Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 420 of 1175 FirstFirst ... 320 370 410 418 419 420 421 422 430 470 520 920 ... LastLast
Results 8,381 to 8,400 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #8381 SP
    Member justamodel's Avatar
    Am gasit pana la urma singura casca pe care o gasesti prin Europa
    Turtle Beach Headset : Ear Force PX21

  2. #8382 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by fulg3r View Post
    ziceam asa daca o sa imi iau HDD extern si vroiam sa bag cele 320gb in ps3 fara sa fie HDD extern conectat in ps3,ce nu e de inteles?
    Vrei sa bagi 320Gb in PS3 fara ca hdd-ul extern sa fie conectat la PS3 si te mai miri ce nu e de inteles?

    Oricum, daca reusesti sa bagi "giga" in consola de pe un hdd extern fara sa-l conectezi invata-ma si pe mine trucul, te rog.

  3. #8383 SP
    Member vTGS's Avatar
    Am o problema, am incercat de mai multe ori sa intru in sectiunea movies pe PSN ma lasa sa intru dar nu ma lasa sa le accesez(am incercat cateva la sectiunea Free TV si zice This content cannot be...from this account) am folosit pana acuma 3-4 proxy-uri de US fara vreun rezultat. Proxy-urile sunt de vina sau fac eu ceva gresit?( La Internet connection pun Ip-ul proxy-ului si portul, dau Disable la UPnP mai mult nu trebuie sa fac nu?)

  4. #8384 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by vTGS View Post
    Am o problema, am incercat de mai multe ori sa intru in sectiunea movies pe PSN ma lasa sa intru dar nu ma lasa sa le accesez(am incercat cateva la sectiunea Free TV si zice This content cannot be...from this account) am folosit pana acuma 3-4 proxy-uri de US fara vreun rezultat. Proxy-urile sunt de vina sau fac eu ceva gresit?( La Internet connection pun Ip-ul proxy-ului si portul, dau Disable la UPnP mai mult nu trebuie sa fac nu?)
    Cica cei de la sony au mai nou ceva in sistem ce detecteaza daca vrei sa te cuplezi prin proxi si esti automat blocat. Incearca prin vpn, unica solutie.

  5. #8385 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Un hit scos intr-o editie mai "budget priced", mai ieftina.
    Referitor la jocurile PLATINUM, e vreo diferenta in gameplay-ul lor?
    Exista vreo diferenta in afara de carcasa intre jocurile normale si cele platinum ?

  6. #8386 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie View Post
    Referitor la jocurile PLATINUM, e vreo diferenta in gameplay-ul lor?
    Exista vreo diferenta in afara de carcasa intre jocurile normale si cele platinum ?
    nu e nicio diferenta. sunt la fel, doar ca pe carcasa scrie platinum. this is all.

  7. #8387 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Si pe disc scrie Platinum... ca fapt divers (in caz ca vrea sa schimbe carcasa si coperta).

  8. #8388 SP
    Banned M V P's Avatar
    Stiu ca sunt intrebari de incepator(unii poate ca o sa va spargeti de ras.. asta este- nu toti ne-am nascut invatati):

    1) Daca cumpar Gta Episodes LC trebuie sa le dwd de pe PSN sa ma pot juca? Sau bag blu-ray-ul si gata?
    2) Trebuie cont de aceela valoric sa ma pot juca jocuri in multiplayer (online) sau doar sa am jocul si sa am cont pe psn?
    3) Cum imi dau seama ce zona sunt jocurile? Si ce legatura au ele cu contul psn creeat?

  9. #8389 SP
    Member drati71's Avatar
    1.Se poate sa il cumperi pe disk sau sa-l downoadezi de pe PSN contra cost.
    2.NU, trebuie doar jocul si cont PSN UK, US... etc.
    3.Pe carcasa jocurilor e un glob pamantesc cu un numar. Detalii aici.

  10. #8390 SP

  11. #8391 SP
    Banned M V P's Avatar
    Multumesc frumos de raspunsuri

  12. #8392 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Insomniac Games comment about Ratchet and Clank Collection for Playstation 3

    Sony will be releasing The Sly Collection for the Playstation 3 in November. The Playstation 2 compilation composes of enhanced graphics to go along with new features like trophy and Playstation Move support.
    With Sony hinting at more Playstation 2 collections to come for the Playstation 3, many fans wondered if the Ratchet and Clank series will be next in line to receive the same treatment. Insomniac Games posted the following message on their Twitter:
    "we won't make it, but we'd support Sony if they decided to do it!"
    Yoshida: Sony “very aware” of demand for Team ICO Collection

    SCE Worldwide studios boss Shuhei Yoshida has said Sony is “aware” of the demand for a Team ICO Collection on PS3.“As soon as we released God of War in an HD collection, there were people that were giving us suggestions,” Yoshida told Joystiq during an E3 interview.“And ICO and Shadow of the Colossus is on the top of the list. And we are very aware and we want to see and play it in HD with a better framerate as well, so that’s something we are very, very aware of.”

  13. #8393 SP
    Member slabunator's Avatar
    Reeditiile sunt un "weat dream" pentru companii: usor de realizat, aduc profit mare in timp scurt. Very nice.. un IP nou, ceva?

  14. #8394 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by slabunator View Post
    Reeditiile sunt un "weat dream" pentru companii: usor de realizat, aduc profit mare in timp scurt. Very nice.. un IP nou, ceva?
    totusi unele jocuri chiar merita un remake

  15. #8395 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Da, doar sa nu devina nesimtiti cu asta, de exemplu sa creasca pretul. Deja e cam mult 40$ pentru 2 jocuri vechi de ani buni, iar la GoW Collection s-a lucrat 13 saptamani ( postase cineva pe thread-ul dedicat), deci nu e vorba de costurile productiei.

    @slabunator: Cred ca asta e si motivul pentru care nu aduce nimeni un IP cu adevarat nou, ceva original. Cele mai bine vandute jocuri din ziua de azi sunt continuari ale unor serii celebre ( CoD, FF, MGS, GT, Halo). In acelasi timp IPurile noi, venite de la producatori 3rd party, s-au dovedit a fi in mare parte esecuri, financiar vorbind ( HAWX, EndWar, Dead Space). Foarte putine ating vanzari foarte mari, iar aici ma gandesc la Gears of War, Bioshock sau Mass Effect.

  16. #8396 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Credeti ca e posibil ca PS3-ul Slim sa se incalzeasca mai puternic daca este tinut pe orizontala?

    Pana acum l-am avut pe verticala si desi se incalzea destul de puternic (cablurile din spate chiar frigeau aseara l-am pus pe orizontala si s-a incalzit chiar mai puternic. Deasemenea se auzea mai tare si cand invartea discul dar e posibil sa fi fost de la Heavy Rain ca doar la jocul asta se aude discul invartindu-se in blana.

  17. #8397 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Orice consola se incalzeste tot secretu este ca indiferent cum o pozitionezi, sa ii lasi loc sa "respire sa nu o inchizi in diferite dulapuri sau sa o pui pe covor si din cand in cand sa o mai cureti de praf cu un aspirator de putere mica. In al 2-lea rand vezi ca PS3 Slim are nevoie de un stand vertical pentru a nu se rasturna desi merge si fara eu nu am incredere in stabilitatea ei in pozitie verticala fara stand.

  18. #8398 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    A new month is upon us, and to kick off the summer here is a list courtesy of PS3Center.net (linked above) of the Sony PlayStation 3 releases for July, 2010.

    To quote: "Here is a list of all the games that are coming out for PS3 in the next month. I think I speak for everyone when I ask, where are all the games???"

    July 6:

    • Call of Duty: Modern Warfare 2 Resurgence Pack (PSN)

    July 7:

    • Monkey Island 2: Special Edition (PSN)

    July 13:

    • Little League World Series Baseball 2010
    • NCAA Football 11
    • DeathSpank (PSN)

    July 27:

    • Clash of the Titans
    • BlazBlue Continuum Shift

    July 31:

    • Top Gun (PSN)

  19. #8399 SP
    Junior Member marius323's Avatar
    salut am un ps3 slim si am dat restore factory setings dupa care imi cere sa introduc cablu in usb cu controleru si sa apas pe butonul ps de pe controler,il apas da nimic ramane asa,stie cineva ce se intampla??????

  20. #8400 SP
    Member drik's Avatar
    40$ pentru 2 jocuri excelente mi se pare decent. Plus, mai e toata chestia aia cu „nu esti obliat sa cumperi”.

    Si nu, nu asta e problema. E vorba de cerere, care �n cazul remake-urilor pentru PS3 este imensă. Apoi sunt alte motive pentru care seriile existente primesc continuari. In primul rand pentru ca o serie ca Halo, MGS sau FF si-a dovedit deja cu timpul calitatea. Lumea urlă după IP-uri noi c�nd acestea apare constant, verificați Internetele, sunt o gramada.

    Mereu va exista cineva care va cere altceva decat ce exista deja. Daca pana acum s-a plans dupa remake-uri HD, acum ca le primim vrem mai multe IP-uri noi. Apoi vrem inca un God of War. Apoi vrem mai multe remake-uri HD iar.

    Iar exemplele date de tine nu sunt chiar potrivite. HAWX este cel mult mediocru, EndWar nu tinteste cel mai larg public iar Dead Space e si horror si 18+, si toata lumea stie cat risca atunci cand lanseaza un joc M. Nicio surpriza la cum s-au vandut.
    Pana si Jaffe incearca sa intre in T cu noul Twisted Metal pentru a incuraja vanzarile.

    Ar trebui sa vrem mai multe jocuri bune, nu pur si simplu mai multe jocuri...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4278 Last Post: 14-05-2024, 10:01
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts