Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 450 of 1175 FirstFirst ... 350 400 440 448 449 450 451 452 460 500 550 950 ... LastLast
Results 8,981 to 9,000 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #8981 SP
    Junior Member pepy's Avatar
    am un ps3 cumparat din Canada, nu reusesc sa vad filmele originale cumparate din Romania (imi spune ca nu poate citi in Pal ),si bag stickul de memorie,cu fisiere photos, music, video si nu imi vede nici un stick.In concluzie nu reusesc sa bag nici filme, nici poze nici muzica.Ce as putea sa fac?

  2. #8982 SP
    Junior Member equinox's Avatar

    Ps3 net

    PT NET AM NEVOIE NEAPARAT DE 1 ROUTER ??Eu am fibra optica da nu cred ca o sa mearga.Un sfat ceva pls sunt disperat.

  3. #8983 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Poti sa te duci sa faci setarile de internet asa:Advance=>....etc,etc si cand ajungi la PPoE dai yes si bagi acolo utilizatorul si parola.

  4. #8984 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by pepy View Post
    am un ps3 cumparat din Canada, nu reusesc sa vad filmele originale cumparate din Romania (imi spune ca nu poate citi in Pal ),si bag stickul de memorie,cu fisiere photos, music, video si nu imi vede nici un stick.In concluzie nu reusesc sa bag nici filme, nici poze nici muzica.Ce as putea sa fac?
    Ca sa ti le vada de pe stick ar trebui sa ii faci niste foldere specifice, dar cand introduci stick-ul, fara foldere facute, apasa triunghi in loc de x si ai optiune show files.

    Quote Originally Posted by Hrdcore View Post
    Daca faci o pre-comanda pe zavvi iti ia banii de pe card in momentul in care este inregistrata pre-comanda sau doar cand o au pe stoc si trimit comanda ?
    Nu iti ia banii decat in momentul in care iti trimit comanda.

  5. #8985 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Sony teases two mystery games in Tokyo Game Show list - Gadgets & Tech, Life & Style - The Independent
    long with big name games such as LittleBigPlanet 2, Gran Turismo 5, and Pro Evolution Soccer 11, Sony is promising to unveil two previously unannounced games at the Tokyo Game Show (TGS), September 16-19 - one game for the PlayStation 3 home console and one for the PlayStation Portable.

  6. #8986 SP
    Junior Member ultrasfarist's Avatar

    ultras farist

    dece nu merge asassin creed 2 cu 1080p daca in menu e cand joc se schimba pe 720p

  7. #8987 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Sper ca macar la TGS sa anunte Uncharted 3.

  8. #8988 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Sper ca macar la TGS sa anunte Uncharted 3.
    A postat AndRewqp un video cu cele mai anticipate jocuri pentru Ps3 din 2011. Ce ma surprins a fost prezenta in top a Uncharted 3 ( nu prea avem informatii si nici o data de lansare ) si Final Fantasy Versus XIII ( joc cu care producatorii ne aburesc de ceva timp ).

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Top 10 highly anticipated PS3 games for 2011:
    YouTube - Top 10 highly anticipated PS3 games for 2011

  9. #8989 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu cred ca l-a TGS vor anunta Uncharted 3. Poate vor anunta 2 jocuri 3rd Party sau ceva produs pentru piata japoneza. As miza pe MGS: Peace Walker PS3 si Demon's Souls 2. Uncharted 3 va fi anuntat cel mai probabil la un eveniment vestic, la Spike (cum a fost 2ul), E3 sau Gamescom (ar fi totusi cam tarziu).

  10. #8990 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Nu cred ca l-a TGS vor anunta Uncharted 3. Poate vor anunta 2 jocuri 3rd Party sau ceva produs pentru piata japoneza. As miza pe MGS: Peace Walker PS3 si Demon's Souls 2. Uncharted 3 va fi anuntat cel mai probabil la un eveniment vestic, la Spike (cum a fost 2ul), E3 sau Gamescom (ar fi totusi cam tarziu).
    Peace Walker PS3, ai ceva surse? Nu mi se pare deloc plauzibil.

  11. #8991 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Se zvoneste de ceva timp ca ar putea exista si o versiune de PS3 a jocului.


    Is Metal Gear Solid Peace Walker PS3 To Be Announced At TGS? | N4G
    Metal Gear Solid: Peace Walker Considered for PS3

  12. #8992 SP
    Member unlike's Avatar
    Putine jocuri sunt facute la 1080, majoritatea sunt 720p.

  13. #8993 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by ultrasfarist View Post
    dece nu merge asassin creed 2 cu 1080p daca in menu e cand joc se schimba pe 720p
    mi-e lene sa scriu asa ca ctrl+c, ctrl+v saves the day

    Assassin's Creed II runs at 720p; it only upscales to 1080p. You can force 1080p upscaling by disabling 720p in the PS3's display settings, but the game will in fact run at 960x720 not 960x1080. Better off sticking with 720p. (So much for some users saying the game looking sharper at 1080p...)

    Very few games are 1080p. List of Rendering Resolutions + basics on hardware scaling, MSAA, framebuffers - Beyond3D Forum is a handy resource for this kind of thing.

  14. #8994 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Kojima a spus intr-un interviu ca Peace Walker a fost initial gindit ca un joc pentru PS3 si portat pe PSP, acum se poate ca acel ceva cu totul nou in universul MGS de care se vorbeste sa fie acest joc, cine stie, ca zvonul a aparut dupa ce s-a anuntat Rising.

  15. #8995 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Nu cred ca l-a TGS vor anunta Uncharted 3. Poate vor anunta 2 jocuri 3rd Party sau ceva produs pentru piata japoneza. As miza pe MGS: Peace Walker PS3 si Demon's Souls 2. Uncharted 3 va fi anuntat cel mai probabil la un eveniment vestic, la Spike (cum a fost 2ul), E3 sau Gamescom (ar fi totusi cam tarziu).
    pfai erik sa iti fie gura (tastatura) de aur . Daca ar anunta DS 2 atunci eu as fi in paradis . Nu prea am auzit stiri legate de joc desi mi s-ar parea foarte plauzibil sa lanseze un sequel :
    1. In primul rand cei de la Atlus se asteptau sa vanda doar 75 de mii de exemplare . Pana acuma au vandut 720 000 de mii de exemplare

    2.Este cel mai vandut joc de la Atlus (s-a vandut chiar mai bine decat orice joc din seria Persona pt Ps2 , ps1 sau psp ).

    3. Sfarsitul ar fi fost destul de plauzibil cat sa lase loc pt un sequel . (cei care au terminat jocul cred ca inteleg ce vreau sa zic ).

    Oricum , abea astept TGS . Sigur o sa anute niste jocuri noi sau o sa prezinte niste video-uri incredibile (FF versus XIII anybody ? ) . Si uncharted 3 cred ca o sa fie prezentat la un alt gaming event .

  16. #8996 SP
    Member cisse's Avatar
    @PumaS : litlle big planet, battlefiled bad company 2

  17. #8997 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    720 000 de mii ? 720 000 DE MII ? WTF?!? Trebuie sa-l iau si eu, daca s-a vandut in 720 DE MILIOANE de exemplare...

    PS: IT'S OVER NINE THOUSAND !!!

  18. #8998 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    720 000 de mii ? 720 000 DE MII ? WTF?!? Trebuie sa-l iau si eu, daca s-a vandut in 720 DE MILIOANE de exemplare...

    PS: IT'S OVER NINE THOUSAND !!!
    Tu confuzi miile cu milioanele?

  19. #8999 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    mmda . 720 de mii de exemplare . un nr f bun pt Atlus da din pacate unu destul de ic daca il compari cu celelalte RPg-uri lansate recent care nici nu se compara cu DS daca ma intebi pe mine (Oblivion , Fable , dragon age etc ) . primele 2 fiind un exemplu numa bun cum , ca hack & slash-urile se vand de nush cate ori mai bine decat jocurile provocatoare si uimitoare care chiar necesita tactica si indemanare .

    Eu la toti prietenii mei le-am recomandat DS si le tot spun ca ii cel mai bun joc pe care am pus mana in ultimii ani . Si le spun sa il cumpere , da daca vor sa ajute developerii atunci macar sa il cumpere nou . SH nu ajuta . Si cand am vazut stirea aia cum ca servere de DS o sa se inchida in martie sincer am ramas ceva de genu cateva minute . Ma si gandeam ca de se vindea la fel de bine ca si Fable (3.72 de mil ) sau Oblivion (aproape 4 mil jumate pe ps3 si xbox ) atunci nu te teme ca serverele acelea mergeau si dupa ce aparea DS 3 . .

    Cred ca principalul factor care a descurajat lumea sa cumpere jocu a fost faptul ca era mult prea greu pt unii .... Mda , unii sau obisnuit sa apese pe acelasi buton ca niste tembeli si sa invinga orice inamic in mai putin de 1 min .

    Da oricum , sa speram ca o sa anunte vreun sequel la TGS . Astept niste stiri legate de Demon's souls 2 mai mult decat FF versus XIII (si nu te teme si la ala astept cu sufletu la gura)

  20. #9000 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Tu confuzi miile cu milioanele?
    Tu cum ai facut scoala? Cu tractoru'? Ce naiba... 720 de mii de mii ( nu m-am repetat ), nu inseamna 720 000 000 ? 720 000 000, nu inseamna 720 de milioane ? Am si eu o singura pretentie: Data viitoare, gandeste inainte sa apesi Submit Reply...

    Tudoran: Nu mi-o lua in nume de rau, n-am nimic cu Demon Souls. Daca eram fan RPG, probabil l-as fi cumparat. FF versus XIII il astept si eu, desi e RPG... .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts