Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 399 of 1175 FirstFirst ... 299 349 389 397 398 399 400 401 409 449 499 899 ... LastLast
Results 7,961 to 7,980 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #7961 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Uite inca o lista:

    Cred ca cel mai bine este sa asteptam E3 si atunci o sa vedem ce e adevarat si ce nu. Nu are rost sa ne facem sperante aiurea.
    Corect . Daca aruncam o privire mai atent, ne dam seama ca toate sunt fake... de ex. asta: Daca va uitati la Activision, vedeti Spider-Man: Shattered Memories, or denumirea oficiala e Spider-man: Shattered Dimensions...

  2. #7962 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

  3. #7963 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Asta are si DVB-C sau doar DVB-T ca nu sunt in clar cu acest aspect? lamuriti-ma si pe mine va rog. Mersi

    http://www.domo.ro/Audio-Video/Telev..._FullHD_40B530



  4. #7964 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Are atit DVB-T cit si DVB-C, mai multe detalii ai aici.

  5. #7965 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Il rulezi si-i dai calea unde ai filmul, directorul trebuie sa contina si subtitrarea, urmatorul pas e sa alegi calea unde sa salveze varianta cu subtitrare inclusa, in configuration1 poti seta font-ul, culoarea, dimensiunea si pozitia subtitrarii dupa cum doresti, dupa ce ai verificat totul dai Start si in 2-3minutele ai filmuletul gata.

  6. #7966 SP
    Member MSlv's Avatar
    mi se pare mie sau reclamele astea sunt din ce in ce mai tari? kevin butler rules

    apropo, am aflat de curand ca prima reclama cu el nu a fost cea cu reducerea de pret ("only 299$") ci una in care se promova MLB. enjoy pentru cine nu a vazut-o inca:


  7. #7967 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Firmware 3.40 coming soon:
    We�re told System Software version 3.40 was released to developers late last week, and although parity between dev and retail firmware updates isn�t always guaranteed (or indeed timely) recently they�ve been pretty close, with, our sources say, just a few weeks between testing and public release.

  8. #7968 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Am cam dat-o in bara... Mi-am luat niste casti pt PS3 si anume Plantronics 377 (citisem reviewuri bune).

    Problema e ca vin cu 2 jack-uri de 3.5mm pt sunet si microfon.
    Pot baga jack-ul de la sunet in televizor sa scot sonorul, dar cum fac sa mearga microfonul cu PS3-ul pentru in-game chat?

    Asa ceva ar merge, si unde gasesc?
    Sau sa le inapoiez si sa iau ceva direct pe USB?
    Attached Images Attached Images adaptor450.jpg

  9. #7969 SP
    Senior Member Walkman's Avatar


    Research company Nielsen, polling 700 people, has found that features, not games, are generally the most important factor in deciding whether or not to buy a PS3.

    A whopping 65 percent of those questioned said Blu-ray playback was the biggest draw of PS3 hardware, although 62 percent said they wanted access to the machine’s games library.
    Despite the fact that buying a specific game does not rank high on the list of reasons for acquiring a PS3, GOW III was the most popular game among those who mentioned that a particular title is a Top 5 motivator of their console purchase.
    Across a list of 20 PS3 titles including Heavy Rain, Call of Duty: Modern Warfare 2, Little Big Planet and Gran Turismo 5, one-third of gamers indicate GOW III as their first choice.
    Attached Images Attached Images nielsenps3.jpg

  10. #7970 SP
    Senior Member tray's Avatar
    @ viezure ca sa nu fac offtopic pe threadul gameshop.
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Teoria mea e ca, deoarece consolele xbox360 pot fi modate si folosite in scopuri mai putin ortodoxe, scadeti mult din preturi ca sa-i atrageti pe posesori, stiind ca alternativa lor e simpla si pot sa nu dea nici un ban daca vor. Si nu mi se pare firesc ca posesorii de PS3 sa plateasca preturi f mari pt ca alte variante n-au, decat originale.
    Gandeste-te ca diferenta la pret dintre un dvd DL si un Blu ray este de 5-6 ori mai mare.

  11. #7971 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Ok, ii zice adaptor audio USB, dar nu gasit unde pot cumpara asa ceva.

  12. #7972 SP
    Member prise's Avatar
    cine ma lamureste si pe mine cum imi fac un cont pe PSN. sunt logat pe un user cu date de romania si imi spune ca serviciul nu este disponibil in aceasta tara. acum numai stiu cum fac alt cont, am inteles ca trebuie de uk si cu adresa valida de acolo. dar cum il fac?
    multumesc

    L.E. Am reusit. silly me, acum sa gasesc o adresa valida

  13. #7973 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    la adresa nu trebe(scrii si tu lol sau fu*k...) , iti trebuie un cod postal de p-acolo si te-ai scos

  14. #7974 SP
    Manager paul's Avatar

  15. #7975 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Remember that ass kicking list? Looks like it's true
    Aia e vrajeala, e un fake.

    Asta e lista reala http://www.consolegames.ro/forum/att...ps3-leaked.jpg

    ---------- Post added 19-05-2010 at 12:41 AM ----------

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post

    Cred ca cel mai bine este sa asteptam E3 si atunci o sa vedem ce e adevarat si ce nu
    Aoleu, si ce faci cu toti fanii care stiu ei sigur ca panoul ala Resistance 3 total nefotoshopat e pe bune?

  16. #7976 SP
    Member psycho-07's Avatar
    am si eu nevoie de un mic ajutor, mi-am cumparat un ps3 slim si l-am conectat la tv lcd prin hdmi si imi apar puncte albe (purici) pe ecran , se vad numai in zonele mai intunecate si am incercat pe toate intrarile de hdmi si la alte intrari se deregleaza imaginea, o fi de la cablu hdmi, tv lcd , ps3 ?

  17. #7977 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Ok, ii zice adaptor audio USB, dar nu gasit unde pot cumpara asa ceva.
    Nu vreau sa te dezcurajez dar mai bine-ti iei casti USB si ai rezolvat problema, adaptor de ala am cautat si eu si nu am gasit decit in US si costa 30usd.

    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    am si eu nevoie de un mic ajutor, mi-am cumparat un ps3 slim si l-am conectat la tv lcd prin hdmi si imi apar puncte albe (purici) pe ecran , se vad numai in zonele mai intunecate si am incercat pe toate intrarile de hdmi si la alte intrari se deregleaza imaginea, o fi de la cablu hdmi, tv lcd , ps3 ?
    Incearca un alt cablu HDMI in prima faza, vezi sa fie bifat in Display Settings la PS3 cel putin 720p pe linga 576p ca altfel iti merge in SD si de aia se vede ciudat.

  18. #7978 SP
    Member prise's Avatar
    da , am gasit un cod valabil. oricum oferta la jocuri pare super buna. ce parere aveti?
    si acuma ce modalitati de plata sunt?

  19. #7979 SP
    Member psycho-07's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    Nu vreau sa te dezcurajez dar mai bine-ti iei casti USB si ai rezolvat problema, adaptor de ala am cautat si eu si nu am gasit decit in US si costa 30usd.



    Incearca un alt cablu HDMI in prima faza, vezi sa fie bifat in Display Settings la PS3 cel putin 720p pe linga 576p ca altfel iti merge in SD si de aia se vede ciudat.
    l-am setat bine(1080p) ca am avut ps3 timp de 3 ani si ceva si mi-a dat ylod, poate o fi de la mufele din tv?

  20. #7980 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    AM o problema cu PSNul, mai exact cu Store-ul.

    Am cont pe US, de mai bine de 2 ani. Mi-am schimbat cardul o data, dar cam de 1 an incoace nu am mai facut schimbari si puteam cumpara smooth de pe store. (cardurile au fost VISA de la ING).

    Astazi am schimbat datele cardului si am adaugat unul al unei alte persoane (tot VISA de la ING) lasand aceeasi adresa (una din US, care o foloseam si la cardul meu) si cand am incercat sa cumpar jocul nu m-a mai lasat (mi-a spus ca datele sunt incorecte etc.)

    Am adaugat la loc cardul meu (VISA de la ING) si nu mai mergea nici al meu (imi spune ca datele introduse sunt invalide - si pt carcotasi: am verificat datele si sunt introduse corect) ( Au facut cumva modificari la ultimul update si acum se prind ca adresa e pusa aiurea.

    Please advice,

    L.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts