Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 491 of 1175 FirstFirst ... 391 441 481 489 490 491 492 493 501 541 591 991 ... LastLast
Results 9,801 to 9,820 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #9801 SP
    Junior Member bogdanell_gsm's Avatar
    @AngelicToucH: N-am zis "am luat jocul x, cum il fac sa ruleze?", e total diferit de ce am zis eu.
    PS: Jumatate din ce-ai scris n-am inteles, wth?! "era o vremea...in aceiasi de lansare"?

  2. #9802 SP
    Member prise's Avatar
    ma lamureste si pe mine cineva cum deschid black market in just cause 2?
    multumesc

  3. #9803 SP
    Junior Member bogdanell_gsm's Avatar
    Tot acelasi prieten de care era vorba mai sus, si-a comandat si controller-ul de mai jos pt. PS3, intrebarea e urmatoare: Butonul Home banuiesc ca are aceeasi functie ca si butonul PS de pe controllerul original, nu?

    Saitek PS1000 Dual Analog Pad Gamepad - PC Garage

  4. #9804 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    ma lamureste si pe mine cineva cum deschid black market in just cause 2?
    multumesc
    Apesi si .

  5. #9805 SP
    Member haimi708's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdanell_gsm View Post
    Tot acelasi prieten de care era vorba mai sus, si-a comandat si controller-ul de mai jos pt. PS3, intrebarea e urmatoare: Butonul Home banuiesc ca are aceeasi functie ca si butonul PS de pe controllerul original, nu?

    Saitek PS1000 Dual Analog Pad Gamepad - PC Garage
    In mod normal asa e!

    Acum e posibil sa difere in functie de modelul de joystick (3 modele de joystikuri compatibile ce le-am avut pe mana, ce semanau cu cel din linkul tau, aveau butonul Home similar cu PS - doar sa fie compatibil cu PS3).

  6. #9806 SP
    vrc
    Junior Member vrc's Avatar
    Salutare...as putea sa transmit internet la ps3 cu router(wireless)?

  7. #9807 SP
    Member haimi708's Avatar
    Da, fara probleme. Doar ca trebuie sa setezi conexiunea la PS3 sa fie wirelles si nu wired.

  8. #9808 SP
    Junior Member boghy1995's Avatar
    Eu chiar nu doresc aparenta pe piata a unei console PS4.Nu e deajuns jocurile pe care le are consola PS3
    Hmm... ma rog.Nici nu o sa apara prea curand zic eu

  9. #9809 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Intrebarile de genu asta le pui pe site-urile de unde tragi jocurile.Era o "vremea" cand luam ban ca ziceam ca ma joc ceva in aceiasi de lansare,acum se vorbeste free "am luat un joc cum il pun pe stick?" ?
    Aici te-ai ars, nu vezi? El/prietenul lui era din categoria aia care DOAR vrea sa faca backup la jocuri pe stick, in nici un caz ca le aduca mai usor de la calculator la PS3, dupa ce s-a terminat de luat torrentul.
    Acum serios, nu se sesizeaza nimeni?

  10. #9810 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    "Prietenu meu si-a cumparat stick ca sa puna jocuri pe el,dar e prea batut in cap ca sa isi faca cont pe un forum si sa intrebe pentru el."

    fixed for bogdan

  11. #9811 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Boghy, tu mai bine ți-ai dori un manual de limba rom�nă.

    APAR�NT, -Ă, aparenți, -te, adj. 1. Care este altfel dec�t pare la prima vedere, care este doar �n aparență așa cum se arată. Liniște aparentă. ♦ (Adverbial) �n aparență. 2. (Franțuzism) Care apare cu claritate (privirii, minții). ◊ Cărămidă aparentă = cărămidă specială destinată zidirii unor fațade care nu se acoperă cu tencuială. – Din fr. apparent, lat. apparens, -ntis.

  12. #9812 SP
    Junior Member bogdanell_gsm's Avatar
    @AngelicToucH: Deja am dat-o rau de tot in off-topic, da' tot iti raspund: Care-i legatura ca nu si-a facut el cont pe forum?Inseamna ca-i batut in cap?...anyway, n-am intrebat pt. mine deoarece eu nu mi-am modat PS3-ul. Spor.

    ON-Topic: PS3 are o durata medie de viata a lentilei?De exemplu citisem undeva ca la PS2 FAT ar fi ~1500h, iar PS2 Slim ~1000h.

  13. #9813 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdanell_gsm View Post
    ON-Topic: PS3 are o durata medie de viata a lentilei?De exemplu citisem undeva ca la PS2 FAT ar fi ~1500h, iar PS2 Slim ~1000h.
    nu cred ca are ... poti sa dai un link unde ai citit? e prima oara cand aud de acest lucru.

  14. #9814 SP
    Member MSlv's Avatar
    ps4 probabil ca o sa fie anuntat la urmatorul E3, ceea ce ar insemna ca in 2 ani va fi lansat, 2012 adica.

  15. #9815 SP
    Junior Member amatyca's Avatar
    buna ziua!
    am si eu o rugaminte daca ma puteti ajuta ( poate ca este un topic pe tema asta dar eu nu l-am gasit ...sorry)
    am ps3 de 80 gb si l-am legat la un philips led 5000 full hd prin cablu hdmi ...jocurile merg ,dvd normal merg dar cand bag film blu-ray original imi zice ca nu este semnal ...am intrat in toate setarile posibile si nu stiu ce sa-i mai fac.
    mentionez ca am mers cu consola la un mag de inchirieri si l-au legat la tv-ul lor si filmul merge ...
    ms anticipat pt ajutor

  16. #9816 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Poate bluray-ul folosit nu e aceeasi zona cu PS3-ul. PS3-ul e region free doar pe partea de jocuri, DLC-urile si filmele sint region locked.

  17. #9817 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Vezi sa nu iti redea blu-rayul la o rezolutie care nu o suporta televizorul de xemplu un BD-DVD la 1080p pe un TV ce duce maxim 720p, cel mai bine este sa te duci la settings-display settings si de acolo debifezi 1080p (el fiind bifat by default de consola) si apoi mai incearca odata. Bafta

  18. #9818 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    nu cred ca o sa anunte niciun ps4 la urmatorul E3... le merge foarte bine acum si au zis ca de-abia acum au inceput sa foloseasca 100% din potentialul maxim al actualului ps3. or sa scoata ps4 de-abia peste 3-4 ani (zic eu), n-are rost sa se complice aiurea anii astia cu anunturi, etc.

  19. #9819 SP
    Member killlemalll3's Avatar

  20. #9820 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Da care-i rationamentul pt care numai SUA beneficiaza de PS Rewards?!
    Ca daca era in toata lumea si in Romania nu, intelegeam.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts