Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 1175 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 542 1042 ... LastLast
Results 821 to 840 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #821 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    daca imi pun un sticker pe ps3 si merg cu el la garantie in caz ca doamne fereste se intampla ceva mi-l primeste cu stickerul pus?

  2. #822 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  3. #823 SP
    Member DraZziW's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    daca imi pun un sticker pe ps3 si merg cu el la garantie in caz ca doamne fereste se intampla ceva mi-l primeste cu stickerul pus?
    iisuse.

    normal ca nu se intampla nimic

  4. #824 SP
    Member piratu360's Avatar
    am vazut pe PS Store jocuri full de ps1. intrebarea mea e daca sunt compatibile cu ps3 de 40 gb?

  5. #825 SP
    Junior Member khrisstyan's Avatar
    am o problema,cand conectez cablul Hdmi la tv imi recunoaste semnalul ca DVI si nu am imagine de loc si nici sunet.dc se intampla asta si cum as putea sa rezolv problema

  6. #826 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by khrisstyan View Post
    am o problema,cand conectez cablul Hdmi la tv imi recunoaste semnalul ca DVI si nu am imagine de loc si nici sunet.dc se intampla asta si cum as putea sa rezolv problema
    pe telecomanda de la televizor vezi daca ai un buton HDMI.apasa pe el si va emrge.asa am patit si eu

  7. #827 SP
    Junior Member khrisstyan's Avatar
    nu am.alte solutii?am sa selectez dintrun meniu hdmi dar cum vam spus cand bag cablul hdmi mi se schimba automat in DVI si nici cum nu ma lasa sa il schimb in hdmi

  8. #828 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Lasa cablul HDMI conectat la TV, dar sa fie singurul pentru video si audio, iar apoi reseteaza consola si iti va detecta automat prin ce ai conectat-o la TV.

  9. #829 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    deci am o problema cu sign in la PSN,mi-am facut un count pe US de pe situl playstation.us.com si apoi am mers la PS3 m-am connecat la net si am dat sign in cu accountu de US ,si zicea ceva de genu ,,you can't sign in while using another's person sign id " wtf ? help ?

  10. #830 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    De ce nu ai facut contul de pe consola? Asigura-te ca ai dat sign out de pe PC inainte sa te conectezi de pe PS3.

  11. #831 SP
    Junior Member DRACVLAD's Avatar
    Am si eu cateva intreari pentru impatimitii PS si nu numai,avand in vedere ca acest joc,din 2001 este multi console.Va mai aduceti aminte de Crash Bandicoot?A fost o serie de 15 jocuri(Crash Bandicoot,Crash Bandicoot 2,Crash Bandicoot 3,Crash Team Racing,Crash Bash,Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex,Crash Bandicoot: The Huge Adventure,Crash Bandicoot 2: N-Tranced,Crash Nitro Kart,Crash Bandicoot Purple: Ripto's Rampage,Crash Twinsanity,Crash Tag Team Racing,Crash Boom Bang!,Crash of the Titans,Crash: Mind over Mutant)incepand in 1996 si terminand in 2008.Mie unul mi-au placut toate in special CTR.Am tot cautat sa vad daca vor mai scoate ceva pentru PS3 dar nu am gasit mai nimic.
    Voi ce stiti in legatura cu Crash Bandicoot?Mai apare ceva nou?Sperante sa apara ceva pe PS3?
    dancecrashdance_2.gif

  12. #832 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    piratu360, normal ca sunt compatibile, altfel de ce ar mai fi aparut pentru PS Store-ul de pe PS3? Orice joc de PS1 este compatibil cu orice model de PS3.
    DRACVLAD, cauta pe IGN sa vezi daca e listat ceva la PS3.

  13. #833 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    piratu360, normal ca sunt compatibile, altfel de ce ar mai fi aparut pentru PS Store-ul de pe PS3? Orice joc de PS1 este compatibil cu orice model de PS3.
    DRACVLAD, cauta pe IGN sa vezi daca e listat ceva la PS3.

    eu din cate stiu pe psstore UK (nu mai am acolo cont) nu erau jocuri de psone deoare ce cele din europa nu sunt compatibile ci doar pe US
    poate ma insel dar din cate tin minte nu erau pe UK

  14. #834 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Erau si jocuri de PSone sigur. Am vazut cateva pe acolo. O mare parte dintre jocurile full de acolo sunt de PSone si scrie ca sunt compatibile cu PS3/PSP.

  15. #835 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  16. #836 SP
    Junior Member sfekla's Avatar
    salut,am si eu o problema.abia ce am primit ps3(stiu cum functioneaza in principiu l-am vazut la un prieten) si desi am cablu HDMI(high-speed) si am facut si setarile care sunt chiar in filmuletul de mai sus,jocurile mi se vad ca si cum nu as avea un HDMI. Televizorul este un LG full hd iar alte ps 3 -uri(aveau cablurile lor) care le-am mai pus la acest tv se vedeau perfect.intrebarea mea este: o fi din cauza cablului HDMI?sa cumpar unul HDMI normal si nu high speed sau high quality?multumesc. Craciun fericit tuturor!

  17. #837 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    am o nedumerire rau de tot ,deci imi albeste paru in cap

    oare ps3-u imi strica sistemele 5.1 ????

    am avut logitech g51 dupa o luna jumate mi sau dus 2 sateliti la el,cred ca era prima oara cand am ascultat muzica intr-un timp mai indelungat la el,si mi sa dus
    acum mi-am luat z 5500 (acum 2 saptamani) am ascultat de 2-3 ori mai tare dar putin timp ,iar astazi de Craciun cam dupa o ora de ascultat tare (sa zicem la 90 % de tare) mi se dusa Subwooferu
    la 5 liniute imi baraie ,la jumate pur si simplu parca flutura un cauciuc


    dupa ce il duc la garantie imi bag ceva si nu il mai tine la ps3 ,il bag la pc,

  18. #838 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    gata am rezolvat ,nu stiam ca trebuie facut un alt user mersi istrategie

  19. #839 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

    Supercar Challenge

    Sa vedem ce va fi cu jocul asta... se anunta un simulator, mai bun ca Ferrari Challange, avand insa si optiuni arcade pentru cei mai putini priceputi Preview: Supercar Challenge - ComputerAndVideoGames.com

  20. #840 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Sa vedem ce va fi cu jocul asta... se anunta un simulator, mai bun ca Ferrari Challange, avand insa si optiuni arcade pentru cei mai putini priceputi Preview: Supercar Challenge - ComputerAndVideoGames.com
    Ferrari Challenge a fost un joc OK.Cu imbunatatirile mentionate in acel articol,Supercar Challenge ar putea fi un joc bun.Sa speram ca asa va fi,desi nu cred ca va avea sanse in fata lui Gran Turismo 5

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 1175 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 542 1042 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts