Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 795 of 1175 FirstFirst ... 295 695 745 785 793 794 795 796 797 805 845 895 ... LastLast
Results 15,881 to 15,900 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #15881 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Depinde de unde il iei... iti recomand sa iei ceva cu garantie, macar 1 an - bineinteles sa ai si factura aferenta garantiei. Daca il iei pt. exclusivitati only ia-ti varianta cu un singur dualshock, nu au rost 2 controllere.

  2. #15882 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Un reply la articolul citat .
    ce am scris eu infirma zvonurile publicate cu o zi inainte,aparuse o stire pe 6 ianuarie apoi pe 7 acel analist a venit cu niste argumente.Eu zic ca in 2014 vom vedea ps4

  3. #15883 SP
    Member faxiu's Avatar
    Sunt exclusivitati care cer un anume FW minim. Ca atare un PS3 "prefer XBOX Live" va ajunge mai scump decat crezi cand va trebui sa dai bani pe joc... Pentru exclusivitati ma refer. Plus ca vei fi dezamagit sa afli ca transferul la PS3 este limitat la viteza BD-ului. Clar mai mic decat torrent punct ro.

    @Luckos: eu m-am fript un card PSN de 50$ fix pt. ps plus. Mi-a dat doar 12 luni. Probabil ca daca luam unul generic de 50...

  4. #15884 SP
    Member claudiutk's Avatar
    ce treaba are fw minim? si transferul la viteza bd (wtf)? mai mic decat torent? cui ii raspunzi?

  5. #15885 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Se gaseste in Lidl modelul postat de tine ? Chiar m-ar interesa si pe mine pretul

    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Eu m-am jucat cu unul luat din plus/lidl cu fir si mi s-o parut misto. Am incercat destule jocuri. Am folosit 2 ds si 2 de alea. Daca ai un pic rabdare o sa-ti zic modelul si pretul
    Vrei neaparat wireless? Care-i pretul celui din poza?

  6. #15886 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    N-am nimerit-o .
    Costa 50 de lei dar nu din lidl ci din technomarket. Am cautat pe net si nu am gasit magazinul. Nu stiu daca este lant national sau ceva firma mica.

  7. #15887 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt Technomarket in toata tara, in Bucuresti stiu doua.

  8. #15888 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @croco89 Verifica setarile router-ului daca ai sau altceva ce ti-ar putea bloca porturile catre PSN. Incearca sa te conectezi pe direct ca test, de exemplu.

  9. #15889 SP
    Junior Member croco89's Avatar
    cred ca e de la netul din camin, deoarece am pus si cablul direct si tot asa netul merge, dar nu merge psn-u

  10. #15890 SP
    Member cj_quest's Avatar
    @croco89 Banuiesc ca ai portul blocat de catre administratorii de retea. PSN-ul merge fara nici o problema. Insa chiar daca ar merge, cu netul din camine, ma indoiesc ca poti juca un joc in retea fara sa scapi ceva cuvinte ce nu pot fi reproduse.

  11. #15891 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Fratilor o intrebare: care e diferenta intre platinum si non platinum la un joc de ps3, in afara de pret??? Am consola de putin timp si observ ca unii cauta varianta non-platinum, desi altii mi-au explicat ca in afara de pret restul e la fel. Exista si alta explicatie? Ca e ciudata optiunea celor care nu doresc platinum fara niciun motiv. Multumesc.

  12. #15892 SP
    Member claudiutk's Avatar
    nu le place carcasa "decorata" asa, in rest am auzit ca platinum includ si updates

  13. #15893 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Carcasa jocului arata urat. Asta este motivul pentru care unii nu vor jocuri Platinum. Nici mie nu imi plac si ma feresc de ele. Sunt unii pe care ii intereseaza, si altii pe care nu ii intereseaza.

  14. #15894 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Deci doar carcasa? Foarte ciudat, dar fiecare cu pasarelele lui. Multumesc pentru raspunsuri.

  15. #15895 SP
    Junior Member mcpallmall's Avatar
    am si eu o mica belea...mi-am luat casti wirelles Asus HS-1000W , foarte ok , sunet bun pe calculator...beleaua e ca daca le conectez la consola nu functioneaza, nu se aprinde transmitter-ul nici mort. Am cautat pe net, la unii merge, la altii nu...iar eu sunt in categoria 2, din pacate . Aveti vreo sugestie, ce naiba sa fac sa mearga ?

  16. #15896 SP
    Member claudiutk's Avatar
    la mgs cam strica atmosfera...
    Attached Images Attached Images metal-gear-solid-4-ps3.jpg mgs4platinum_01.jpg

  17. #15897 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Eu m-am jucat cu unul luat din plus/lidl cu fir si mi s-o parut misto. Am incercat destule jocuri. Am folosit 2 ds si 2 de alea. Daca ai un pic rabdare o sa-ti zic modelul si pretul
    Vrei neaparat wireless? Care-i pretul celui din poza?
    Nu ma intereseaza sa fie Wireless, cel din poza il pot lua de la cineva cu aprox 50ron.

  18. #15898 SP
    Junior Member Chyper's Avatar
    mi-am luat si eu un PS3 si fifa 2012 . ce trebuie sa fac sa pot juca fifa12 online. Pt ca atunci cand vreau sa ma conectez imi da ceva de genu sunte-ti intr-o regiune fara acoperire. Multumesc anticipat

  19. #15899 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar

  20. #15900 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    la mgs cam strica atmosfera...
    Personal nu ma deranjeaza atata de tare pt ca ma intereseaza si jocul si apoi colectia. Da, dpvd estetic astea platinum strica treaba. Dar dpdv al pretului o refac. Deci exista un echilibru...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts