Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 707 of 1175 FirstFirst ... 207 607 657 697 705 706 707 708 709 717 757 807 ... LastLast
Results 14,121 to 14,140 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14121 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    1.N-ai cum sa faci 100 de giga ntfs si retul fat32 sau invers.Trebuie sa-l formatezi si pentru asta te duci si il bagi in calculator iar cand ti-l detecteaza ii dai la propiertes si apoi format si alegi fat 32.
    2.Raspun la intrebarea anterioara si nu nu are
    3.Western digital desigur,pentru ca samsungul cam are probleme,dar ti-as ecomanda cu buffer de 16mb

  2. #14122 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ciudat, am incercat sa instalez Burnout Paradise si imi da o eroare (80029564). Ce imi recomandati sa fac?

  3. #14123 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Ciudat, am incercat sa instalez Burnout Paradise si imi da o eroare (80029564). Ce imi recomandati sa fac?
    Sa astepti pana termina restul de oi care se ingramadesc sa ia ei tot de pe PSN acum si sa incerci din nou maine de exemplu.

  4. #14124 SP
    Junior Member djsktelef's Avatar
    Nu pot schimba parola pe contul de RO , dau sign in , primesc un email , intru pe linku din email , scriu noua parola si dupa imi zice ceva in genul : PS Store is not avaible in your country/region .

  5. #14125 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Ciudat, am incercat sa instalez Burnout Paradise si imi da o eroare (80029564). Ce imi recomandati sa fac?
    Stergel si dal jos ceva mai tarziu. Si eu am patit acelas lucru. Sters, maine zi dat jos si a mers.

  6. #14126 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Se pare că nu poţi lua map packurile pentru Killzone 3, tot trebuie cumpărate. Nu că 7-8 lire sau c�t costă ar fi mare lucru, dar doar asta m-ar fi �nc�ntat din programul lor.
    Eu l-am descarcat de pe US, merge fara probleme.
    Burnout Paradise de pe ce cont il descarcati? Eu am incercat de pe UK dar cred ca tb sa am abonament la ps plus.

  7. #14127 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Eu l-am descarcat de pe US, merge fara probleme.
    Burnout Paradise de pe ce cont il descarcati? Eu am incercat de pe UK dar cred ca tb sa am abonament la ps plus.
    Eu l-am luat si l-am instalat (Burnout), merge. Deci merg si dlc-urile de Killzone 3? Sunt curios daca dupa ce expira plus-ul ramanem cu ele.

  8. #14128 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Sunt curios daca dupa ce expira plus-ul ramanem cu ele.
    lasa-ma sa-ti raspund printr-un articol http://www.consolegames.ro/forum/f68...ystation-plus/ mai jos ai si un FAQ

  9. #14129 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Nu ramai cu ele, asta e! Cum naiba ati descarcat voi Burnout? Eu intru pe ps plus Uk, dau pe joc, imi apare Buy si ma trimite sa-mi fac abonament pe 1 an sau 3 luni

  10. #14130 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    lasa-ma sa-ti raspund printr-un articol http://www.consolegames.ro/forum/f68...ystation-plus/ mai jos ai si un FAQ
    Da stiu ca odata ce termini abonamentul dispar jocurile gratis, dar nu imi aduc aminte sa fi mentionat cineva si DLC-urile. Iar pe PS Blog de fiecare data au spus ca ce cumperi cu discount ramane al tau iar jocurile gratis (au facut referire doar la jocuri) dispar.

    ---------- Post added at 10:19 AM ---------- Previous post was at 10:17 AM ----------

    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Nu ramai cu ele, asta e! Cum naiba ati descarcat voi Burnout? Eu intru pe ps plus Uk, dau pe joc, imi apare Buy si ma trimite sa-mi fac abonament pe 1 an sau 3 luni
    Ti-ai activat acele 30 de zile de PS Plus si pe contul de UK?

  11. #14131 SP
    Junior Member MCV1's Avatar
    Am si eu o problema.Astazi am vrut sa i-au jocurile free de la psn welcome back pack si nu imi merge de pe ps store asa ca am incercat la services list dar cand dau imi apar"No content found".Imi poate zice si mie cinvea cum pot sa le downloadeze.

  12. #14132 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Am rezolvat, asta era problema, ca nu activasem ps plusul.

  13. #14133 SP
    Junior Member thenewguy20's Avatar
    salut am un sonny ps3 versiunea 3.55 modat si cer ajutor cum sa pun jocuri pe el daca vreti sa ma ajutati ma puteti gasi pe adresa de e-mail pls help

  14. #14134 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu incurajam pirateria.Aici nimeni nu-ti raspunde la intrebari legate de modare.

  15. #14135 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by thenewguy20 View Post
    salut am un sonny ps3 versiunea 3.55 modat si cer ajutor cum sa pun jocuri pe el daca vreti sa ma ajutati ma puteti gasi pe adresa de e-mail pls help
    Jocurile nu se pun pe consola se cumpara de la magazin

  16. #14136 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Salut ! Presupun ca toata lumea stie ca ieri am asistat la lansarea 'Welcome Back' pack-ului si se pare ca deja au fost niste probleme .
    La mine a fost in felul urmator : am dat click pt. a downloada primul joc de pe contul de UK si raspunsul a fost : No content found . Dupa aceea am vrut sa iau al doilea joc , dar PS Store-ul nu a mai mers . Am pierdut astfel ambele jocuri de pe contul de pe UK ( YUPIII !!!! ) . De pe contul de pe US am avut mai mult noroc , deoarece am putut downloada Super Stardust HD . Azi dimineata un prieten m-a ajutat si astfel am facut rost de Dead Nation si de R&C : Q 4 Booty . Eu doresc in continuare si LBP 1 . Stie cineva cum pot sa fac rost de el ?
    Cheers !

  17. #14137 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Nu ai pierdut nimic de pe contul de UK! Du-te la Account Management-> Transaction History-> Service List-> SCEA Promotions. Ai tot acolo. O sa-ti faca figuri, pentru ca sunt milioane de utilizatori care vor exact acelasi lucru, dar incearca, pana la urma o sa-ti dea voie.

  18. #14138 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Merci andreicristian9 !!!

  19. #14139 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    pe contul de us se plateste si tva separat? sau trebuie sa modific ceva la adresa sa nu mai platesc, eu am adresa trecuta pe ny si pe langa pret se adauga si tva.

  20. #14140 SP
    Junior Member Random's Avatar
    cum sa ma conectez cu internet de la rds (fara router) ? unde trehbuie sa bag usrul si parola?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts