Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 720 of 1175 FirstFirst ... 220 620 670 710 718 719 720 721 722 730 770 820 ... LastLast
Results 14,381 to 14,400 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #14381 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uita-te pe spatele carcasei, ca in poza de mai jos.

    zona 1 - USA
    zona 2 - Europa
    zona 3 - Asia

    si pentru cont ->
    Attached Images Attached Images dsc00090.jpg

  2. #14382 SP
    Member rogele 1's Avatar
    Inainte nu m-as fi gandit sa cumpar infamous 2,dar dupa ce am terminat 1,clar voi cumpara continuarea.Acum inteleg de ce sony au dat gratis infamous si LBP.In alta ordine de idei dead nation m-a dezamagit profund,dupa parerea mea jocul e groaznic.

  3. #14383 SP
    Member PumaS's Avatar
    Fiecare cu gusturile sale , mie dead nation mi s-a parut un joc extraordinar ( l-am terminat deja de 2ori ) Este un joc fun , antrenant si creeaza dependenta .

  4. #14384 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Salutare.

    Exista printre voi cineva care sa aiba PS3 cu HDD intern de 500 GB? Cati GB vede PS3-ul?

    De asemenea, dupa update la OFW 3.65 - nu-mi mai vede decat 63 GB pe un HDD Externde 600 GB - formatat FAT32. Ceva sugestii?

    Multumesc anticipat.

  5. #14385 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Salut baieti.Imi puteti spune daca exista mouse ptr ps3 in special ptr Modern Warfare 2 sau pentru joace cu shooting?

  6. #14386 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    Salut baieti.Imi puteti spune daca exista mouse ptr ps3 in special ptr Modern Warfare 2 sau pentru joace cu shooting?
    Dupa cate stiu poti pune mouse la PS3, dar il vei folosi doar in meniu si in browser web.
    Pentru jocuri cica este chestia asta:
    Mouse and Keyboard Support for all PS3 Games using Eagle Eye


  7. #14387 SP
    Junior Member FPS-FTW's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Fiecare cu gusturile sale , mie dead nation mi s-a parut un joc extraordinar ( l-am terminat deja de 2ori ) Este un joc fun , antrenant si creeaza dependenta .
    asa e , dead nation e un jocu super

  8. #14388 SP
    Member sensamur's Avatar
    Am si eu un voucher de EU la Patapon 3 ,dar conturile de RO sunt picate si nu pot descarca patchul.Stie cnv o tara din Europa in care merge PSN la sigur?

  9. #14389 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Anglia.

  10. #14390 SP
    Junior Member manuxman's Avatar
    Salut, pina la urma a reusit cineva sa-si reseteze parola unui cont de Romania? Eu tot incerc sa ma "cert" cu cei de la suport dar parca as fi furnica ce incearca sa doboare elefantul... Am si un cont de Australia la care am schimbat foarte usor parola dar vreau neaparat sa-mi rezolv contul de Romania ca pe el am toate trofeele . Deci daca cineva a reusit asa ceva sa-mi zica si mie sa stiu daca ma mai chinui sau nu. Mersi.

  11. #14391 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uite, incearca sa faci urmatorul lucru, sigur va merge http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post641089

  12. #14392 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    eu mi-am schimbat parola la contul de RO cu metoda cu inlocuirea cuvintelor in link, dar am facut-o in prima zi cand s-a putut.. chiar asa de ce ati asteptat pana acum?

  13. #14393 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by drac_baltat View Post
    eu mi-am schimbat parola la contul de RO cu metoda cu inlocuirea cuvintelor in link, dar am facut-o in prima zi cand s-a putut.. chiar asa de ce ati asteptat pana acum?
    nu mai merge decat cu metoda lui mavone, crede ma ca am incercat,metoda aia cu inlocuitul security cu reset nu a mai mers decat in primele zile.

  14. #14394 SP
    Junior Member manuxman's Avatar
    OLE! A mers! Nu pot decit sa va multumesc mult si... :applause:

  15. #14395 SP
    Member digitalhater's Avatar
    De unde cumparati PSN Card codes pentru US? Dar pentru UK? Multumesc.

  16. #14396 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    De unde cumparati PSN Card codes pentru US? Dar pentru UK? Multumesc.
    Incearca aici...
    Console
    Sigur gasesti. Compara preturi si alege ce te coafeaza... .
    Spor

  17. #14397 SP
    Member LeGenD's Avatar
    voi primiti connection timed out cand surfati store-ul?...deja ma scoate si pe mine din sarite....

  18. #14398 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Ne-au dat 30 de zile de ps plus dar vad ca nu mai baga nimic pe acolo, zgarcite rau piticaniile japoneze.

  19. #14399 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    ma poti ajuta?

  20. #14400 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    mie-mi zici toti is calare pe burnout si multi nu pot intra la un joc online din cauza asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts