Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 680 of 1175 FirstFirst ... 180 580 630 670 678 679 680 681 682 690 730 780 ... LastLast
Results 13,581 to 13,600 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #13581 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Attached Images Attached Images mester.jpg

  2. #13582 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Multumesc ReNeGaDe124 , pentru ajutorul acordat!

    Stima!

    Apropo la store cand au zis ca dau drumul?

    ThX!

  3. #13583 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Imi pare rau, dar cel mai tare ramane RO-Mircea. Ce-am facut eu e o nimica toata pe langa ce poate face cel mai mare hacar din Romania.



    Multumesc tuturor de aprecieri! Acum duceti-va si bucurati-va de PlayStation Network ca a fost destul de lunga asteptarea.

  4. #13584 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Multumesc tuturor de aprecieri! Acum duceti-va si bucurati-va de PlayStation Network ca a fost destul de lunga asteptarea.
    M-as bucura daca ai si accepta invite-urile din LBP 2 jk
    Oare cati au trecut pe xbox? Is foarte curios cati au ramas loiali PS3-ului.

  5. #13585 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    M-as bucura daca ai si accepta invite-urile din LBP 2 jk
    Oare cati au trecut pe xbox? Is foarte curios cati au ramas loiali PS3-ului.
    Mie mi se pare o prostie loialitatea asta pentru console. Poti sa fi loial jocurilor daca vrei, conteaza ce joci, nu pe ce joci. Nu?

  6. #13586 SP
    Member ccheep84's Avatar
    As dori sa va intreb urmatoarele: bateria controller-ului trebuie formatata? Pot incarca bateria ds3-ului intr-o alta unitate cu usb inafara de consola? Cat dureaza de regula incarcarea acesteia? Multumesc mult

  7. #13587 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Oare cati au trecut pe xbox? Is foarte curios cati au ramas loiali PS3-ului.
    Ce sa faci pe 360? Acolo toate functioneaza...te joci linistit...X is online...plictisitor. Aici ai parte de agonie si extaz, un fel de Alice in Wonderland vs Resident Evil.

  8. #13588 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Oare cati au trecut pe xbox? Is foarte curios cati au ramas loiali PS3-ului.
    Cantitate neglijabila, se intorc ei inapoi pana la sfarsitul anului cand se lanseaza Uncharted 3.

  9. #13589 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    1. Nu
    2. Da
    3. La o incarcare de 20-30 de minute, te tine cateva ore. Daca o incarci full, cateva zile.

  10. #13590 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    As dori sa va intreb urmatoarele: bateria controller-ului trebuie formatata? Pot incarca bateria ds3-ului intr-o alta unitate cu usb inafara de consola? Cat dureaza de regula incarcarea acesteia? Multumesc mult
    Nu cred ca zice nicaieri daca trebuie formatata bateria. Eu nu am facut asta....
    Am pus controlerul la PC si se incarca dar dureaza mai mult. Iar cei de la Sony nu recomanda asta...

    PlayStation� Knowledge Center | Support - PlayStation.com

    Note: the only recommended way to charge the SIXAXIS or DUALSHOCK 3 wireless controller is via a USB cable connected to the PS3 as described above. The SIXAXIS or DUALSHOCK 3 wireless controller will only charge if the PS3 system is turned on.
    To check the battery level on the controller, press and hold the [PS logo] button for at least two seconds. The battery�s charge level will be displayed on the PS3 screen.

  11. #13591 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Oare cati au trecut pe xbox? Is foarte curios cati au ramas loiali PS3-ului.
    Sa fim seriosi, din motivele enumerate de ffocus jumate dintre cei pe Xbox au trecut la PS3.

  12. #13592 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  13. #13593 SP
    Member psycho-07's Avatar
    nu merge sa schimb parola si am cont de RO, stiti cumva cum trebuie sa procedez?

  14. #13594 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    cauta putin ca s-a postat de 10 ori metoda.
    p.s. am fost primul care a anuntat ca psn este on !!! sa se stie !!!

  15. #13595 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    cauta putin ca s-a postat de 10 ori metoda.
    p.s. am fost primul care a anuntat ca psn este on !!! sa se stie !!!
    Ai un os!

  16. #13596 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-theodor View Post
    cauta putin ca s-a postat de 10 ori metoda.
    p.s. am fost primul care a anuntat ca psn este on !!! sa se stie !!!
    Pai zi si unde, daca tot te obosesti sa raspunzi la intrebare cu ceva ce nu prea ajuta. Unde sa caut, pe jos, unde?

  17. #13597 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    bun care vrea sa bagam niste meciuri de uncharted 2 online (PSN FuriaAlba ) si ma anuntati la ce ora vreti si jucam in seara asta de
    la 7 jum

  18. #13598 SP
    Member psycho-07's Avatar
    am dat unde imi apare sa imi schimb parola si nimik mai astept cateva zile pana gasesc eu ce trebuie sa fac ca aici iti explica baieti de raman fara psn inaca 30 zile

  19. #13599 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    nu merge sa schimb parola si am cont de RO, stiti cumva cum trebuie sa procedez?

    http://www.consolegames.ro/forum/f15.../index235.html

  20. #13600 SP
    Junior Member Whoswho69's Avatar
    Quote Originally Posted by BogdaN_RO View Post
    Grozav... Am primit ieri 3 mailuri de la Sony cu treaba aia... Si na, am fost tampit rau...

    Acuma cand dau click pe un link imi zice ca PSN Store is not bla bla... Si cand vreau sa trimit un nou mail (de pe consola) ca sa fac ce a zis Renegade imi da a Server error has occured...

    Help?
    Unii au primit 3 mailuri, eu n-am primit niciunul. N-am decat varianta sa mai astept

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts