Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 196 of 1175 FirstFirst ... 96 146 186 194 195 196 197 198 206 246 296 696 ... LastLast
Results 3,901 to 3,920 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3901 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    ...Doar nu face SONY discriminare.
    Nu face Sony discriminare!!!??? Atunci tarile din Europa de est de ce nu au propriul PSN?
    Asta oare cum se numeste?

  2. #3902 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post
    Asta oare cum se numeste?
    economie

  3. #3903 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by itallianul21 View Post
    ms mult taz@ cred ca o sa incep cu kilzone 2 ca la ala m-am jucat si un demo si mio placut, am mai jucat un demo F.E.A.R 2 care chiar mio placut , felu cum le zburam feliile la aia si cum sarea sange din ei o my goood si era si scary
    np man...numai ca FEAR 2 sa il iei doar pentru single player;in multi nu prea e nimeni

  4. #3904 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    dar nu o facut nimeni o cere sa se bage si in romania psn ????

  5. #3905 SP
    Member taz@'s Avatar
    Mie imi place cum arata noul font.

    old cover vs new cover
    Attached Images Attached Images littlebigplanet-5-.jpg rachetandclankacrackintime.jpg

  6. #3906 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by itallianul21 View Post
    dar nu o facut nimeni o cere sa se bage si in romania psn ????
    esti cumva presat de timp ? pleaca trenul ? de ce nu incerci sa scrii mai literar?

  7. #3907 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by drati71 View Post
    Nu face Sony discriminare!!!???
    Asta oare cum se numeste?
    Sarcasm

  8. #3908 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca vrei sa salvezi planeta si sa economisesti curent,sau vrei sa economisesti 5 cm spatiu ...treci pe slim.In rest nu prea vad diferenta ( poate blocu optic care cica l-au schimbat ).

  9. #3909 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    Daca vrei sa salvezi planeta si sa economisesti curent,sau vrei sa economisesti 5 cm spatiu ...treci pe slim.In rest nu prea vad diferenta ( poate blocu optic care cica l-au schimbat ).
    So true.
    @italianu Eu unul nu am avut un "frezze" pana acum. Poate e consola ta mai lenesa. Fa-i un abonament la sala.

  10. #3910 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai1 View Post
    Are cineva idee de ce se tot blocheaza cand navighez pe net.
    Pot intra pe absolut orice site, majoritatea merg dar daca folosesc optiunea de back, refresh sau open in new window mi se blocheaza.
    De obicei ascult muzica atunci cand navighez, iar daca se blocheaza, muzica merge in continuare. "desktopul" apare daca apas ps button dar nu am ce sa ii fac decat daca il restartez.
    Any ideea why?
    Site-urile cu mult continut video si flash duc de multe ori la freeze-uri care doar cu restart se rezolva. Mai exista si cazuri speciale in care unele site-uri duc la freeze automat, deci nu poate fi vorba ca dupa X secunde de suprasolicitare a consolei, aceasta a crapat. De asta eu m-am invatat minte si nu mai intru cu PS3-ul pe site-ul dailymotion.com, de exemplu.

    In lipsa unor solutii din partea Sony, ramane sa tina fiecare minte ce anume sa ocoleasca pe net. Un alt asemenea exemplu ar fi sectiunea GT TV de pe gametrailers.com, care ruleaza doar in mod HD in unele situatii. Daca intru acolo si dau play la vreun episod de GT TV, dupa cateva minute am freeze asigurat.

    S-ar putea sa tina si de cat de bine optimizeaza site-urile responsabilii din spatele lor. Youtube, de exemplu, nu mi-a facut niciodata probleme pe PS3.

  11. #3911 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Apare god of war 1 si 2 pe ps3? Ma pus pe ganduri semnatura lui Raskolnikov1944 xD


  12. #3912 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Da, insa avea semnatura inainte de a fi oficiala faza cu gow 1 si 2 pe ps3.

  13. #3913 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    Apare god of war 1 si 2 pe ps3? Ma pus pe ganduri semnatura lui Raskolnikov1944 xD
    Da.

  14. #3914 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Pai youtube e optimizat special pentru PS3
    Din ce am vazut au chiar si o interfata speciala pentru browseru de PS3(se poate activa cand intri pe site)

  15. #3915 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Old cover era mai original. Noul e mai in rand cu lumea

  16. #3916 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  17. #3917 SP
    Member davidteen14's Avatar
    pe ps3 de 80gb merg jocuri de ps2 ???

  18. #3918 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Stiu YouTube XL, cu interfata lui modificata, dar folosesc mai mult youtube-ul normal, exact cum il vezi pe calculator.

    O alta situatie in care am patit sa mi se blocheze consola este cand deschid un link intr-o a doua pagina si mai deschid o a treia pagina inainte ca a doua sa se fi incarcat complet. In mod normal nu ar trebui sa apara probleme la un browser cu 3 pagini/taburi deschise, dar in cazul PS3 apar. Na, mai bine sa mearga bine la jocuri si sa buseasca browsingul pe net decat invers

    ---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

    Quote Originally Posted by itallianul21 View Post
    cineva mio zis ca nu conteaza cum ti consola orizontal sau vertical ,dar eu am citit aicea pe forum si multi ziceau ca e mai bine ventilata si nu mai apare freez-uri ,,,,,deci pana la urma cum e mai bine ?????
    Sa-ti zic exact ce mi-a zis mie angajatul Altex cand mi-am cumparat consola:

    Imi recomanda sa cumpar si suport la ea, ca sa o pot tine pe verticala, ca cica asa e mai bine pentru racirea interna. Suportul asta e un fel de chestie din plastic care-i ofera stabilitate daca o tii pe verticala. Si costa juma de milion. L-am intrebat daca fara suportul ala are ceva si a zis ca atat timp cat nu am pisica sau alt animal care sa vrea sa-mi rastoarne consola, pot s-o tin linistit pe vertical si fara suport. Ma rog, eu o tin oricum pe verticala. Am incercat sa o tin si pe orizontala, dar parca nu mai e la fel de impunatoare

    In fine, nu ar trebui sa conteze daca o tii pe-o parte sau pe alta, pentru ca nici una din cele doua pozitii nu blocheaza fantele de racire. Problema care s-a mai discutat aici pe forum e sa nu tii consola prea aproape de perete sau TV, pentru ca aceasta sa se poata raci cum trebuie.

  19. #3919 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by davidteen14 View Post
    pe ps3 de 80gb merg jocuri de ps2 ???
    Nu, doar daca e varianta USA NTSC.

  20. #3920 SP
    Member taz@'s Avatar
    Cam creepy bastinasul ala

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts