Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 834 of 1175 FirstFirst ... 334 734 784 824 832 833 834 835 836 844 884 934 ... LastLast
Results 16,661 to 16,680 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #16661 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    LOLo fi vazut ca o inlocuiesti si s-a suparat,acuma face competitie cu Slim-ul

  2. #16662 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    LOLo fi vazut ca o inlocuiesti si s-a suparat,acuma face competitie cu Slim-ul
    dap man!la chestia asta ne-am gandit si noi(eu si cu consoarta)!

  3. #16663 SP
    Member paulone's Avatar
    Eu sunt cam dezamagit de aparitia jocurilor de PS3....numai tampenii in ultima vreme...pai acum 8-10 ani frate ieseau joace tari pe banda rulanta, aduceti-va aminte...acum joace cu bilute, masinute si tampenii(scuze pt.cei carora le plac astea) care sa fie cauza? Nu mai plac sf-urile sau shooterele adevarate? Pirateria sa fi ucis creativitatea cum se spune?

  4. #16664 SP
    Member geosnyper's Avatar
    O intrebare Mai prosteasca am si eu!
    Daca vreau sa fac un filmulet cu un gameplay direct de pe televizor/monitor,cu ce anume se face?
    Ma refer daca este vreun program anume,nu la filmat cu telefonul!

  5. #16665 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    as dori de pasti sa imi cumpar un monitor pentru ps3 (nu sunt bani de HD Tv).Vreau sa va intreb daca pot conecta PS3-ul la monitoru asta si cum sa o fac..... Monitor LCD Philips V-line 236V3LSB/00 - dataSPOT Computers ARAD sau asta..Monitor LCD Philips V-line 226V3LAB/00 - dataSPOT Computers ARAD

  6. #16666 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by xbox 360 View Post
    as dori de pasti sa imi cumpar un monitor pentru ps3 (nu sunt bani de HD Tv).Vreau sa va intreb daca pot conecta PS3-ul la monitoru asta si cum sa o fac..... Monitor LCD Philips V-line 236V3LSB/00 - dataSPOT Computers ARAD sau asta..Monitor LCD Philips V-line 226V3LAB/00 - dataSPOT Computers ARAD
    Da poti cu un cablu DVI-HDMI.Il gasesti la orice magazin specializat in electronice(altex,media galaxy...)

    ---------- Post added 03-04-2012 at 06:13 PM ----------

    Quote Originally Posted by geosnyper View Post
    O intrebare Mai prosteasca am si eu!
    Daca vreau sa fac un filmulet cu un gameplay direct de pe televizor/monitor,cu ce anume se face?
    Ma refer daca este vreun program anume,nu la filmat cu telefonul!
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...pe-consola-ta/

  7. #16667 SP
    Junior Member S2ME's Avatar
    Am si eu o intrebare:cum fac cont de psn?ca peste tot unde dau e numai sign in si nicaieri sign up...

  8. #16668 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by S2ME View Post
    Am si eu o intrebare:cum fac cont de psn?ca peste tot unde dau e numai sign in si nicaieri sign up...
    PlayStation Registration

  9. #16669 SP
    Junior Member darius2610's Avatar
    eu am o problema cu consola:cand creau sa o deschid,beculetul se face verde,apoi galben si imediat se face rosu si clipeste,scotand acelasi sunet cu butonul de la bd-rom

  10. #16670 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by darius2610 View Post
    eu am o problema cu consola:cand creau sa o deschid,beculetul se face verde,apoi galben si imediat se face rosu si clipeste,scotand acelasi sunet cu butonul de la bd-rom
    Este YLOD. Din pacate nu mai poti face nimic.

  11. #16671 SP
    Ω Pira's Avatar
    Sunt curios cati dintre voi tineti consola pe un stand vertical si daca e mai putin indicat asa. Am vazut diverse pareri si sunt impartite, insa mai multi nu recomanda pozitionarea consolei pe verticala, ca ar putea defecta blocul optic, etc. Intreb, fiindca as vrea sa-mi iau un Slim Cooling Fan & Vertical Stand si pt. o racire mai buna dar si pt. spatiu.

  12. #16672 SP
    Member galagan90's Avatar
    Am o problema , aparuta odata cu aparitia primului Patch al FIFA 12 . In anumite momente in joc , atat pe online , cat si pe single player , jocul se blocheaza , dureaza aprox 10 secunde si isi revine . Acest impediment ma opreste din a juca la Virtual Pro ( cand apare blockul aferent , ma scoate din joc ) si chestia asta ma afecteaza extrem de tare . Am formatat HDD-ul , am dat "Rebuild Database" . Aceeasi problema ! Vreau o solutie .. nu mai pot sta fara Virtual PRO !

  13. #16673 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Sunt curios cati dintre voi tineti consola pe un stand vertical si daca e mai putin indicat asa. Am vazut diverse pareri si sunt impartite, insa mai multi nu recomanda pozitionarea consolei pe verticala, ca ar putea defecta blocul optic, etc. Intreb, fiindca as vrea sa-mi iau un Slim Cooling Fan & Vertical Stand si pt. o racire mai buna dar si pt. spatiu.
    Eu vertical il tin de cand l-am luat.Si eu mi-am luat un cooler pe care l-am montat in spate si nu am probleme cu supraincalzirea deloc.Cu blocul optic n-am avut probleme deloc...

  14. #16674 SP
    Junior Member S2ME's Avatar
    Mutumesc!Inca o intrebare:
    Doar ps3-ul slim este capabil de a rula jocuri/filme 3D sau poate si Fat-ul(cu firmware >3.30)?

  15. #16675 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Ambele Slim are in plus doar hdmi cec dolby hd si dts hd

  16. #16676 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    De ceva timp mi se tot deconecteaza PSNul odata la 5-10 min. De la ce sa fie oare? Am net de la RDS, si router Dlink DIR600. Setarile din PS3 sunt automate pt network.
    Mi se pare ciudat ca la xbox360 imi arata un IP, iar la PS3 ultima cifra a IPului e schimbata. Ar trebui sa o pun eu manual cum e la xbox(care din nou, e setata pe automat)?
    Ideas?

  17. #16677 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai e normal sa aibe IP-uri diferite. Sunt IP-urile de retea, care le da automat ruterul. IP-ul extern(de iesire la internet) este la ruter.

  18. #16678 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bine, pe asta am inteles-o.Si tousi de ce mi se deconecteaza PSNul odata la 5 min?

  19. #16679 SP
    Junior Member chivualex's Avatar
    Voi aveti discuri cu jocuri care arata asa?
    Este vorba despre Heavy Rain Move edition in cazul meu.Jocul a fost luat sigilat.

    Nu se vede asa din cauza camerei...se vede la fel si cu ochiul liber.
    Attached Images Attached Images img022.jpg

  20. #16680 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    am si eu cateva care sa vad asa. merg insa fara probleme

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts