683 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Atunci sunt foarte mari sanse ca modulul bluetooth sa nu mearga si de reparat nu cred ca ai cum. Eu iti recomand sa faci retur la consola si sa iti iei banii inapoi. Din punctul meu de vedere, te complici prea mult pentru ceva ce trebuia sa functioneze din prima.

  4. #22684 SP
    Junior Member kkatalin's Avatar
    salutare as vrea sa stiu care este cea mai noua modare ps3 si cat costa si care ar fi procedura sa instalez un joc de pe net ?

  5. #22685 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by kkatalin View Post
    salutare as vrea sa stiu care este cea mai noua modare ps3 si cat costa si care ar fi procedura sa instalez un joc de pe net ?
    Pe acest forum nu se promoveaza pirateria si nu te va ajuta nimeni cu un raspuns la intrebarea ta. Citeste regulamentul forumului intai!

  6. #22686 SP
    Junior Member maxmaxuel's Avatar
    Salut Tuturor Daca ami modez consola ps3 mai ma pot juca online?

  7. #22687 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nope!

  8. #22688 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quick question: cum pot verifica cat mai am activa subscriptia de PS Plus de pe PC\laptop aka din store.SOE.... ?!? Se poate?

  9. #22689 SP
    Junior Member maxmaxuel's Avatar
    Inca o intrebare
    Daca achizitionez un ps3 SH ami pot face un cont psn fara sal platesc adica fara membership si sa joc online? sau tresa platesc acel abonament??

  10. #22690 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Poti sa-ti faci cate conturi de PSN vrei - sunt gratis (in functie de cate adrese de mail ai; merge doar 1 cont per adresa de email valida). Daca nu e modat PS3ul SH te poti juca si online - tot gratis. Subscriptia de PS Plus iti aduce beneficii daca vrei sa joci online si pe PS4 si jocuri lunare gratuite de PS3/PS4/Vita plus reduceri la altele.

    Rezumand, e gratis online-ul pe PS3! Nu e ca la X360.

  11. #22691 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by maxmaxuel View Post
    Salut Tuturor Daca ami modez consola ps3 mai ma pot juca online?
    Da. .

  12. #22692 SP
    Junior Member maxmaxuel's Avatar
    multumesc

  13. #22693 SP
    Member paulone's Avatar
    am un hdd extern de 250gb formatat exfat32 pe care incerc sa fac un back up al consolei(sa schimb hdd-ul intern) dar in mod ciudat nu pot face back-up fiindca imi apare "connect the media device" desi hdd-ul extern este deja cuplat prin usb
    o idee ceva?

  14. #22694 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Salut. Pe acest forum sunt Campionate de Fifa 15 pentru PlayStation4 ?

  15. #22695 SP
    Member memol's Avatar
    Eu stiam ca hdd-ul trebuie formatat FAT32

    Windows-ul nu este capabil sa faca acest lucru.
    Iti trebuie un program special.

  16. #22696 SP
    Junior Member Mark23's Avatar
    Salut...in ultimul timp ps3 nu mai vrea sa imi citeasca discurile...chiar si fifa 15...doar ce l.am luat...si face si asta figuri..citeste discu dupa incrcari repetate...rareori merge din prima..e dificil de schimbat cititoru ? E scump...?...trebuie sa merg la un moder ?

  17. #22697 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Quick question: cum pot verifica cat mai am activa subscriptia de PS Plus de pe PC\laptop aka din store.SOE.... ?!? Se poate?
    Nu mai e quick cu raspuns asa tarziu. Poti verifica in contul tau, pe net, data expirari jocurilor din PS+:
    https://account.sonyentertainmentnet...ia-list.action

  18. #22698 SP
    Member florent's Avatar
    Quote Originally Posted by mittyredstar View Post
    Imi cer scuze , am omis un lucru important, maneta e legata de consola prin cablu usb (doar asa pot naviga si da comenzi), daca scot cablu nu se face nici o sincronizare ....
    Daca acel controller merge pe alta consola in mod wireless atunci verifica daca antena de bluetooth e conectata , verifica si ribbon-ul de la bluray

  19. #22699 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Mark23 View Post
    Salut...in ultimul timp ps3 nu mai vrea sa imi citeasca discurile...chiar si fifa 15...doar ce l.am luat...si face si asta figuri..citeste discu dupa incrcari repetate...rareori merge din prima..e dificil de schimbat cititoru ? E scump...?...trebuie sa merg la un moder ?
    Trebuie schimbat blocul optic. Mergi la un moder si ti-l schimba dar te costa 400ron si nu prea merită. La banii aia iei alt PS3...

  20. #22700 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @Mark23 Poate fi si lentila plina de praf...daca ai noroc, scapi cu o curatare. Totusi o lentila de schimb e in jur de 15-20£ pe ebay si nu e extrem de dificil de schimbat, daca ai mai desfacut un laptop ceva in trecut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts