Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 307 of 1175 FirstFirst ... 207 257 297 305 306 307 308 309 317 357 407 807 ... LastLast
Results 6,121 to 6,140 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #6121 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    inainte de craciun am incarcat, am fost plecat cateva zile, cand m-am intors, ban. abia pe 6 ianuarie am reusit sa sun la ei sa ma debaneze.

  2. #6122 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    intrebarea e daca se intimpla asta cu orice fel de card sau nu. de ex, eu am un mastercard introdus la ei. tu ce aveai?

  3. #6123 SP
    Member Geonebun's Avatar
    ai luat ban pe acc cu care ai cumparat de pe psn us sau ai luat ban pe acc de Ro in caz ca ai folosit acc de us doar sa cumperi ?
    si la ce numar se suna sa te debaneze ?

  4. #6124 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    consola a fost banata, iar contul suspendat, nu mai puteam sa intru pe PSN de pe nici un cont. nu cred ca are legatura cu tipul de card, dar eu foloseam visa.

  5. #6125 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    cum adica ei baneaza consolele celor care nu au Ps store in tara respectiva doar ca au incercat sa cumpere cu un alt card ?
    este adevarat ca in user agreement scrie ca nu e voie sa dai o adresa falsa sau ceva in genul asta dar totusi platesti ce cumperi nu furi. Nu cred ca este important de unde cumperi din Gabon sau din SUA atita timp cat platesti ceva care teoretic trebuia sa fie un drept al tau de cand ai cumparat consola.

  6. #6126 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Quote Originally Posted by enigma97 View Post
    Ca nu imi apar trofeele. Si nu imi dau seama de ce
    Tia facut sync la trofee eu m-am dus la friends si imi apare useru meu am dat click pe el si pentru un moment mia aparut synchronizing trophies si dupa aia miau aparut toate trofeele. Si vezi sa nu joci cu cheaturi ca sar putea sa nu ti se activeze trofeele.

  7. #6127 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    well, faza cu banurile se trage de la faptul ca sony incearca cu disperare sa ne bage pe gat cardurile alea de PSN, probabil au castig mai mare din ele.. dar si asa, la noi in romania sa cumperi astfel de carduri, trebuie ori sa-ti comanzi de pe site-uri de afara, gen amazon etc, ori sa cumperi de la "baieti".. problema e ca daca a aparut un joc si-l vrei, trebuie sa dai comanda de card.. astepti.. pierzi cateva zile. pe langa asta, platesti comisioane peste comisioane celor care le aduc. o tampenie.

  8. #6128 SP
    Member Geonebun's Avatar
    aveti cumva un site care sa vand psn cards us eu si asia ? sa trimita codul , nu trebuie pachet

    http://www.play.com/Games/PlayStatio...&ob=Price&fb=0 , camera asta functioneaza la ps3?

  9. #6129 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Pentru carduri valorice PSN contactează-l cu �ncredere pe Webpredator, �ţi trimite pe PM/ym/mail cod de UK, US sau HK.
    Pt. a doua �ntrebare: DA, PS2 EyeToy Works on the PS3 - PS3 - Kotaku

  10. #6130 SP
    Member Geonebun's Avatar
    nu vreau la predator , cam numai 2 zile sa rapsunda pe mess sau la telefon alte 2 zile pana iti trimite , vreau pe site

  11. #6131 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Prima dată că aud aşa ceva despre Alex
    Site: https://www.gamepointsnow.com/psn-pl...-network-cards -- HK nu au, doar UK şi US; acceptă Google Checkout.
    A, şi cu plăcere

  12. #6132 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    M-ar interesa si pe mine o pereche de ochelari 3d pentru a putea sa vad filme 3d pe ps3 daca imi puteti arata si mie niste oferte dar sa fie de calitate destul de buna adica sa nu ma usture ochii dupa 10 min.

  13. #6133 SP
    Member MSlv's Avatar
    da nu poti sa cumperi direct codul de reincarcare, ceea ce inseamna ca poti sa alimentezi teoretic instantaneu dupa achizitie? e si mai ieftin si nu mai treb sa astepti posta...

  14. #6134 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Am si eu doua intrebari - Pentru cei care ati cumparat PS3 Slim de la magazin din Romania, daca schimb hdd-ul se pierde garantia ?
    Daca pun hdd-ul de la modelul de 60 GB la Slim, e posibil sa imi dea vreo eroare avand in vedere ca pe cel vechi aveam penultimul update aparut, iar pe Slim il am pe ultimul ?

  15. #6135 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ai incarcat cumva contu de pe 2 carduri diferite ? Nu de alta da mi-e si tarsa sa mai incarc,eu am incarcat prin noiembrie tot cu visa dar n-am primit ban.

  16. #6136 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    ati citit asta? se confirma? a mai patit cineva?

    PS3 Ban | Gamer info
    Ce naiba?? Inseamna ca e periculos sa mai cumpar de pe PSN US cu cardul personal??? Mda...Trebuia sa vina si momentul asta....

  17. #6137 SP
    Member L0G1X's Avatar
    @MisterJuice: NU se pierde garanţia, ba chiar �n manual ai instrucţiunile de �nlocuire HDD. Dacă se defectează consola (bloc optic, YLOD, ... - orice �n afară de noul HDD), repui desigur HDD original �nainte de a o duce la garanţie. C�nd bagi HDD-ul de 60GB, ţi-l va formata obligatoriu - să ai �ntr-un port USB băgat stick FAT32 cu ultimul firmware luat de pe site (copiat �n folderul \PS3\UPDATE - majusculele sunt obligatorii). Baftă!

  18. #6138 SP
    Member AccenT's Avatar
    As putea copia filme/muzica prin retea (cablu ethernet + wireless) de pe HDD-ul PC-ului pe HDD-ul PS3-ului?

  19. #6139 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by AccenT View Post
    As putea copia filme/muzica prin retea (cablu ethernet + wireless) de pe HDD-ul PC-ului pe HDD-ul PS3-ului?
    eu am reusit prin wireless, prin media server sa copiez imagini si muzica. Filme n-am incercat dar nu vad de ce n-ar merge

  20. #6140 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Mah ce face YLOD la PS3 din ce cauza apare??Se poate repara??

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts