Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 243 of 1175 FirstFirst ... 143 193 233 241 242 243 244 245 253 293 343 743 ... LastLast
Results 4,841 to 4,860 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #4841 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by augustingabriel View Post
    Va rog sa-mi spuneti cum fac sa vad filmele cu subtitrare. Filmele mele divx au puse srt si PS3-ul meu nu le afiseaza!???
    in timp ce merge filmul, apesi triunghi, si in meniul care iti apare mergi la Subtitles si dai X button o data (o sa apara Subtitles: Other am impresia), si ar trebui sa mearga.

  2. #4842 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    in timp ce merge filmul, apesi triunghi, si in meniul care iti apare mergi la Subtitles si dai X button o data (o sa apara Subtitles: Other am impresia), si ar trebui sa mearga.
    Nu induce omul in eroare.

    Quote Originally Posted by augustingabriel View Post
    Va rog sa-mi spuneti cum fac sa vad filmele cu subtitrare. Filmele mele divx au puse srt si PS3-ul meu nu le afiseaza!???
    Ps3-ul nu suporta subtitrari gen .sub, .srt etc. Ca sa ai subtitrare la un fisier video . avi trebuie sa bagi subtitrarea in containerul fisierulului. Asta se face in 1-2 minute cu programul sub2divx(google) cu care vei deschide filmul si fisierul cu subtitrarea si vei creea un alt fisier video care v-a contine si subtitrarea in el. Restu procedezi cum zicea lilmonkey mai sus.

  3. #4843 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    You Got the Touch! - Climb the Spiked Column in Hades without taking damage

    This seems hard

  4. #4844 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    citeste te rog atent ce a zis omul : "Filmele mele divx au puse srt". am presupus ca a folosit deja un program ca sa genereze un fisier .divx (eu folosesc aviaddxsubs, tu ai mentionat altul).
    cel mai bine asteptam sa posteze cu mai mult info...asa poate ne vom lamuri.

  5. #4845 SP
    BMC
    Junior Member BMC's Avatar
    Salut! Mi-a promis sotia ca de Craciun ma lasa sa-mi iau un PS3. Vreau sa incep joaca cu Uncharted 2 si Prince of Persia. E bine pentru un "consolist" incepator?

  6. #4846 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by BMC View Post
    Salut! Mi-a promis sotia ca de Craciun ma lasa sa-mi iau un PS3. Vreau sa incep joaca cu Uncharted 2 si Prince of Persia. E bine pentru un "consolist" incepator?
    E mai bine cu un Uncharted 1 + Uncharted 2

  7. #4847 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by BMC View Post
    Salut! Mi-a promis sotia ca de Craciun ma lasa sa-mi iau un PS3. Vreau sa incep joaca cu Uncharted 2 si Prince of Persia. E bine pentru un "consolist" incepator?
    Uncharted 1+Uncharted 2+ MGS4 (daca esti fan al seriei)/Killzone2

  8. #4848 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by BMC View Post
    Mi-a promis sotia ca de Craciun ma lasa sa-mi iau un PS3...
    lol ce m-am amuzat... mi-am adus aminte de tinerete! lol

    Pentru driving sa nu-ti lipseasca Burnout Paradise.

  9. #4849 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    nu cred ca exista un gamer care nu ar vrea asa ceva, cel putin pe acest forum .

    Eu astept un pack gen GTA trilogy ..poate poate

  10. #4850 SP
    Junior Member Knowalex's Avatar

    Cum setez Media server...

    Salut.. sunt nou pe forum.. As dori sa imi spuneti si mie cum setez media serveru... Ma chinui de f mult timp.. Ideea e ca am un router D-link di524. Cred ca de la el e ceva.. trebuie sa setez ceva sau sa fac ceva... nush..
    In mare... am instalat Ps3 media server v1.01. imi gaseste ps3 dar tot nu vad nmk.
    am incercat si cu Windows media player... tot nmk.. nu gaseste.
    Acum am windows 7.
    Astept raspunsuri. Va multumesc

    Ok. Calculator: Core 2 duo 3.0 ghz, 4gb ram, Placa video 9600gt. hard 250 gb.

  11. #4851 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Poate nu ai un PC destul de puternic.Eu l-am instalat(Media Server-ul) ,mi-a detectat PS3-ul si merge fara probleme.

  12. #4852 SP
    Junior Member Knowalex's Avatar
    Ok. Calculator: Core 2 duo 3.0 ghz, 4 gb ram, 9600gt, hard 250.

  13. #4853 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Se pare ca ai mai mult ca mine..Nu inteleg de ce nu merge.Da-mi add pe mess,ID: danieljitaru ,sa iti trimit MS-ul pe care il folosesc eu.Cheers

  14. #4854 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ai incercat cu windows media player? what the.... iti dai seama ca ps3 media server se foloseste sa vezi filmele de pe PC pe Playstation 3 ..si nu vice versa nu ?

  15. #4855 SP
    gmn
    Junior Member gmn's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    Ai incercat cu windows media player? what the.... iti dai seama ca ps3 media server se foloseste sa vezi filmele de pe PC pe Playstation 3 ..si nu vice versa nu ?
    Se poate si cu media player din cate stiu. Windows Media Player face streaming de pe pc.

  16. #4856 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Am trimis un joc prin prioripost luni, a ajuns si a fost ridicat marti, problema este ca inca nu mi-a ajuns rambursul.
    Daca s-a intampalt sa fi venit cand nu am fost acasa trebuia sa lase un mandat postal nu? Am sunat la prioripost si m-au trimis sa sun la ODPC sau asa ceva, am sunat acolo si au nevoie de nr de prezentare de pe chitanta destinatarului dar nu cred ca o mai are.

    Intrebarea mea este, care ar fii urmatorii pasi de facut pentru a primii rambursul? (La cat de idiot am fost am si trecut la valoare 30 ron)

  17. #4857 SP
    Member Imperatore's Avatar
    BMC cumpara jocurile alea recomandate mai sus de Muthu Raoul sunt varf de lance la Ps3

  18. #4858 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    InFamous neaparat sa nu fie ratat

  19. #4859 SP
    BMC
    Junior Member BMC's Avatar
    Multumesc pentru recomandari, voi tine cont de ele. Si zi asa, drati71, razi de mine, da? Acum eu sper sa merite cele doua saptamani de munca de convingere a sotiei, cu alte cuvinte sper sa merite achizitionarea consolei, altfel, nu stiu ce va fac!!!

  20. #4860 SP
    Senior Member erik95's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts