Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 676 of 1175 FirstFirst ... 176 576 626 666 674 675 676 677 678 686 726 776 ... LastLast
Results 13,501 to 13,520 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #13501 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    SteveReynolds Steve Reynolds (PlayStation Store Operations Manager on PSN)
    Acknowledged. There is a problem with PSN in the latest countries we rolled out to (except UK, IRE & ME). We're dealing with it.

    All PSN is currently down for an emergency maintenance. Please hold for more...

  2. #13502 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Era de asteptat ca nu o sa mearga totul din prima. Sper sa rezolve pana ma intorc de la liceu maine...

  3. #13503 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    �n niciun caz, p�nă plec la liceu numai Bioshock 2 online
    FML, am uitat că măine am teză la info

    Imediat dau sing out și după sign in să văd dacă mai merge PSN

    // Nu mai funcționează PSN . Mă, aștia de la Sony sunt nebuni la cap

  4. #13504 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    FML, am uitat că măine am teză la info

    Imediat dau sing out și după sign in să văd dacă mai merge PSN
    si daca nu mai merge, te pui sa inveti ?

  5. #13505 SP
    Junior Member keeplive's Avatar

  6. #13506 SP
    Member bartonn's Avatar
    PlayStationEU PlayStation Blog EU



    Please bear with us as we continue working on #PSN restoration. We are experiencing extremely heavy traffic.


    M-am jucat pana acuma BC2.Ce fun a fost.Nu prea erau pers online dar a fost fun.

  7. #13507 SP
    Junior Member keeplive's Avatar
    intrat, jucat (putin bc2), plecat (sa dorm). motivul : psn....a intrat din nou la odihna
    noapte buna

  8. #13508 SP
    gmn
    Junior Member gmn's Avatar
    tweet
    PlayStation Blog EU
    Please bear with us as we continue working on #PSN restoration. We are experiencing extremely heavy traffic.

  9. #13509 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Am si eu o intrebare (nu pot sa ma dumeresc singur, nu de alta): De ce trebuie neaparat sa intrati in fix seara asta? Exact cand incearca alte cateva milioane de oameni sa intre? Pentru ce?

  10. #13510 SP
    gmn
    Junior Member gmn's Avatar
    E numai problema ta daca nu te poti lamuri. Mie cel putin mi se pare logic sa vrei sa te joci online dupa o pauza de aproape o luna.
    La fel de logic mi se pare si sa existe problemele care exista din cauza traficului.
    Numai ca sony trebuia sa se astepte la asta. Ei stiu cati useri de psn au, ei stiu cate servere au, ce putere de calcul si cata banda alocata.

  11. #13511 SP
    Member LeGenD's Avatar
    nu va mai agitati inutil atat ca nu rezolvati nimic.....relax ffs.....pe maine poimaine networkul o sa fie mai stabil

  12. #13512 SP
    Member dorin_star's Avatar
    PSN UK este tot in mentenanta nu iau dat inca drumul . De azi dimineata tot incerc.

  13. #13513 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    nu va mai agitati inutil atat ca nu rezolvati nimic.....relax ffs.....pe maine poimaine networkul o sa fie mai stabil
    Ce vorbesti ma, nu ai cu cine sa te intelegi. Se inghesuie astia mai ceva ca oile, daca le zici sa intre maine e ca si cum i-ai duce la ghilotina.

  14. #13514 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    ce se agita lumea,eu nici nu mi-am aprins consola. Astept sa se calmeze apele sa mearga bine reteaua sa-mi schimb si eu linistit parolele,o zi 2 in plus n-o sa mor. Seriale si Xbox pana atunci, bafta la toata lumea sa nu-si piarda conturile.

  15. #13515 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ooo da. Sunt sigur 100% ca tu duminica noaptea te vei juca online pana la 5 dimineata.

    Sony are serverele facute sa suporte un anumit numar de utilizatori deodata, si nu pe toti. Diferentele de fus orar plus numerosi alti factori inseamna ca nu toata lumea sta si o arde pe PSN la aceeasi ora. Acum ca vine multimea de gameri nervosi/suparati/panicati/nerabadatori e ca un sut pentru servere, care (ma repet) nu au fost gandite sa suporte numarul asta de utilizatori deodata, drept urmare pica iar PSN ul.
    Toata lumea e suparata ca Sony e prosti, si ca are servere proaste care nu suporta 77 milioane de gigei simultan (stiu ca numarul de conturi "reale" este cu muuuuulte milioane mai mic), si se duce suparata la culcarica, iar maine la servici va fi supilici ca nu a avut PeSeNeu duminica seara pe data de 16 mai la ora 12:33 noaptea.

    Fiti oleaca mai relaxati. Ati rezistat o luna, cred ca mai rezistati cateva ore (vreo 18 la numar).

    xoxo

  16. #13516 SP
    Member LeGenD's Avatar
    ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  17. #13517 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    PSN UK este tot in mentenanta nu iau dat inca drumul . De azi dimineata tot incerc.
    te inseli am apucat sa joc vreo 30 de minute dar am iesit pentru ca mergea extraordinar de rau !
    Si normal dupa a doua incercare mi-a aparut mesajul cu mentenanta adica acum vreo 20 de minute !
    Sa speram ca se vor calma apele si totul va reintra in normal maine ,sper eu !

  18. #13518 SP
    gmn
    Junior Member gmn's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Sony are serverele facute sa suporte un anumit numar de utilizatori deodata, si nu pe toti.
    Sincer, eu daca eram vreun sefulet cu putere de decizie la SONY, as fi marit numarul de servere astfel incat sa tina mult mai multi useri si mult mai mult trafic decat cel preconizat(oricum mare).

    E o chestie de imagine, care la SONY a fost grav afectata in ultimele saptamani si nu cred ca isi mai doresc si comentariile care apar acum de genul "au dat drumul dar a picat iarasi", "nu rezista la trafic mare" etc etc.

    Evident, pt mine ca user nu e mare chestie sa mai astept cateva ore, dar orele astea in plus in care psn este down dupa ce a anuntat ca e up, se vor traduce in (alte) comentarii si articole negative pe site-urile de specialitatate, iar mai tarziu, cand vor fi folosite ca factor decizional in ps3 vs xbox, se vor tradce in (alti) clienti/bani pierduti.

  19. #13519 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by gmn View Post
    Sincer, eu daca eram vreun sefulet cu putere de decizie la SONY, as fi marit numarul de servere astfel incat sa tina mult mai multi useri si mult mai mult trafic decat cel preconizat(oricum mare).
    E uite din cauza asta nu esti tu un sefulet cu putere de decizie la Sony. Mergeti si cumparati Xbox si jucati Halo, nu va tine nimeni legati de PS3. Eu unul astept restul jocurilor de calitate de anul asta.

  20. #13520 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Tocmai am jucat c�teva meciuri de Vietnam, se mișcă neașteptat de bine, n-am �nt�mpinat nici o problemă.

    Am făcut și sync la trofee, rezolvat dilema cu cele pentru Saboteur. kthxbai

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts