Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 194 of 1175 FirstFirst ... 94 144 184 192 193 194 195 196 204 244 294 694 ... LastLast
Results 3,861 to 3,880 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3861 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu ti se pare...chiar intra putin mai repede

  2. #3862 SP
    Manager paul's Avatar

  3. #3863 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pot rula Folding @ Home in background in timp ce joc jocuri sau altceva? Inainte mergea.. dar de cand l-au integrat in Life with Playstation... m-am blocat.

  4. #3864 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Ma intereseaza si pe mine dintr-o sursa sigura,sa-mi spuna ce card foloseste pentru a cumpara de pe playstation store,dar sa mearga SIGUR.Cine stie,va rog mentionati tipul de card si banca la care il aveti facut.Multumesc

  5. #3865 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Eu cumpar de pe US cu visa electron de la ING. E ceva editie pentru studenti da banuiesc ca toate merg.
    uite asa arata.
    Attached Images Attached Images p010909_23.41.jpg

  6. #3866 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    As vrea sa achizitionez si eu un headset pt PS3 dar nu ma lasa inima sa dau 160 pe cel original (Sony). Puteti sa mi recomandati ceva bun si ieftin? Merci.

  7. #3867 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Rashkolnikov, sa inteleg ca tu vorbesti fara sa citesti ce scriu altii? Nu stiu ce televizor cu lampi ai, dar la mine, odata conectat cablul HDMI, trebuia sa apas butonul HDMI de la telecomanda televizorului si acesta trece din modul TV la consola. Atat.

    Mai citeste odata si ce a intrebat corly. Pe el in interesa sa afle cum se conecteaza consola la televizor prin cablul HDMI, nu a zis de alte setari. Ce anume vrei tu sa setezi din consola daca pe televizor iti zice "no signal"?


    Corly, nu am idee exact cum e meniul televizorului tau, dar de exemplu, cand am conectat initial cablul care a venit in cutia playstation-ului, a trebuit sa intru in setari la TV si sa selectez manual de pe ce sursa primeste TV-ul semnal de la consola. In cazul respectiv, era vorba de cablu composite. Poate trebuie sa cauti sa setezi la sursa HDMI, cu toate ca, dupa cum am scris mai sus, la mine s-a facut automat sincronizarea TV-consola cu HDMI.

  8. #3868 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Ca si pooaul, doar ca eu am o imagine cu nori pe el

  9. #3869 SP
    Member FusioN's Avatar
    animatia de Loading din dreapta sus e schimbata si cand faci conexiune iti face si test de viteza

  10. #3870 SP
    Manager paul's Avatar
    ESRB Rates New Flood Of PSone Classics - Psone classics - Kotaku
    • Blood Omen: Legacy of Kain
    • Cool Boarders 3
    • International Track & Field
    • Oddworld: Abe's Exodus
    • Oddworld: Abe's Oddysee
    • Pandemonium!
    • Syphon Filter 2
    • Um Jammer Lammy

  11. #3871 SP
    Member slabunator's Avatar
    ABE FTW !! de cand il asteptam

  12. #3872 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    As vrea sa achizitionez si eu un headset pt PS3 dar nu ma lasa inima sa dau 160 pe cel original (Sony). Puteti sa mi recomandati ceva bun si ieftin? Merci.
    Orice headset bluetooth e bun. Eu de exemplu am un Motorola si merge foarte bine.

  13. #3873 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    mariusik ti-l poti achizitiona pe cel mai ieftin posibil , jabra , are walkman si merge foarte bine . Eu am Nokia si la fel , nici o problema .

  14. #3874 SP
    Member taz@'s Avatar
    Am si eu o problema cand incerc sa ma conectez la PSN cu DNS error(80710102) ;merge sa se conecteze dar numai dupa ce incerc de vreo 5-6 ori;am vazut si pe youtube zeci de filmulete cum sa rezolv problema dar nu merge niciuna folosesc un router pt retea...daca stie cineva o solutie,plsss tell me!Cheers

  15. #3875 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Hello, mi-am luat azi niste joculete si aplicatii pentru eye cam de pe store si mi-au ramas 22 dolarei.
    Ce imi recomandati sa iau din urmatoarele: eventual si o combinatie de 2 (extra points daca au trophies).
    Marvel VS Capcom 2 - 14.99$
    Fat Princess - 14.99$
    Battlefield 1943 - 14.99$
    Shatter - 7.99$
    Bomberman - 9.99$
    Flower - 9.99$
    Wheel of Fortune - 14.99$ sau sa mai pun si sa iau Tekken DRO 29.99$
    Vreau doar 1-2 nu le vreau pe toate. Sunt deschis si la alte propuneri daca stiti ceva psn must-haves.

  16. #3876 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Modelul Jabra cel mai ieftin ,si anume la 50 lei este ceva pe baterii,fara incarcator si deci va trebui sa cumperi mereu baterii..Problema este ca sun baterii AAAA care sa gasesc extrem de greu..Eu am un model pe care am dat 100 lei si merge perfect!

  17. #3877 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    ma lamuriti si pe mine va rog cu headset bluetooth. Adica pot folosi unu de telefon ??????? daca daaa cum il activez sau cum il fac sa mearga

  18. #3878 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Da, poti folosi orice headset..Uite eu dupa video-ul asta l-am setat si merge perfect..


  19. #3879 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    ura!!!

  20. #3880 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Hello, mi-am luat azi niste joculete si aplicatii pentru eye cam de pe store si mi-au ramas 22 dolarei.
    Ce imi recomandati sa iau din urmatoarele: eventual si o combinatie de 2 (extra points daca au trophies).
    Marvel VS Capcom 2 - 14.99$
    Fat Princess - 14.99$
    Battlefield 1943 - 14.99$
    Shatter - 7.99$
    Bomberman - 9.99$
    Flower - 9.99$
    Wheel of Fortune - 14.99$ sau sa mai pun si sa iau Tekken DRO 29.99$
    Vreau doar 1-2 nu le vreau pe toate. Sunt deschis si la alte propuneri daca stiti ceva psn must-haves.
    Bump, any advice?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts