Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 1175 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 282 332 732 ... LastLast
Results 4,621 to 4,640 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4621 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    veti careva instalat linux,daca da cum e,cum merge viteza etc .sisa imi spuneti daca merita varog ms

  2. #4622 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Trebuia sa fi pus de ieri o comanda la pretul respectiv. Din cate stiu eu sunt obligati sa respecte pretul pus chiar daca este gresit.
    si iti spune ca nu mai e disponibil. dar a venit de la alt importator cu minunatul pret de ... lei trust me i know from experience

    faza cu pretul este in magazin. la casa se plateste pretul afisat, nu ce apare in sistem

  3. #4623 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  4. #4624 SP
    Member taz@'s Avatar
    Dragon Age: Origins Ps3 Collectors Edition Confirms Mass Effect 2 on Playstation 3?

    Mai stiti ca acum cateva luni,un site pentru ps3 spunea ca un joc extrem de indragit pe 360 va ajunge si pe ps3?...hope never dies

  5. #4625 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    Dragon Age: Origins Ps3 Collectors Edition Confirms Mass Effect 2 on Playstation 3?

    Mai stiti ca acum cateva luni,un site pentru ps3 spunea ca un joc extrem de indragit pe 360 va ajunge si pe ps3?...hope never dies
    Jocul ala extrem de indragit era Castle Crashers.

    http://www.consolegames.ro/forum/143433-post1029.html

  6. #4626 SP
    Member taz@'s Avatar
    da??? lol lol lol n-am stiut pana acum;ms ca mi-ai zis lol

  7. #4627 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Jocul ala extrem de indragit era Castle Crashers.

    http://www.consolegames.ro/forum/143433-post1029.html
    Nu, nu era vorba de Castle Crashers.

    Quote Originally Posted by TheSixthAxis
    We’d like to set the record straight that Castle Crashers, whilst exciting for PS3 owners, isn’t the franchise we were referring to.
    Inca nu se stie care este jocul la care faceau referire cei de la TheSixthAxis.

  8. #4628 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by itallianul21 View Post
    veti careva instalat linux,daca da cum e,cum merge viteza etc .sisa imi spuneti daca merita varog ms
    Tu abia sti sa folosesti meniu de la ps3 si vrei linux? Linux nu e windows sa dai next next finish.

  9. #4629 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    si iti spune ca nu mai e disponibil. dar a venit de la alt importator cu minunatul pret de ... lei trust me i know from experience

    faza cu pretul este in magazin. la casa se plateste pretul afisat, nu ce apare in sistem
    Ce-i drept nu am intrat la ei pe site. Acum vad ca nu au plata on-line.

    Insa daca ei afiseaza un pret gresit, si eu cumpar produsul respectiv on-line cu cardul (in cazul in care ofera aceasta posibilitate), din moment ce deja l-am platit, mi-l pot refuza?

  10. #4630 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by itallianul21 View Post
    veti careva instalat linux,daca da cum e,cum merge viteza etc .sisa imi spuneti daca merita varog ms
    On-Topic
    1. Eu am.
    2. Se misca bine.
    3. Se mertia (Iti recomand Ubuntu ca incepator)

    Off-Topic
    1. Va dura ceva sa inveti.
    2. Il vei "buli" si instala de 2-3 ori pe zi in primele zile.
    3. Inainte de linux mai bine incearca putin un manual de limba romana care "se merita" mai mult in viata. Functiile de gramatica sunt mai usoare decat cele de unix

  11. #4631 SP
    Junior Member sere's Avatar
    salutare! am si eu un ps3 slim cumparat acu 2-3 saptamani... si am si eu o problema. Am primit cadou nfs Shift si m-am tot jucat ... nu mult sa zic undeva la jumatatea jocului ca progres si de exemplu uneori cand termin o cursa nu salveaza si sa zic se restarteaza consola...ma da in meniul principal... aveti careva vreo idee? Multumesc

  12. #4632 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Gear of War 1 sau 2?

  13. #4633 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Mass Effect :-"

  14. #4634 SP
    Banned Mario's Avatar
    Vreau de la un prieten niste videouri cu bmx etc,el le are in hd,daca mi le va pune pe un Dual-Layer le pot rula in hd daca le pune pe ps3?

  15. #4635 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by sere View Post
    salutare! am si eu un ps3 slim cumparat acu 2-3 saptamani... si am si eu o problema. Am primit cadou nfs Shift si m-am tot jucat ... nu mult sa zic undeva la jumatatea jocului ca progres si de exemplu uneori cand termin o cursa nu salveaza si sa zic se restarteaza consola...ma da in meniul principal... aveti careva vreo idee? Multumesc
    cand zici hd cred ca te referi la mkv nu? daca e asa atunci raspunsul este NU ps3 nu are suport pentru mkv, dar exista o solutie ps3 media server care va face streaming intre calculator si ps3. este foarte usor de utilizat, afiseaza subtitrare si are suport pentru majoritatea videourilor.

  16. #4636 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    N4G.com : Naughty Dog dev confirms cross game voice chat.

    I think they wanted people to have fun and ejoy the show since all dead players can talk to each other no matter what team you are on. But I will suggest it anyway. Not to mention that the next PS3 firmware update is going to allow cross game chat. So if players use that instead of in game communication then they would also be able to communicate enemies positions.

  17. #4637 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    cand zici hd cred ca te referi la mkv nu? daca e asa atunci raspunsul este NU ps3 nu are suport pentru mkv, dar exista o solutie ps3 media server care va face streaming intre calculator si ps3. este foarte usor de utilizat, afiseaza subtitrare si are suport pentru majoritatea videourilor.
    NFS Shift + Ps3 Media server + mkv = wrong quote?

  18. #4638 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #4639 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    NFS Shift + Ps3 Media server + mkv = wrong quote?
    oopus era pentru @Mario

  20. #4640 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PlayStation Network Regular Scheduled Maintenance – PlayStation.Blog
    The PlayStation Network will undergo maintenance tonight, October 14. Maintenance is expected to start at 11pm Pacific and could last for several hours. During this time, some users won’t be able to access the PlayStation Store or account management, and may encounter some difficulty while signing in to PSN.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: Yesterday, 10:18
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts