Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 661 of 1175 FirstFirst ... 161 561 611 651 659 660 661 662 663 671 711 761 1161 ... LastLast
Results 13,201 to 13,220 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #13201 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    nasol de tot :-(

  2. #13202 SP
    Member viezure's Avatar
    Fully banuiesc ca inseamna cu store cu tot, ca altfel..

  3. #13203 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    din surse sigure , psn-ul va fi off toata luna lui mai, deci nu e doar un simplu zvon ... mizerie !!!

  4. #13204 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Și tu �l cunoști spargi semințe �n fața blocului la bere cu RO-Mircea?

  5. #13205 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    da da

  6. #13206 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Și tu �l cunoști spargi semințe �n fața blocului la bere cu RO-Mircea?
    Domn`Mircea o arde dubios pe mirc ca doar e hecăr, nu sta el de seminte.
    Poate ne trezim maine cu vreo amenintare tip yahoo messenger din partea domnului Tacconi. "Nu iesi din casa maine ca te asteapta 2 malaci la iesire si un Tico negru cu toba sparta", stiti voi categoria.

  7. #13207 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Dar totusi nu se stie absolut nimic despre jocuri?Jocuri precum inFamous,Killzone 2 sau Uncharted Drake`s Fortune ar putea sa fie sau vor fi jocuri minis?

  8. #13208 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    Dar totusi nu se stie absolut nimic despre jocuri?Jocuri precum inFamous,Killzone 2 sau Uncharted Drake`s Fortune ar putea sa fie sau vor fi jocuri minis?
    Singurele surse oficiale sunt cele 2 bloguri PS. EU, respectiv US. Daca acolo nu scrie nimic despre jocurile propuse inseamna ca nu se stie nimic. Nu te lua dupa surse, zvonuri etc.

    Probabil cele 5 vor face parte din lista jocurilor disponibile pe Store, las niste linkuri mai jos.

    Jocuri PS3 doar pe PS Store.
    Jocuri PS3 disponibile si pe PS Store.
    Killzone si Uncharted nu se afla in lista.

  9. #13209 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Mai mult ca sigur vor fii jocuri first party, adica publicate de catre Sony. Eu as vrea MAG de exemplu, dar ma indoiesc ca vom primii asa ceva.

  10. #13210 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  11. #13211 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    "Clubul PS3" a fost inchis pentru un motiv, incetati odata cu vaitatul si bocitul si vedeti-va de treaba. Cine simte ca nu mai rezista gaseste lame la magazin.
    S-ar putea sa fiu un pic off-topic insa... pentru ce motiv anume a fost inchis mai exact "Clubul PS3"?
    Pentru ca e mai usor sa inchizi un thread decat sa-l moderezi?
    Era asa greu sa se stearga toate posturile pline cu prostii si sa ramana doar cele care intr-adevar se spunea ceva relevant la privire cu modul in care s-a ajuns in situatia asta sau cand se va termina?

    Lasand la o parte toate prostiile marca "a la Tacconi" pe mine chiar ma interesa sa am intr-un singur loc cat mai multe stiri privind soarta PSN. Asta pentru ca in ultima vreme de-abia am timp sa ma mai joc pe consola, dar aminte sa stau sa caut pe net ultimele stiri cu privire la data cand ii dau drumul.

    Daca as fi avut timp sa ma joc destul, chiar nu era o problema cu PSN-ul. Terminam DA2, imi luam si ME2 si umpleam timpul. Poate stergeam de praf Demon's Souls si-l mai terminam o data.
    Dar n-am avut mai mult timp de o ora fara intreruperi si as fi preferat un meci-doua rapide de BC2 in loc de un RPG in care as fi uitat ce questuri trebuie sa fac intre reprizele de joaca.
    Asa ca nu toti cei care se vaita si bocesc"" au prea mult timp liber de pierdut si de aia plang atat dupa PSN. Mai sunt si cei care au o ora libera o data la 2 zile si vor sa o umple si nu pot din cauza ca au dat-o astia de la Sony in bara.

  12. #13212 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Lasand la o parte toate prostiile marca "a la Tacconi" pe mine chiar ma interesa sa am intr-un singur loc cat mai multe stiri privind soarta PSN. Asta pentru ca in ultima vreme de-abia am timp sa ma mai joc pe consola, dar aminte sa stau sa caut pe net ultimele stiri cu privire la data cand ii dau drumul.
    Cine a zis ca trebuie sa cauti pe net informatii? Singura sursa de informatii legate de PSN pe care ar trebuii sa o folosesti este PS blog (PlayStation.Blog.Europe : Your daily fix of PlayStation news from across the SCEE region). Restul sunt doar speculatii, presupuneri si informatii provenite din vise.

    Asa ca nu toti cei care se vaita si bocesc"" au prea mult timp liber de pierdut si de aia plang atat dupa PSN.
    Nu am zis ca au prea mult timp liber, dar din cate stiu eu vaitatul si bocitul nu ajuta cu nimic nu? Ca sa nu mai zic de amenintari gen "trec pe Xbox", "nu mai cumpar produse Sony" etc. Nu cred ca intereseaza pe cineva ce fac unii din lipsa de online.

  13. #13213 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Cine nu se vaita nu primeste nimic, la fel cum bebelusul care nu plange nu primeste mancare/apa, etc.

  14. #13214 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Cine a zis ca trebuie sa cauti pe net informatii? Singura sursa de informatii legate de PSN pe care ar trebuii sa o folosesti este PS blog (PlayStation.Blog.Europe : Your daily fix of PlayStation news from across the SCEE region). Restul sunt doar speculatii, presupuneri si informatii provenite din vise.
    In primul rand tin sa-ti multumesc pentru link. Si nu e o gluma, chiar am vrut de cateva ori sa caut o sursa cat mai oficiala insa nu am reusit sa dau de ea.

    In al doilea rand insa, sunt si alte surse ccare nu sunt doar speculatii sau presupuneri si care sunt mai recente:
    Sony

    De asta am dat pentru ca e repostata pe Kotaku, alt site de gaming nu urmaresc in afara de el si CG.

    In al treilea rand am dat quote la postul tau insa nu ma refeream strict la ceea ce ai scris tu.
    Simteam insa nevoia sa dau frau liber nemultumirilor mele fata de caderea PSN-ului si de decizia moderatorilor de a inchide un thread de 223 de pagini, care e foarte util, si care e si sticky, doar pentru ca vreo 2 indivizi isi faceau de cap pe acolo.

    Mai ontopic: stie cineva daca Brink va avea un online demo? Pare interesant, dar nu stiu inca daca e chiar genul meu, chiar as prefera sa incerc inainte sa cumpar.

  15. #13215 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    In primul rand tin sa-ti multumesc pentru link. Si nu e o gluma, chiar am vrut de cateva ori sa caut o sursa cat mai oficiala insa nu am reusit sa dau de ea.

    In al doilea rand insa, sunt si alte surse ccare nu sunt doar speculatii sau presupuneri si care sunt mai recente:
    Sony

    De asta am dat pentru ca e repostata pe Kotaku, alt site de gaming nu urmaresc in afara de el si CG.
    sincer iti mai recomand Gaming News, Reviews, Previews, Cheats & Tips - ComputerAndVideoGames.com si MCV | News, interviews and opinions from the games industry

    dar ca siteuri oficiale, sunt cele 2 bloguri:
    PlayStation.Blog.Europe : Your daily fix of PlayStation news from across the SCEE region
    PlayStation Blog : The official PlayStation Blog for news updates on PlayStation Network, PlayStation 3, PSP and NGP

  16. #13216 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Mai ontopic: stie cineva daca Brink va avea un online demo? Pare interesant, dar nu stiu inca daca e chiar genul meu, chiar as prefera sa incerc inainte sa cumpar.
    Nu o sa fie un demo din cate stiu, ceea ce si pe mine m-a cam calcat un pic pe nervi. Mie personal mi se pare aberant sa cumperi un joc bazat in special pe multiplayer fara sa ai macar o sansa sa il testezi. Cred ca pana la urma o sa ii zic pas si o sa joc in continuare killzone 3 si Bad Company 2 pana apare Battlefield 3. Daca totusi vrei sa iti formezi cat de cat o parere incearca sa te uiti la un gameplay live pe Justin tv.

    Asta este un exemplu: GAMECASTING IN [HD] // with kaiico on Justin.tv

  17. #13217 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    din surse sigure , psn-ul va fi off toata luna lui mai
    Daca ai surse asa de sigure dc nu le si spui? Esti cumva frate de cruce cu cineva de la Sony?

  18. #13218 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by DeianD View Post
    Daca ai surse asa de sigure dc nu le si spui? Esti cumva frate de cruce cu cineva de la Sony?
    E coleg de celula cu tacconi si RO-Mircea

  19. #13219 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Un clean up aici n ar strica .

  20. #13220 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Un clean up aici n ar strica .
    De ce nu ceri sa se inchida si threadul asta ? Mereu ceri sa se curete forumul ....De ce nu postezi tu pe forumul trinitas sau mai stiu eu ce forumuri ff serioase .
    Noi aici , imi place sa cred ca mai radem , mai glumim ,poate mai deviem de la subiect etc ...ca doar d'aia e forum de discutii ...
    Eu nu pot sa-i inteleg p'astia asa ofuscati pe anumite threaduri cand mai sunt cateva posturi offtopic ....Nu te intereseaza sau nu-ti place sari 2-3 posturi si revine lumea de la sine la on-topic . Vrei curatenie , asteapta putin sa trecem pe pagina urmatoare ...si o sa fie f curat
    Sa nu uiti sa-mi dai report pt offtopic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18053 Last Post: Today, 05:51
  2. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts