Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 1175 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195 196 197 205 245 295 695 ... LastLast
Results 3,881 to 3,900 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #3881 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Battlefield si Fat Princess

  2. #3882 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    ms mult walkman mo ajutat mult demonstartia asta o sa imi fac rost chiar maine de un set .... dar din cate am vazut acolo se inseamna ca numa vb cu alti nu si auzi ...si merge si in joc single ???

    ---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

    am un scris de retardat scuze

    ---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

    aaa mai am intrebari...... 1:cum e mai bine sa ti consola verticala sau orizontala ???? 2:assasin creed merge online ??? 3: in home cum fac sa gasesc romani,,,,,4:cum imi fac rost de o adresa de us ca am incercat sa imi fac cont si cand bagam adresa lamisto nu mergea am cautat pe google adrese si degeaba am cont numa pe uk .....cam atat deocamdata ms

  3. #3883 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    1.Nu cred ca, conteaza
    2.Nu
    3.Trebuie sa ii adaugi la friends
    4.Incearca aici https://secure.eu.playstation.com/sign-in/;PDC4_COOKIE=DTRhKp7GLb4jrkvGMwQKQryRghs2hZLpK4Xy7 krmHhzDwB6kPH2D!-1925671488?reason=noAuth&t=%2Fpsn%2Fmypsn%2F

    Cat despre headset,in el auzi doar ce vorbesc altii,si de asemenea poti vorbi si tu,insa nici in single,nici in MP nu auzi sunetul jocului in el.

  4. #3884 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    pai am vazut o lista cu id de psn multe alea sa le bag la friends si asa o sa gasesc pe home nu ????? dar eu am cont pe uk cum stiu care sunt pe uk ?

    ---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

    scuze ca sunt asa urs dar sunt nou in ps3

  5. #3885 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu conteaza ca respectivul este pe UK / RO / JP sau alta tara...merge sa dai add la orcine de pe PSN.

  6. #3886 SP
    Manager paul's Avatar

  7. #3887 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Qore annual subscribers are invited to the MAG Public Beta scheduled to start on September 17. All current subscribers will be sent voucher codes for the MAG Beta test coming later this month. Here are the specifics:
    • If you are not a current subscriber, you can still get in on the Beta if you subscribe or renew on or before September 17.
    • The MAG Beta is open to subscribers only, not to single episode purchasers.
    • All Beta invitations are restricted to persons 18 years and older.
    • We must have your current, valid e-mail address on file.
    • You must be opted in to receiving communications from PlayStation.
    • Vouchers will be sent to the e-mail associated with the PSN account that purchased the Qore subscription, not to any sub-accounts.



    Noile box-art
    Attached Images Attached Images 3882394204_4a38a437ca_o.jpg

  8. #3888 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mi se pare logic. Doar nu face SONY discriminare.

  9. #3889 SP
    Member taz@'s Avatar
    Stiti cumva daca imi pot schimba id-ul de psn....de ex acuma e dj_play si as vrea sa il redenumesc;am incercat sa il schimb,dar pana acum am esuat lamentabil

    LE:si daca se poate sa transfer trofeele de pe un cont pe altul?

  10. #3890 SP
    Junior Member mihai1's Avatar
    Are cineva idee de ce se tot blocheaza cand navighez pe net.
    Pot intra pe absolut orice site, majoritatea merg dar daca folosesc optiunea de back, refresh sau open in new window mi se blocheaza.
    De obicei ascult muzica atunci cand navighez, iar daca se blocheaza, muzica merge in continuare. "desktopul" apare daca apas ps button dar nu am ce sa ii fac decat daca il restartez.
    Any ideea why?

  11. #3891 SP
    Member MSlv's Avatar
    id-ul nu cred ca poate fi schimbat. trofeele sigur nu pot fi transferate.

  12. #3892 SP
    Member MSlv's Avatar
    sper ca nu e final totusi, griul ala de sus mi se pare ca e cam prea tern...

  13. #3893 SP
    Member MSlv's Avatar
    asa face. si eu patesc la fel. e aleator, o data am stat o ora pe browser si nu s-a intamplat nimic, alta data in 5 minute s-a blocat de tot si nu mai raspunea nici la ps button ala... Probabil sunt niste probleme cu Flash sau Javascript...

  14. #3894 SP
    Banned Mario's Avatar
    Uneori mi se blocheaza consola si nu mai pot face nimic,se aud 3 bipuri si se blocheaza si dupa trebuie sa-l restartez,o fi de la caldura>??

  15. #3895 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    Uneori mi se blocheaza consola si nu mai pot face nimic,se aud 3 bipuri si se blocheaza si dupa trebuie sa-l restartez,o fi de la caldura>??
    asa mai patesc si eu....ori cand sunt in ps store ori cand sunt in vreun joc si vrea sa salveze,se blocheaza;de la caldura nu e sigur!

  16. #3896 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    spunetim si mie top 5 jocuri care le jucati voi cel mai des online ca sa imi cumpar sa ma joc si eu va rog

  17. #3897 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by itallianul21 View Post
    spunetim si mie top 5 jocuri care le jucati voi cel mai des online ca sa imi cumpar sa ma joc si eu va rog
    1.Call of Duty 4
    2.Killzone 2
    3.Unreal Tournament 3
    4.Warhawk
    5.Motorstorm 2

  18. #3898 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    ms mult taz@ cred ca o sa incep cu kilzone 2 ca la ala m-am jucat si un demo si mio placut, am mai jucat un demo F.E.A.R 2 care chiar mio placut , felu cum le zburam feliile la aia si cum sarea sange din ei o my goood si era si scary

  19. #3899 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    cineva mio zis ca nu conteaza cum ti consola orizontal sau vertical ,dar eu am citit aicea pe forum si multi ziceau ca e mai bine ventilata si nu mai apare freez-uri ,,,,,deci pana la urma cum e mai bine ????? si ce ziceti sami vand consola mea de 40 si sa mai pun diferenta pentru un slim sau nu se merita ??

  20. #3900 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    multumesc celor care au facut forumul asta e suparat rau e marfa e "coca" Cola sincer acuma e chiar folositor ma bucur ca sau gandit si la noi cineva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts