Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 223 of 1175 FirstFirst ... 123 173 213 221 222 223 224 225 233 273 323 723 ... LastLast
Results 4,441 to 4,460 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4441 SP
    Member Dante's Avatar
    de pe psn uk nu stiu daca poti cumpara cu card din ro. daca gresesc imi cer scuze

  2. #4442 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Daca ai un VISA cumperi si de pe luna .Eu folosesc un card de 8 luni si am cumparat de peste tot.Nu cred ca trebuie la o anumita banca.
    Ma bucur ca tu ai atins performantele astea cu VISA ta, dar si eu am Visa la Bancpost si inca nu pot sa cumpar in afara tarii, dar pe luna.

  3. #4443 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Pai vezi ca trebuie sa ai si bani pe card ca altfel nu merge

  4. #4444 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by itallianul21 View Post
    hmm am o problema eu am reusit sami fac cont pe uk singur no fost greu dar nu pot sami fac pe us pentru ca imi cere o adresa valida de unde sa o iau am incercat sa caut pe google una de restaurant una de hotel nu am reusit cum ar trebuie sa fie formata o adresa corecta pls sa ma ajutati
    Alege oricare de aici, tre sa mearga. Montana hotels and accommodation, hotel reservations in USA, by all-hotels.com

  5. #4445 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Ma bucur ca tu ai atins performantele astea cu VISA ta, dar si eu am Visa la Bancpost si inca nu pot sa cumpar in afara tarii, dar pe luna.
    Depinde ce fel de Visa ai, daca este doar card de debit nu poti face nimic cu el, anuleaza-l si cere-le sa-ti emita un Visa Electron.
    Eu pot sa-mi pun bani in wallet-ul de pe PSN US fara probleme, pe UK nu am incercat deci nu pot sa-ti spun daca functioneaza.

  6. #4446 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Nu functioneaza pe UK cu card de Romania, dar peste cateva zile ar trebui sa apara PSN UK cards pentru cei care vor sa-si ia DLC de pe UK pentru jocuri zona 2. Va aduce si webpredator, faceti o precomanda la el.

  7. #4447 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Nu functioneaza pe UK cu card de Romania, dar peste cateva zile ar trebui sa apara PSN UK cards pentru cei care vor sa-si ia DLC de pe UK pentru jocuri zona 2. Va aduce si webpredator, faceti o precomanda la el.
    sau cod instant (vezi la semnatura)

  8. #4448 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    sau cod instant (vezi la semnatura)
    Sorry nu am stiut ca si tu ai de vanzare.
    Completare la postul meu de mai sus "Sau comanda PSN UK Instant Code" de la BoDoPSX
    *Si eu am precomanda, sper sa nu mai amane inca o data.

  9. #4449 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    de ce imi zice cand ies de pe contul de uk si vreau sa intru cu cel de us ca nu pot sa ma conectez cu o alta adresa

  10. #4450 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    cati bani mai ai pe card fata de cat costa ce vrei sa cumperi? stiu ca si eu am incercat sa cumpar ceva cand mai aveam vreo 40 de lei si nu am putut. acum n-am mai incercat.
    Mai am vreo zece dolari si vroiam sa cumpar un joc de 4,99$.

  11. #4451 SP
    Member Dante's Avatar
    eu am folosit adresa unui hotel din alabama pt contul de us

  12. #4452 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Am incercat din nou astazi sa-mi activez contul de paypal, mai incercasem acum cateva luni bune si nu am stiut care e faza cu codul.

    Acum niste intrebari:
    1. Pot suna la banca sa-mi spuna acel cod de activare? Am inteles ca unii din voi ati reusit asa, fara sa mergeti sa cereti extras de cont.
    2. Daca sun la banca ce trebuie sa-i intreb exact?
    3. Daca mi-am facut astazi contul de paypal, pot suna astazi la banca pentru cod sau trebuie sa astept un numar de zile?

  13. #4453 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Toate intrebarile tale aveau raspuns daca sunai la banca
    Nu stiu daca-ti divulga informatii din extrasul de cont prin telefon. Tot ceea ce trebuie sa faci este sa ceri un extras de cont pe perioada in care ti-a fost debitat contul cu suma de test de catre PayPal, in dreptul tranzactiei aparand un text "EXPUSE" langa care se afla un numar de patru cifre, acele patru cifre reprezentand codul de verificare.
    In principiu cred ca poti cere aceste informatii bancii oricand.

  14. #4454 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Toate intrebarile tale aveau raspuns daca sunai la banca
    Nu stiu daca-ti divulga informatii din extrasul de cont prin telefon. Tot ceea ce trebuie sa faci este sa ceri un extras de cont pe perioada in care ti-a fost debitat contul cu suma de test de catre PayPal, in dreptul tranzactiei aparand un text "EXPUSE" langa care se afla un numar de patru cifre, acele patru cifre reprezentand codul de verificare.
    In principiu cred ca poti cere aceste informatii bancii oricand.
    Asta am vrut, dar am zis sa nu sun aiurea, mai bine sa ma informez intai.
    In mailul trimis de PayPal scrie ca in 3-4 zile apare codul pe extrasul de cont.
    Si cum eu astazi am facut confirmarea la PayPal m-am gandit ca sun degeaba la banca.

  15. #4455 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Pai vezi ca trebuie sa ai si bani pe card ca altfel nu merge
    Mersi pentru lamurire. Asta era problema mea. Nu aveam bani pe card si nici nu am stiut ca trebuie sa am.

  16. #4456 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    ms mult playgame am reusit

  17. #4457 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    daca imi cumpar ceva de pe psn de exemplu un joc , daca formatez hardu pierd si jocul nu ???

  18. #4458 SP
    Member Dante's Avatar
    pai te loghezi cu contul de pe care l-ai cumparat si-l downloadezi iar

  19. #4459 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    iti ramane in download list
    daca ai formatat..intri in account managerul tau...transaction manager...download list si dai download din nou

  20. #4460 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    aha ok ca ma gandeam sami iau ceva de pe acolo ms mult asa m-am mai linistit un pic ms mult

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts