Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 901 of 1175 FirstFirst ... 401 801 851 891 899 900 901 902 903 911 951 1001 ... LastLast
Results 18,001 to 18,020 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #18001 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Clubul PS3

    PSN down for maintenance in Europe Monday morning from 6am until 9am GMT � that's 1am until 4am Eastern

    Sursa: joystiq

  2. #18002 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by mafiozzoxp View Post
    Salut! Mi-am luat si eu jocul si la fel ca tine m-am panicat cand nu a mers. Codul acela poti sa il folosesti dupa 1 ianuarie am impresia si este pentru o competitie online. Castigatorul va fi invitat Le Mans 24 in iunie 2013.
    Exact acel voucher pentru competitie nu imi merge. O sa incerc in ianuarie sa vad daca o sa mearga

  3. #18003 SP
    Junior Member iomaio's Avatar
    Am o intrebare poate sa mi se blocheze un Cd-u in PS3 ?? Si totusi sa mearga altul bagaT??? PLZ DORESC RASPUNS URGENT??

  4. #18004 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by iomaio View Post
    Am o intrebare poate sa mi se blocheze un Cd-u in PS3 ?? Si totusi sa mearga altul bagaT??? PLZ DORESC RASPUNS URGENT??
    Esti foarte coerent.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #18005 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by iomaio View Post
    Am o intrebare poate sa mi se blocheze un Cd-u in PS3 ?? Si totusi sa mearga altul bagaT??? PLZ DORESC RASPUNS URGENT??
    da, de regula discurile proaste(cele cumparate din piata no name) fac asta sau cele foarte vechi

  6. #18006 SP
    Member Game101's Avatar
    Pai daca ti se blocheaza un cd in ps3, nu ai cum sa bagi altul din moment ce primul e blocat acolo.

  7. #18007 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    Pai daca ti se blocheaza un cd in ps3, nu ai cum sa bagi altul din moment ce primul e blocat acolo.
    el probabil s-a referit ca chiar daca se blocheaza, il poate scoate si altul nu se mai blocheaza, dar acum nu stiu ce a vrut sa spuna cu "blocatul" adica se blocheaza mecanic sau da freeze pe imagine?

  8. #18008 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu cred ca a scos CDul si s-a **** pe forum si noi/voi va dati cu parerea ce-a vrut incoerentul sa spuna
    Ori si-o fi prins si mana in PS3 si nu mai poate scrie?

  9. #18009 SP
    Member awaytokill's Avatar
    salut ! am avut un PS3 fat si a dat YLOD.as vrea sa imi cumpar unul nou.am vazut ca acum pe piata sunt slim si super slim.din cate am inteles super slim vine cu mai multi GB.asta nu prea ma intereseaza.ma intereseaza sa mearga jocurile pe el si sa nu mai dea YLOD. varianta slim da YLOD?(conteaza si modelul:160,320 GB?)

  10. #18010 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    salut ! am avut un PS3 fat si a dat YLOD.as vrea sa imi cumpar unul nou.am vazut ca acum pe piata sunt slim si super slim.din cate am inteles super slim vine cu mai multi GB.asta nu prea ma intereseaza.ma intereseaza sa mearga jocurile pe el si sa nu mai dea YLOD. varianta slim da YLOD?(conteaza si modelul:160,320 GB?)
    da YLOD dar mai rar, asteapta black friday (23 noiembrie) pt o oferta mai buna sau aria bazar

  11. #18011 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    da YLOD dar mai rar, asteapta black friday pt o oferta mai buna sau aria bazar (23 noiembrie)
    mie mi-a dat dupa 4 ani la fat dar acum depinde si de noroc(de intretinut l-am intretinut)
    cam cat ar fi ieftinirea?si in romania se aplica black friday? eu as putea lua si unu SH cu vreo 500-600 de lei.Se renteaza?

  12. #18012 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    mie mi-a dat dupa 4 ani la fat dar acum depinde si de noroc(de intretinut l-am intretinut)
    cam cat ar fi ieftinirea?si in romania se aplica black friday? eu as putea lua si unu SH cu vreo 500-600 de lei.Se renteaza?
    Nu stiu ce sa zic legat de pret, stiu doar numele magazinelor participante: domo, flanco, altex, emag, mediagalaxy...
    E si in Romania nebunia black friday Daca alegi sa iti iei second hand nu iti mai recomand fat, daca gasesti la 600 e un pret bun dar mi se pare cam ciudat...de obicei sunt un pic mai mari preţurile

  13. #18013 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Nu stiu ce sa zic legat de pret, stiu doar numele magazinelor participante: domo, flanco, altex, emag, mediagalaxy...
    E si in Romania nebunia black friday Daca alegi sa iti iei second hand nu iti mai recomand fat
    ok multumesc mult

  14. #18014 SP
    Junior Member iomaio's Avatar
    Scuze de incoerenta sa rezolvat problema ... chestia era ca nu vrea cd-ul sa mai iasa .... si nam mai avut timp sa intru sa ma uit la raspunsuri....

  15. #18015 SP
    Junior Member nasuk's Avatar
    Salut , am si eu o problema .
    Mi se deconecteaza frecvent playstation network in timpul jocului(FIFA13) , imiplicit si contul EA .
    Folosesc o conexiune wireless , routerul este la 30 de cm de consola ..mentionez ca nu am nicio problema cu conexiunea altor aparate .
    Ce este de facut ?

  16. #18016 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by nasuk View Post
    Salut , am si eu o problema .
    Mi se deconecteaza frecvent playstation network in timpul jocului(FIFA13) , imiplicit si contul EA .
    Folosesc o conexiune wireless , routerul este la 30 de cm de consola ..mentionez ca nu am nicio problema cu conexiunea altor aparate .
    Ce este de facut ?
    Pai daca tot ai routerul la 30 cm de consola, de ce nu folosesti cablul ? Incearca si asa, poate nu mai ai nici o problema.

  17. #18017 SP
    Junior Member nasuk's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Pai daca tot ai routerul la 30 cm de consola, de ce nu folosesti cablul ? Incearca si asa, poate nu mai ai nici o problema.
    Consola este ultra slim , ma gandeam ca ar avea vreo problema ..

  18. #18018 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

    Cam nasol voice acting-ul.

  19. #18019 SP
    Ω Pira's Avatar
    Fratilor, am o problema cu internetul la PS3. De curand am trecut la Fiberlink 2 de la RDS si ca sa am o viteza mai mare si stabila la consola, am decis sa ma conectez prin cablu cu bridge connection. Ideea este ca merge mult mai bine si am viteza mai mare asa fata de wireless, dar mi se intampla cel putin 1 data cand ma loghez pe PS3, sa ma deconecteze si sa ma reconecteze rapid, ca un restart, aparandu-mi un mesaj: "The Ethernet cable is not connected", apoi se relogheaza automat in 5 secunde si merge stas fara probleme. Stiti vreo solutie sa scap de chestia asta enervanta?

  20. #18020 SP
    Junior Member megamind03's Avatar
    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    salut ! am avut un PS3 fat si a dat YLOD.as vrea sa imi cumpar unul nou.am vazut ca acum pe piata sunt slim si super slim.din cate am inteles super slim vine cu mai multi GB.asta nu prea ma intereseaza.ma intereseaza sa mearga jocurile pe el si sa nu mai dea YLOD. varianta slim da YLOD?(conteaza si modelul:160,320 GB?)
    Modelul super slim nu prea inspira incredere,mai ales acel sistem antic parerea mea de a introduce cd-urilor plus materialele low cost folosite la super slim si e posibil sa ai anumite probleme la el tinand cont ca a aparut recent pe piata (vorba aia ,dupa ce apare un produs pe piata asteapta cateva luni ca sa se rezolve bugurile etc.
    Cauta pe youtube diferite teste intre ps3 slim vs ps3 super slim si vei vedea ca modelul slim e mai silentios plus ca arata mult mai bine(parere personala) si nu iti lasa acea impresie de a iti fie frica de a umbla cu el.
    Referitor la ultima intrebare,daca conteaza ce model e ,160,320gb sincer nu prea are importanta ca doar nu joci in acelasi timp 20 de jocuri ca sa ai nevoie de nu stiu ce spatiu si acelasi lucru se aplica si la filme(copiezi,te uiti ,stergi..) iar daca consideri ca nu iti ajunge spatiul cu mare usurinta poti sa inlocuiesti hardul(cu o investitie minima vei putea avea acelasi hdd,ca spatiu ma refer,cum e la varianta super slim).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts