Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 762 of 1175 FirstFirst ... 262 662 712 752 760 761 762 763 764 772 812 862 ... LastLast
Results 15,221 to 15,240 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15221 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Ai putea sa detaliezi?
    Joc instalat te referi la jocuri de pe psn?
    Daca da un cont poate fi activat pe maxim 5 console odata. Se pot si dezactiva.
    Daca is pe disc jocurile poti sa le joci pe cate console vrei.

  2. #15222 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Ma refer strict la jocurile pe disc. Nu imi permit sa le cumpar originale si ma vad nevoit sa le cumpar de la alti utilizatori. Vreau sa stiu daca merg online acele jocuri. Dupa raspunsurile voastre acest lucru este posibil.

  3. #15223 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Acest lucru este posibil la majoritatea jocurilor... Incepand cu FIFA 11 (cred), EA a introdus acel online pass, care daca este folosit pe un cont va trebui sa cumperi altul de pe store...

  4. #15224 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Poti incerca direct de pe PS3... Si pe site, si pe consola va trebui sa introduci data de nastere care ai pus-o la cont...

  5. #15225 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Cum a spus si bogdan, inainte sa cumperi un joc cauta pe google daca are online pass. NFS HP are, fifa are, Mortal Kombat are si mai sunt exemple.

  6. #15226 SP
    Junior Member sKyb0y's Avatar
    salut
    doresc sa imi aflu si eu parola la un cont de PSN pe care l-am folosit multa vreme cand testam jocuri. Emailul folosit la acel cont era de la firma unde lucram.
    vreau sa imi recuperez parola. este o posibilitate sa aflu parola fara linkul de reset pe email ?

  7. #15227 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by sKyb0y View Post
    salut
    doresc sa imi aflu si eu parola la un cont de PSN pe care l-am folosit multa vreme cand testam jocuri. Emailul folosit la acel cont era de la firma unde lucram.
    vreau sa imi recuperez parola. este o posibilitate sa aflu parola fara linkul de reset pe email ?
    nu exista. poti sa incerci sa-i suni pe cei de la Sony, dar trebuie sa stii toate datele pe care le-ai introdus cand ai creat contul.

  8. #15228 SP
    Member paulone's Avatar
    domnilor stie cineva daca MOH Airborne are vibratii? ca ma joc si constat ca nu vibreaza controllerul, asa e jocul sau am umblat eu la vreo setare fara sa-mi dau seama?

  9. #15229 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Ma bate gandul sa ma abonez la internet vodafone pe stick,are cineva ?imi puteti spune niste pareri?

  10. #15230 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Merge groaznic de incet. Asta e singura mea experienta cu acel stick minune.

  11. #15231 SP
    Member DeianD's Avatar
    Sunt cumva ceva pb cu PSN ca eu nu pot sa intru?

  12. #15232 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Anunt pe pagina facebook...
    PlayStation Romania
    Accesul la PSN din Romania:
    In ultimele luni, cativa dintre voi ne-au contactat in legatura cu dificultati aparute la momentul logarii cu unele conturile inregistrate in Romania. In urma solicitarilor, echipa PSN ne-a asigurat ca nu vor mai exista probleme cu accesarea PSN de catre utilizatori inregistrati in Romania. Daca vor mai exista utilizatori care sa intampine aceasta problema, ii rugam sa ne informeze pe adresa de e-mail [email protected].
    �mi place � � Distribuie � acum 10 minute
    Attached Images Attached Images playstation-romania-anunt-26-sept.jpg

  13. #15233 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Merge groaznic si nici nu il poti folosi pe PS3...

  14. #15234 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Mi-e scarba de aceste specimene care primesc bani gramada doar pentru ca se intituleaza reprezentanti Playstation in Romania, insa munca lor in favoarea comunitatii de jucatori pe Playstation din Romania este ZERO
    Eu chiar as vrea sa stiu de ce conturile PSN de Romania nu mai au acces pe blogul Playstation Europe???? Vrea cineva sa ii intrebe ca eu nu am cont de facebook.

  15. #15235 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Done Aliosa.

    Cei de pe Facebook sunt cei de aici...
    PlayStation Romania
    Attached Images Attached Images psn-facebook-26-sept.jpg

  16. #15236 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Era pe aici un thread care se numea chiar "Pagina de Facebook a Playstation Romania"... dar nu-l mai gasesc...


    Am facut-o... am uitat ca daca are poza atasata nu mai concateneaza posturile...
    Le poate concatena un moderator va rog... daca se poate...

  17. #15237 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    PSN down again tonight - ComputerAndVideoGames.com
    If any of you fellow UK gamers were planning to do a little online gaming on your PS3 between the hours of 5pm and 6pm tonight you might want to change your plans.
    PlayStation News: Mystery PS3 trailer teases... something - ComputerAndVideoGames.com

  18. #15238 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Daca tot esti "baiat de treaba" as mai avea 2 rugaminti:

    1. "In conditiile in care din ce in ce mai multe jocuri de PS3 necesita validarea unui cod online pentru a avea acces la optiunea de multiplayer, va rugam sa luati in considerare validarea acestor coduri printr-o alta metoda decat cea exclusiva de conectare la PSN Store, intrucat Romania nu beneficiaza de un store propriu.
    Astfel, codurile multiplayer din jocurile retail nu pot fi activate de pe conturile PSN de Romania, ci trebuiesc activate de pe terte conturi, de ex. UK.
    Oare nu se poate face o sectiune separata, de ex: Activate your mutiplayer code, independenta de Store si care sa ofere posibilitatea de a activa codurile primite."

    2. "Am dori ca pe piata din Romania sa fie disponibile si variantele Collector's Edition ale jocurilor Sony, la fel ca in marea majoritatea a celorlalte tari din UE.
    Infamous 2 Hero Edition si Resistance 3 Survivor Edition au lipsit de pe rafturile din Romania, in acest an.
    Este oare posibil ca Uncharted 3 Explorer Edition sa fie disponibil in magazinele partenere?"

  19. #15239 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Aliosa te anunt cand voi avea raspuns pentru cele 3 probleme... daca voi avea raspuns

  20. #15240 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    avand in vedere toate aceste chestii.. mai are rost sa pastrez contul de RO? ok am trofee pe el, nu chiar multe, dar daca practic nu pot juca online de pe el din cauza chestiei cu pass-urile mi se pare ca nu mai are sens sa-l tin
    pareri?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts