Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 389 of 1175 FirstFirst ... 289 339 379 387 388 389 390 391 399 439 489 889 ... LastLast
Results 7,761 to 7,780 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7761 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Daca are ceva PS3-u si nu ii gaseste la garantie inseamna ca e doar in imaginatia lui. Nu e un motor sa se strice pe bucati. Ori merge ori nu...

  2. #7762 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    spunei sal desfaca si sa scoata pasta termica sau mufa de la ventilator treaba lui si dupa saisi faca un control la cap

  3. #7763 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Exista demo-uri ( macar unul ) 3D (anaglyph) pe PSN ?

  4. #7764 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    Quote Originally Posted by sercanu View Post
    Deci eu cand am scos mkv2vob am pierdut ceva ore ore cu el,dureaza foarte mult conversia,important e sa stii ce bifezi,merge si titrare,o converteaza direct in fisier numa sa fie buna titrarea.
    Nu stiu de ce ti-a luat tie cateva ore conversia, am convertit un fisier x264 de 500 MB in cateva secunde, iar un film de 10 GB mi-a luat vreo 10 minute. Mentionez ca am Core i5 750, poate procesoare mai vechi nu au setul de instructiuni necesare (SSE 4.1 etc.) sau sunt pur si simplu prea slabe.

  5. #7765 SP
    Banned theclaw37's Avatar
    bravo. subtila este modestia ta. si mie mkv2vob imi ia la vreo 5gb tot vreo 3-4 ore. in schimb daca aveti un avi si un srt sau un idx/sub puteti sa le uniti cu aviaddxsubs care creaza un divx perfect pt ps3. si dureaza 2 min, chiar si la filme mari.

  6. #7766 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Foarte bine construit, de cind am vazut primul PS3 desfacut am fost fascinat de cit de corect e proiectata arhitectura interna a consolei.

    Ar trebui ca si integratorii de PC-uri sa i-a exemplu de la cei care fac console. Stiu ca nu se pot compara arhitecturile insa tot e un exemplu demn de urmat.

  7. #7767 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    Probabil manualul va fi in format digital.
    Poate-mi spune si mie cineva cum se downloadeaza un manual in format digital pe PS3. Ah, nu-mi spuneti... se iese din joc, se intra in browser... se citeste... se intra iarasi in joc... Cum mai vrei sa citesti un ghid ceva, iesi din joc, iarasi in browser... iar download. Bestial, nu alta. Astia s-au prostit de tot. Fara suparare, nu mai scot manualele alea amarate care aveau oricum 5-10 pagini, in schimb scot Walkthroughs si Guides de cate 2-300 de pagini.

    ---------- Post added 27-04-2010 at 09:58 AM ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    40nm RSX PS3 slim
    Ar fi fost ceva senzational daca reuseau sa integreze si RSX-ul in CELL. Dar... nu cred ca ar surade la nVidia ideea

  8. #7768 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Invincible Tiger are cateva moduri 3d insa nu stiu daca este demo la el.

  9. #7769 SP
    Member MSlv's Avatar
    pai, cam asta e urmatorul pas. probabil va mai fi o revizie intermediara cu CELL la 40nm, dar sigur se va ajunge si la un singur chip CELL/RSX

  10. #7770 SP
    Member krOOm's Avatar
    pentru cei care au postat si au ramas fara raspuns la intrebari gasiti raspunsul mai jos. (link ca sa stiti despre ce e vorba)
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...pa-tot-timpul/

    am un amic la mine la bloc care are ps3-dinaintea mea si dupa ce am fost si m-am jucat la el de cateva ori mi-am luat si eu unul.El este facultate in Olanda si a venit acasa si vrea sa isi ia si ps3-ul cu el si are o problema nu merge sa dea quit game si trebuie sa dea restart la consola si s-a gandit sa ii faca ylod pentru ca astia de la service i-au zis sa astepte alt firmware si el nu are timp sa stea sa frece timpul pe la service si din astea si m-a intrebat daca i-ar pune un prosop pe ea si s-ar juca daca i-ar da ylod ca sa ii schimbe consola si i-am zis sa nu incerce ca poate o arde asta e povestea. si nu mai comentati degeaba aviz amatorilor ca eu nu comentez la fiecare post de-al vostru si mi-am tinut degetele acasa si am incercat sa nu caut conflicte..

  11. #7771 SP
    Junior Member noroc13's Avatar

    Smile

    daca am monitor philips 190CW merge sa conectez consola la el ?

  12. #7772 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar


    If this is true, Sony will own E3:
    Attached Images Attached Images 2sbvrpw.jpg

  13. #7773 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post


    If this is true, Sony will own E3:
    Fahrenheit 2 sunt in extaz sper sa fie adevarat Nu ca si celelalte nu ar fi mai jos god of war...

  14. #7774 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Hell yeah Fahrenheit 2

    Desi as vrea sa il joc cred ca va ramane la stadiul de zvon.. Adica nu rpea vad ce poveste ar putea gasi ca sa fie jocul pe putin la fel de fain ca primul. Maybe Lucas becomes a father?

    Bad Company 3 sounds nice too dar..nu e cam devreme?

  15. #7775 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post


    If this is true, Sony will own E3:
    Daca ce apare acolo este adevarat, suntem bine cuvantati . Imi sunt in gand doar Killzone 3, God of War 3: Afterfall, Little Big Planet 2 si Bad Company 3 ( plus celelelate ca Resistance 3 sau Infamous 2 - cam multi de 3, nu-i asa? ).

  16. #7776 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Sper ca sa avem si ceva legat de Agent & Final Fantasy Versus XIII.

    Mass Effect 3? Nu ma intereseaza atata timp cat nu aduc si primele doua jocuri.

  17. #7777 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post


    If this is true, Sony will own E3:
    FAHRENHEIT 2!! Am tresarit cand am vazut asta ! sper din suflet sa fie adevarat

  18. #7778 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    mi se pare cam prea mult....tot felul de zvonuri circula pe net in legatura cu aceste jocuri....si acum apare o poza care vrea sa arate ca da....avem infamous 2....da...si resistance 3....bineinteles....de ce nu si killzone 3 sau GOW Afterfall???
    Totusi.....ce cauta mass effect 3 la Sony.....iar la Xbox nu mai este??....cei de la Sony au facut un contract ceva pt. exclusivitate PS3?

  19. #7779 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Si daca ar fi doar Mass Effect 3, Sony ar face praf concurenta. Oricum e cam ciudat sa apara direct partea a treia...
    Celelalte sunt plauzibile, sunt multe zvonuri legate de Resistance 3, un nou God of War, Killzone 3, Twisted Metal, Infamous 2 etc. Probabil marea surpriza ar fi Fahrenheit 2.

  20. #7780 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Killswitch View Post
    Sper ca sa avem si ceva legat de Agent & Final Fantasy Versus XIII.

    Mass Effect 3? Nu ma intereseaza atata timp cat nu aduc si primele doua jocuri.
    De acord cu ce a spus Killswitch :vrem mai multe detalii despre FF versus XIII .M-am saturat sa ma uit in fiecare zi de 3 ori la acelasi trailer (unul dintre cele mai tari trailere vazute in viata mea Muzica , personajul principal , batalia ... toate sunt epice ) . Cat despre ME 3 chiar nu imi pasa sa ramana Xbox exclusive , avand in vedere ca nu am jucat celelalte 2 jocuri nici nu stiu ce se intampla .
    Cat despre vestea legata de un nou Twisted Metal . Nu demult am vorbit cu un coleg ca ar fi mortal sa apara un noi TM pt ps3 (am vazut pe amazon TM 2 de vanzare si m-a luat o nostalgie . Mor nu alta :-s ... mai este mult pana la E3 ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts